Ristsõna

Väikesed arutelud ajakirja "Eesti Jahimees" artiklite teemadel.
Vasta
sussver
Postitusi: 14
Liitunud: T Apr 01, 2008 2:45 pm

Ristsõna

Postitus Postitas sussver »

Küsimus siis selline, et lahendasin ristsõna ära aga ei oska kuhugi neid vastuseid saata.Mingit infot nagu ei ole ajakirjas sellekohta. Oskab keegi nõu anda?
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Ristsõna

Postitus Postitas TiitR »

sussver kirjutas:Küsimus siis selline, et lahendasin ristsõna ära aga ei oska kuhugi neid vastuseid saata.Mingit infot nagu ei ole ajakirjas sellekohta. Oskab keegi nõu anda?

Krt. aga kas peabki koguaeg ära saatma? Äkki see oli enese teadmiste kontrolliks või nii? :lol:
eedi
Postitusi: 82
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:08 pm

Re: Ristsõna

Postitus Postitas eedi »

Saata tuleb, kui soovi on , ajakirja toimetusse Kuristiku 7. Ja kui õnne on ,saad kruusi!
Ma igatahes mitu aastat tühja tuult taga ajanud!


Õnne!
sussver
Postitusi: 14
Liitunud: T Apr 01, 2008 2:45 pm

Re: Ristsõna

Postitus Postitas sussver »

Ei tea kas mailile ei või siis saata?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Ristsõna

Postitus Postitas Feen »

Ma kunagi saatsin ka aasta jagu neid meilile. Ei saanud ühtegi kinnitust et neid keegi kunagi lugenud oleks ja kohe ära ei kustutanud. Võimalik, et mingi loosimine siiski toimub, aga mis alusel ja kas meilile saadetud vastused ka arvesse lähevad...? vaadates seda hulka (a la 30 vastust toimetusse... 14 000 eksemplari juures), mille vahel tass loosimisse läheb, siis tundub, et süsteem ei toimi. Kui ma vähegi teaksin, et minu saadetud vastused arvesse lähevad, saadaksin neid edasi, seniks, tõesti, on niisama neid tore lahendada.

ps. Koomiksi kadumisest on maru kahju.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Ristsõna

Postitus Postitas Kristi »

Lahendan ka EJ-i ristsõna niisama lusti pärast. Endalgi samad kahtlused, et ei võeta ehk arvesse. Postkaarti küll saata ei viitsi (olen saatnud ka mingi aeg) :)
Koomiksi kadumisest on suisa hea meel!
Janique
Postitusi: 2
Liitunud: E Sept 28, 2009 10:15 pm

Re: Ristsõna

Postitus Postitas Janique »

Aga mina võitsin küll tassi millalgi, saates vastused e-maili teel. Nii et keegi ilmselt ikka loeb ja loosimisel arvestab :)
Vasta