Rebane seasöödaks!!!???

Ulukihoole tänapäeval.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Minu püss maksis kolm tuhhi ja sõidan roostes moskvitsiga, kas ma olen nüüd bensuostmisest vabastatud? :twisted:
Hing võib ju täis minna, aga ära pritsi sülge.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Oijeerum, mis asjalikud jutud sel teemal viimasel ajal. Kusjuures enamus kõik rohkem või vähem seadusega pahuksis olevad versioonid, nii kahju kui sellest ka ei ole. Et päris-päris normide kohaselt talitada, tuleks kõik (KÕIK!) kiskjarümbad lasta volitatud veterinaararstil üle vaadata, tema siis otsustab, kuidas moodi on võimalik rümbast vabaneda: matmise, põletamise või Väike-Maarjasse toimetamise teel. Olenevalt sellest, kas on taudikahtlus või mitte.

BM

P.S. Ärge lööge sõnumitoojat eksole ;) , lööge neid kes hilises minevikus ühel septembrikuu 14.-ndal päeval JAH hääletasid.

BM
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Eks ma ole neid prügikonteineritesse palju virutanud, igasuguseid rümpasid ja jäänuseid ja soolikaid ja tiibu ja päid jne. Mis sa hädaga linnas korterelamus teed? Lähen parki või laste mänguväljakule kaevama või?
Ise olen ka mõelnud, et see nakatumisoht kassidel ja rottide jne, aga nii see on jäänud.
Teemat arutades tekkis üks mõte, see õpetus käib tegelt põdrasoolikate kohta. Aja see jama koos juurtega üles tulnud kuuse alla ja lõika kuusetüvi saega läbi- järelejäänud kuuse alumine osa pidavat uuesti algasendisse minema. Ei tea, pole proovinud. Jutuks hea.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

hakka nüüd sellepärast kuuske pikali tirima
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

BM jutule naljatamisi lisaks.
Juhtusin hilja aegu mingit raadiosaadet kuulama ,kus arutati lõõpides seda V-Maariasse raibete saatmist.Seaduses pidi olema kirjas ,et talunik on kohustatud oma kärvanud lehma viima kuhugi kõvale lagedale platsile,kus raipeveo auto ta peale saab võtta.Seal saatetgijad arvasid ,et näiteks bussi peatus oleks väga sobilik koht :D
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas shikaree »

ei hakka kedagi kividega loopima, ise samasugune patune- olen ka nülitud keresid prügikasti kilekotiga visanud ja põllule jätnud. aga kes talvel augu kaevamisega hakkama ei saa/ei viitsi jännata, sellele võiks abiks olla sügisel valmis kaevatud sügav auk kas enda aiamaale või sõbra juurde, kate peale ja kevadel kinni. ja tuuleheite kuused on ka täitsa abiks, nii mitmedki augud on kaevamata jäänud.
seal on teine rebane!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Rebane seasöödaks

Postitus Postitas jorr »

Ei saa aru, miks keegi ei maini rabasse matmist? Sammal pealt ära ja hea pehme turbamuld.Poole talveni ei külmu läbi. Ainult jah tuld ei tohi teha. Mis keeritsussi puutub, siis keegi vana jahimees rääkis, kuidas tema tarvitas rebase toiduks.Ämm oli alati tema kallal irisenud, et metsast vähe liha toob. Oli siis kord rebase lasknud, ära nülginud ja saunakatlasse keema pannud.Muidugi sisu võttis enne välja ja tükeldas .Hais olnud küll üleval, aga kannatas ära.Ämma küsimise peale ütelnud, keedab metslooma liha, pärast laseb suitsust läbi ja siis hea võtta.Nii ka tegi ja ämm oli söönud ja kiitnud ,et too teinekord veel, ainult soola pane veidi rohkem.Kuna seda meest hästi tundsin, siis usun ,et võis tõsine lugu küll olla. :D Minu kadunud ema aga keetis karjaköögis kõik koju toodud rebased ära ja söötis kanadele.Kuigi pärast sõda käidi jahil kodust isegi paarikümne kildi kaugusel jalgsi ja kui isa juhtus kaugemal rebase laskma, nülgis ta selle metsas kohe ära,et poleks kandmist.
olid ajad..
noorus on ilus aeg
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

ega ise ka 100% ``puhas poiss`` ole aga need kes väidavad, et on linnamehed ja kus sa krt hädaga linnas selle rümba ikkagi paned, kui matta pole kuhugi??? aga siis jälle tekkis küsimus, et kas te mehed käite linnavahel neid rebaseid ja kährikuid laskmas ka?? ästi ei usu... aga jah veelkord... ei kritiseeri kedagi, kuna on isegi lolli-peaga saanud selliseid tempe tehtu :oops: :H
tuleb jaht või jaa?
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

kuskilt on melde jäänud, et koed, s.h. ka igasugused batsillid lagundab ja tapab kustutamata (või oli see kustutatud?) lubi. Vanemad mehed peaks teadma? Sügisel auk maasse, rümp ja lupja, rümp ja...., keegi ei söö, kõikrahul, kevadel muld peale.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Too peaks ikka kustutamata lubi olema. See lausa söövitab, kui veega reageerib. Vanasti tehti enne maja ehitust maasse auk, kuhu pandi lubi sisse. Seal siis vihm kustutas lubja ära, nii et kannatas lubimörti teha. Muidugi ise küsimus kas kustutamata lupja enam kuskil müügil on. Kustutatud lupja on ehituspoes müügil.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Et kas nüüd seasöödaks just, aga loodusesse tagasi küll. Ise olen viinud nad ikka meie jahimaadel mõnda maaparandusest jäänud kivihunnikusse. Siga sinna tuhnima ei lähe. Repsid, kährad ja viimati ka kalju?kotkas saavad aga kõhu täis. Puhas recyglingu värk- täpselt nagu looduses, või on keegi näinud matmis või põletusmatust.... looduses?
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Eile Põlvast töölt sõites nägin sellist elukat mida korraga ära ei tundnud,saba oli karvadest paljas ja kehal kohati polnud karvu ja mis oli jäänd siis olid sellised nagu keegi oleks vastu karva kammind ja oli sellist pruuni värvi mis polnud rebasele omane aga oli rebane ja linnast 200meetrit.
võimalikult suurem ports
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Aga targemad mehed võtke nüüd sõna, kas siis rebast kannatab sigadele sööta? Siga sööb liha eriti roiskunud liha?
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Üldiselt, kui sa oleks selle teema mõttega läbi lugenud ja enda jaoks miskit veel juurde suutnud samal suunal mõelda, siis sa oleks ju pidanud aru saama, et rebase sigadele söötmine on midagi sarnast oma toidusahvrisse s***umisele. Ja seejuures ka teiste oma rikkumisega, sest keeritsussiga siga on ohtlik kogu piirkonnale. Kui sureb ussiga loom, siis sellise metsa jäädes on oht veel suuremat hulka loomi nakatada...

Ehk siis, ära sööda!? :roll:
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

No mina algusest peale selle poolt, et mitte sööta roiskunud liha sigadele.

Mina nii ei teeks.
Viimati muutis karupoeg, T Dets 27, 2005 12:14 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vasta