Õlleraba

Ulukihoole tänapäeval.
Vasta
miyamuto
Postitusi: 7
Liitunud: E Okt 25, 2004 3:49 pm

Õlleraba

Postitus Postitas miyamuto »

Teab ehk keegi kontakte, kust on võimalik ka oma metssigadele õlleraba organiseerida. Võib vahetada ka õlle vastu. Ehk ka kogemusi kellelgi õllerabaga söötmisest
Viimati muutis miyamuto, N Veebr 23, 2006 9:12 am, muudetud 1 kord kokku.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

õlleraba

Postitus Postitas jorr »

Kas sa õlletehasest oled juba küsinud?Tahad siis sead purju joota aga vaata, et nad sul jommis peaga seatempe tegema ei hakka?Raba lase natuke käärima minna,enne kui metsa viid, siis õllesena pukki minnes kohe siga ka platsis.Kaval mõte!
noorus on ilus aeg
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Nüüd kui kevad käes ja õllemeistrid valmistuvad suviseks suurtarbimiseks tasub küsida nii Saku kui ka Tartu tehasest, raba tekitavad nad praegu kõvasti. Vahest antakse isegi tasuta seda eriti suve poole. Tasuta olen saanud ka Pärnu õllekast. Kui ostad on talve perioodil hind ca190 eek tonn suvel poole odavam.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

vallo kirjutas:Nüüd kui kevad käes ja õllemeistrid valmistuvad suviseks suurtarbimiseks tasub küsida nii Saku kui ka Tartu tehasest, raba tekitavad nad praegu kõvasti. Vahest antakse isegi tasuta seda eriti suve poole. Tasuta olen saanud ka Pärnu õllekast. Kui ostad on talve perioodil hind ca190 eek tonn suvel poole odavam.

Millega sa seda transpordid,v on see küllalt tahke,et ka käruga vedada?
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Vean suure mersu actrosega ja kamsadega tahkus on selline nagu vihmast läbi sadanud viljahunnikul, kui on täpsemat huvi võtan esmaspäeval om kontorist tegelaste kontaktid kes õllekates seda kaupa pakuvad.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

on huvi.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Esmaspäeval kella14.00 on kontaktid siin üleval, enne ei julge lubada ,et kontorisse jõuan , palju asjaajamisi väljas.
Ja kui need suured täis söönud kapitalistid seal õllekas väikese jahimehega arvestada ei taha, siis ehk saan aidata sellega et ütlen omal mõne koorma ära kellegi kasuks. Meil firma on lepinguline klient. Vast saame hakkama nii või teisiti.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Nii on teisipäev ja nagu tavaks olen hiljaks jäänud. Kuid parem hilja kui mitte kunagi. Pärnu õlleka raba ostmisega tasuks suhelda numbril 56469858. Tartust tel nr 7449708. Saku 65084 15. Ärge kõike ära ostke jätke mulle ka nii umbes 60-70 tonni nädalas.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

no kuda selle rabaga söötmine edeneb? minu teada pidi see raba suht vedel olema ja metsa transportimine suhteliselt tülikas :roll:
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ei kasutanud seda varianti. Kuulasin natuke tausta, sead söövad küll seda, aga mitte väga usinasti. Ei hakanud siis sel teemal jantima.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
eurokas
Postitusi: 54
Liitunud: E Jaan 24, 2005 6:50 pm

Postitus Postitas eurokas »

Ei tea meie sead ei söö seda üldse. Paari aasta pärast songivad ja otsivad usse sealt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

õlleraba

Postitus Postitas jorr »

Ise ei tegele selle õllerabaga aga see on hea,kui teiekandi sead ei söö,eks meie omadele jääb raba rohkem.Mõnel pool ei söö sead isegi tammetõrusid,eks tõu viga vist.
Ise tegelen sõklatega ja hästi läheb peale,segan vilja sisse ja peab ütlema,et kui välja panen on metsaalune lõhna täis ja sead varsti kohal.
noorus on ilus aeg
Vasta