Lakupastad

Ulukihoole tänapäeval.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

lakupasta

Postitus Postitas jorr »

Sa küsi Mardi käest,siin foorumipoes ju müügil.Minuteada see hirvepildiga sigadele ei sobi.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Hirvepildiga ikka hirvedele ja kitsedele, seapildiga on mõeldud sigadele ning see ka "Küti Äris" müügil.
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Siis ma olen pehmelt öeldes tünni saand,mulle anti hirvepidiga ja öeldi et seda need sead tahavadgi.
metsas käi tasa tasa.....
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Robi, tegelikult on kõigi nende pastade peal hirve pilt (krt vist oli ju nii, praegu pole käepärast), aga vaata, kas väike seakujutisega embleem on kah äkki kuskil ?

BM
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Ongi kõikidel hirve pilt peal! + siis veel sea "märk", "aniisi" kirjake jne!

Aga alati võid ju vaadata ka jääger Online Poest! Seal ilusti kõikidest variantidest pildid üleval
http://www.marandi.fie.ee/catalog/default.php?cPath=13
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

robi1 kirjutas:Siis ma olen pehmelt öeldes tünni saand,mulle anti hirvepidiga ja öeldi et seda need sead tahavadgi.


Tee potsik lahti ja kui värv roheline ja kena seene lõhna meenutav aroom,siis asi õige .
Seal etiketil jah nii hirv,kui siga ,see selline toote logo või midagi sinnapoole.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

täna sain tõrva kätte ,õhtul lähen tõrvama,homme annan teada palju nühiti :D
243win
redfox
Postitusi: 13
Liitunud: T Okt 11, 2005 9:01 am

Postitus Postitas redfox »

Kas keegi äkki teab kaua kitesedele mõeldud pasta kivistub,panin 5 päeva tagasi nagu ettenähtud.äisin täna (pühap)vaatamas kitsed käinud juures aga pasta jummala pehme :cry:
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Postitus Postitas soul »

redfox kirjutas:Kas keegi äkki teab kaua kitesedele mõeldud pasta kivistub,panin 5 päeva tagasi nagu ettenähtud.äisin täna (pühap)vaatamas kitsed käinud juures aga pasta jummala pehme :cry:


Selliste ilmadega kivistus minul pea 10 päeava või veel kauem. Ja peale kivistumist hakkasid ka kitsed kohe huvi tundma, muidu jalutasid eemalt mööda.
redfox
Postitusi: 13
Liitunud: T Okt 11, 2005 9:01 am

Postitus Postitas redfox »

Tänud Soul

Ma lähen ja kaen siis 5 päeva pärast uuesti.
redfox
Postitusi: 13
Liitunud: T Okt 11, 2005 9:01 am

Postitus Postitas redfox »

Käisin jälle seda pastat vaatamas,ta pole ikka kivistunud.Ta on seal juba peaaegu kuu aega kivistunud. :(
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Postitus Postitas Karmo »

Kas tasub või ei osta?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

redfox kirjutas:Käisin jälle seda pastat vaatamas,ta pole ikka kivistunud.Ta on seal juba peaaegu kuu aega kivistunud. :(


Selleks, et see pasta kivistuks on vaja ju kuuma ilma, vesi peab ära aurama, kannatust.
Meil on loomad pastana puha ära lakkunud, paneme aga juurde, las söövad. :D
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

lakupastad

Postitus Postitas jorr »

Mida sa Shooter selle tasuvuse all mõtled?Endal selline kogemus, et kui korra saavad siis aint anna.Sigu ma mõtlen ja talvel vastu kevatet.Hirve ja kitse peal pole proovinud.Jaht üldiselt selline hobi kus tasuvusest rääkida ei anna, rohkem tuleb peale maksta.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: lakupastad

Postitus Postitas Karmo »

jorr kirjutas:Mida sa Shooter selle tasuvuse all mõtled?Endal selline kogemus, et kui korra saavad siis aint anna.Sigu ma mõtlen ja talvel vastu kevatet.Hirve ja kitse peal pole proovinud.Jaht üldiselt selline hobi kus tasuvusest rääkida ei anna, rohkem tuleb peale maksta.
seda mõtlengi, et kas nagu kärbsed sitahunniku peal? Jah sul õigus, et jaht selline hobi kus tasuvusest rääkida ei anna aga raha niisama tuulde ka pole mõtet pilduda :wink:
Vasta