Veebruar, 2007 (kevadine nepijaht)

Väikesed arutelud ajakirja "Eesti Jahimees" artiklite teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Veebruar, 2007 (kevadine nepijaht)

Postitus Postitas Feen »

Sain just ajakirja kätte ja vaatan selle sisu. Sootna on vägevalt sõna võtnud. Teemaks siis nepijaht, mille lubamine pidi olema meie ametnike pädevuses. Mis sealt järeldada - kodumaine surve võib abiks olla, ei saa öiro taha peitu pugeda. Huvitav oleks teada, kas EJS-i poolt tegeletakse selle alase lobiga aktiivsemalt ka või käiakse samuti mingeid lootusi lihtsalt välja. Aga mulle tundub, et see kevadise nepijahi kandepind on suht lai, seega, abiks kui asja surgitakse igalt poolt, äkki võtavad ametnikud lõpuks miskit muuta.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Siin sai väikse vihje järel vaadatud teksti uuesti... keegi ei räägi kevadisest nepijahist. Raisk, mis nad siis üldse vahutavad, või selle trükkimiseks lehepinda raiskavad.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Valimised ju tulemas ja lubada võib palju aga kõike ei saa uskuda.
võimalikult suurem ports
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ega Veebruari kuu ajakirjandust saa uskuda küll.Mina jagan posti kahte kuhja,ühed(kõva kriitpaber)kohe prügilasse ja teised(pehme paber) sinna heasse kohta naela otsa.A hoitku Jummal,kui sa nende juttu uskuma jääd.
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mul jorr sulle soovitus-tee nende paberitega vastupidi-seda "libedamat" :oops: saab ju vähemalt kaks korda kasutada... :lol: :lol: :lol:
Aga muidu head pidupäeva ning meelerahu "rämpsposti" likvideerimisel(mina saan igatahes ilusa suure maitule kui panen sellele läikiva paberi vaheldumisi kevadisel aia koristusel tuleva sodiga).
ikka lõbusalt
Vasta