Sööda automaat

Ulukihoole tänapäeval.
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Parem tulgu nigelalt sööta, kui jookseb vabalt peale ja ajavad lihtsalt automaadist selle vilja endale jalgade alla. Meil vahe 2,5 cm ja see on normaalne. Laiema vahega peksavad lihtsalt sööda välja ja see on raiskamine.
Kas tuleb jaht???
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

Ahnii,siis on mul ok ja ei hakka timmima seda enam, tänud jahimees :wink:
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Sööda automaat

Postitus Postitas Ain Aavik »

Zakslane kirjutas :

Siin üks selline täisautomaatne, kellaajaliselt programmeeritav ja kinnitatakse 200 l vaadi alla. Paiskab mingis raadiuses hommikuti sööda laiali ja nii iga päev, kuni sööta jätkub või kuni patarei tühjaks saab.
Mugav küll, käid korra nädalas täitmas ja kontrollimas, muidugi kaua need patareid meie külmas talves kestavad ?
Pidavat olema väga töökindel.
http://www.marandi.fie.ee/pildid/sootja.jpg

küsin , et
on tõsine huvi selise automaadi vastu - järsku on linki millelt annab tellida
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Sööda automaat

Postitus Postitas Ain Aavik »

:D tänud rajaleidja - söödakulu on ikka päris kena ja veel kenam on , kui selle saab kontrolli alla võtta
:D
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Metskass
Postitusi: 35
Liitunud: E Jaan 17, 2005 6:27 pm

Re: Sööda automaat

Postitus Postitas Metskass »

Viimasest postitusest hulk aega möödas. Millist sööda automaati soovitate täna?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Sööda automaat

Postitus Postitas kakuke »

Mul viimane Biltemast tuli. Võrreldes eelmistega on palju tummisem ja toimib 12V pealt (päiksepaneel oli ka kaasas). Natuke vara temast veel rääkida, kogemust vähe.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
ylaril
Postitusi: 116
Liitunud: K Juun 29, 2016 3:38 pm

Re: Sööda automaat

Postitus Postitas ylaril »

kakuke kirjutas:Mul viimane Biltemast tuli. Võrreldes eelmistega on palju tummisem ja toimib 12V pealt (päiksepaneel oli ka kaasas). Natuke vara temast veel rääkida, kogemust vähe.


Biltema oma veidi üle 2 aasta välja peal olnud, korra akut laadinud ja igati töökindel siiani olnud.
Ainuke anomaalia mida täheldanud olen, et taimeri kell on veidi maha jäänud talvel külmaga.
Metskass
Postitusi: 35
Liitunud: E Jaan 17, 2005 6:27 pm

Re: Sööda automaat

Postitus Postitas Metskass »

Aitäh vastajatele. Seade kodus ja varsti tööle.
mättamees
Postitusi: 2
Liitunud: R Okt 11, 2013 6:26 pm

Re: Sööda automaat

Postitus Postitas mättamees »

kakuke kirjutas:Mul viimane Biltemast tuli. Võrreldes eelmistega on palju tummisem ja toimib 12V pealt (päiksepaneel oli ka kaasas). Natuke vara temast veel rääkida, kogemust vähe.

Hei!
Kasutan juba 7-8 aastat sellist BILTEMA-st ostetud aparaati, 85 eur. maksis teine. Päikese paneeli pole siis veel olnud, kasutan 12v auto akut. Korralik aku peab pea aasta vastu. Aga vuristab ka 2-3 sek 24 tunni jooksul. Hoiab sead ilusasti ligi.
Vasta