Maks törtsu Vana Tallinna likööriga.

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Vasta
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Maks törtsu Vana Tallinna likööriga.

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Et kõik ausalt ära rääkida, pean enne retsepti lisamist jutustama retsepti sünni loo.
Olen küllaltki roheline jahimees; alles kolm aastat :lol:
Põdra maksa ei söönud kuni eelmise sügiseni, ikka oli kerge kõrvalmaitse, mis absoluutselt ei läinud minu maitsemeelega kokku. Peale järjekordset põdrajahti, jagamise ajal küsiti, et miks ma maksast vabatahtlikult loobun?
Kui olin põhjuse ära seletanud, küsiti kas suhkurt ja viina ikka lisan praadimise ajal?
Vahel ikka viina lisasin, kuid mitte pannile :lol:
Võtsin oma osa maksast ja padavai koju valmistama, kuna meeldib vahel VanaTallinnat limpsida,
siis otsustasin viina ja suhkru välja jätta ja selle asemel törts "Vanakat" lisada, ühtlasi hea võimalus kokkamise kõrvale mõned klõmakad teha. :idea:
Kurjam maks söödi ära, vaata et kodusõjaks ei lähe, kõigile tundus, et just tema sai vähem.
Peale seda oleme kõikide loomade maksa alljärgneva retsepti järgi teinud:

1. Ava Vana Tallinna pudel.
2. Tee kontroll lonks pudelist, et tegemist on ikka õige joogiga :lol: :lol:
3. Koori 3-4 suuremat sibulat ja lõika 1cm ratasteks mille omakorda lapiti pooleks.
Kui sibul nutma ajab saab lonksust "Vanakast" abi :lol:
4. Lõigu pannitäie jagu maksa 2-3 cm3 tükkideks.
5. Pane pann tulele ja lisa toiduõli, hea oleks pann korralikult kuumaks lasta, nii et õli hakkab kergelt suitsema.
6. Vala maksatükid pannile ja sega mõne aja tagant, kuni maksast verd välja enam ei pressi.
7. Nüüd on paras aeg lisada sool, purustatud mustpipar ja sibul.
8. Aseta pannile kaas peale ja jälgi vahetevahel segades sibulaid, kui sibulad hakkavad klaasjaks muutuma on paras aeg lisada Vana Tallinnat kuskil 3cl pannitäie kohta ja kohe kaas peale, umbes minutiks , siis sega ja jälle kaas peale minut poolteist, sega ja valmis ta ongi.

HOIATUS

Vana Tallinat liigapalju pannile lisades saate magustoidu.
Vasta