Et jälle see sunduslik"Eesti Jahimees"

Väikesed arutelud ajakirja "Eesti Jahimees" artiklite teemadel.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Nii palju, kui ise olen ringi liikunud erinevates ringkondades ja mujal külalisjahtides, siis pea alati räägitud foorumist ja selle teemadest. Info on asi mis müüb ja mitte vähe. Tõsi. Lillemäe suguste "täismeestega" kokku ei puutu ja jahis nendega ei käi. ;)
Isiklikult arvan, et küürakat parandab vaid haud ja alles siis hakkab midagi paremaks muutuma, kui tuleb uus põlvkond endiste kolhoosi esimeeste asemele. Eks selle foorumi tekkiminegi ole kellegi tegemata jätmiste vili. Kui keegi on mingile kohale roninud, siis peab ta oma tööd hästi tegema, nagu ka minult nõuavad kliendid, et teeksin korralikult oma tööd. Kui klient kritiseerib mind, siis ma ei soovita tal endal hakata minu tööd ise tegema. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma lugesin siin natuke Jahimeest veel, aega nappinud pikemalt sirvimiseks (ja paha komme alustada tagant otsast lugemist). Igatahes, mingis osas siiski EJSil aplaus, selle Baltimaade, põhjamaade ja Poola koostööst mõningate jahitradistioonide taastamiseks võib lausa kasu olla, ja siin tunnen tõesti, et jahimeeste eest seistakse. Eks näis kuidas õnnestub.

Ajakirjast veel... üldiselt meeldivad mulle Lillemäe jahilood ka kaugetelt maadelt. Päris huvitavalt kirjutatud.
Viimati muutis Feen, R Okt 26, 2007 8:34 pm, muudetud 1 kord kokku.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

See seltskond teebki omaarust kõik õieti ja hästi ,tahtmatta tunnistada,et nende misioon on täidetud ja aeg on kõrvale astuda! Samas on aastatega tekkinud kindel seljatagune,juba tuntuks saanud valijaskonna näol! :cry: Tegelt ei teagi kas näiteks direktori koht ongi valitav ,ilmselt on see määratav ja seega direktori vahetus nõuab taotlejatelt veel rohkem südikust! Kestab see siis põlvkondade vahetuseni ,v hakkab kaev üle ajama siis ,kui meile vesi totaalselt kaela lastakse ,ei tea! Kindel on aga see ,et praegu peaks hoolega "rauda taguma" ,et ühiskonnale näidata ,et jahindus on samasugune normaalne elustiil nagu näiteks "rohelised" v mistahes muu liikumine! Meil aga ilmutatakse kümnete lehekülgede kaupa piiri kirjeldusi ,meie omas ajakirjas :wink:
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Suure lugupidamisegaeelkõnelejate suunas.

Postitus Postitas Metslane »

Miks ei olnud nupukest eelmises EJ järelotsingu päeva kohta Lutakul? Avage 2007 a. 8/9 jahimees leheküljel 24.
Reklaami on "Jahimehes" tõesti ohtralt, kuid eks selles peitub tõde, miks saame ajakirja tasuta. Keskkonnaministeerium maksab mingi osa ja EJ teenib reklaami pealt.

Olen nõus sellega, et kui EJS direktor ütleb ajakirjandusele, et: "ajujaht on barbaarne viis" - no krt, mees mõtleb ka mida räägib? Siis jätkab, et "seda kitsede massi, mida maha lasta kavatsetakse, jahimehed ära süüa ei jõua ja eksporti see liha ei lähe.."
Jahimeeste esindaja võiks ikkagi teada, et ajujahi lubamisega ei kaasnenud küttimismahtude suurendamine metskitsele, vaid suunatakse jaht aasalt noorendikele, kus seda vaja on.
Kellele seda koertesöötmisjuttu vaja oli? Tumerohelistele jahimeeste kallal ilkumiseks. Jätkab väitega, et "Küttida sokkusi peale oktoobrikuud on täiesti vastutustundetu." Varasemast EJ jälle lugesin, et Rootsis alustatakse soku jahiga alles peale jooksuaega ning barbaritel lätlastel on ammu juba ajujaht metskitsedele lubatud.

Mees käib reisimas Aafrikas, et viia edasi Eesti jahindust, kui peaks alustama naabritest, kus on sama kliima ja jahiulukid. Loodetavasti saab Baltimaade ja Rootsi, Soome jahinduskoostöö hoo sisse. Õppida on meil rohkem nendelt, kui Aafrikas tont teab keda jahtides.
Aim small, miss small!
Vasta