On tegude aeg.

Vasta
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas Ain Aavik »

Üks erametsa liidu vale paljastus veel, ehk siis EJS vastus MTÜ Järvamaa Jahiklubile

Järvamaa Jahindusklubi
Parkali 28a Teie 28.01.2011.a.
Paide Meie 31.01.2011.a.nr.6


Vastus teabenõudele


Vastavalt Teie poolt esitatud teabenõudele teatame, et
Eesti Jahimeeste Seltsist ei ole keegi ametliku esindajana suhelnud Erametsaliiduga, veel vähem andnud hinnanguid jahinduse piirkondliku juhtimise kohta.
Palume selgituse saamiseks pöörduda Eesti Erametsaliidu poole, kes oma 27.01.2011 Erametsaliidu jahindusfoorumi otsuses punkti 2 jahinduse juhtimise teemaks on võtnud.

Eesti Jahimeeste Seltsil ei ole etteheiteid ühegi piirkondliku jahindusorganisatsiooni juhtimise osas.

Eesti Jahimeeste Seltsi juhatus ja juhtkond on ikka veel arengukavas väljendatud seisukohal, et meie tugevuseks on toimivad jahindusorganisatsioonid ja väljakujunenud suured ja stabiilsed jahipiirkonnad.




Lugupidamisega



Hegne Lump
EJS tegevjuht.


originaal on manustes
Manused
EJS vastus.doc
(22 KiB) Allalaaditud 393 korda
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas andrus »

jahismurf
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas -Ivar- »

Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas -Ivar- »

andrus kirjutas:http://www.ejs.ee/et/uudised-ja-teated/553-eesti-jahimeeste-selts-korraldab-rahvusvahelise-jahinduskonverentsi-.html


Nüüd väljas ka toimunud ettekanded http://www.ejs.ee/et/uudised-ja-teated/ ... adesq.html
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas Ain Aavik »

Paljud palusid pikendust Pöördumisele allkirjade kogumiseks, kuna ei saadud ühisjahtide puudumise tõttu rahvast kokku.

Allkirjad kogutakse kokku, sest antud ajapikendus on juba ammu üle läinud ja nüüd on kõigil ühistutel, kes enne ei jõudnud asjaga tegeleda ja liikmeid läbi käia see ilmselt ka tehtud.
Kõik, kes allkirju pöördumisele korjasid, palun võtta ühendust volitatud isikutega omas piirkonnas ja need tublid jahimehed ja jahinaised, kes laadisid siinsest keskkonnast endale alla kogumislehed, palun võtta ühendust kas ps-i kaudu või helistada telefonil 51938198, et leppida kokku kogutud allkirjade üle andmise viis ning aeg ja koht.

Kokkuvõtted järgnevad ja Pöördumise üle andmine vastavatesse instantsidesse toimub peale valimisi.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas Sarvik »

uugamets kirjutas:Paljud palusid pikendust Pöördumisele allkirjade kogumiseks, kuna ei saadud ühisjahtide puudumise tõttu rahvast kokku.

Allkirjad kogutakse kokku, sest antud ajapikendus on juba ammu üle läinud ja nüüd on kõigil ühistutel, kes enne ei jõudnud asjaga tegeleda ja liikmeid läbi käia see ilmselt ka tehtud.
Kõik, kes allkirju pöördumisele korjasid, palun võtta ühendust volitatud isikutega omas piirkonnas ja need tublid jahimehed ja jahinaised, kes laadisid siinsest keskkonnast endale alla kogumislehed, palun võtta ühendust kas ps-i kaudu või helistada telefonil 51938198, et leppida kokku kogutud allkirjade üle andmise viis ning aeg ja koht.

Kokkuvõtted järgnevad ja Pöördumise üle andmine vastavatesse instantsidesse toimub peale valimisi.


see et allkirju kogutakse on kindlasti väga hea ja abiks üldeesmärgi saavutamisel (y)
....samas on see nagu "palvekirja esitamine tsaarile" :lol: ...sry, aga see nüüd jõudu/tõsiseltvõetavust küll ei näita kui ainult sellega piirdume
sellele lisaks oleks arukas:
1. teha õiguskantslerile järelepäring täna kehtiva jahiseaduse jahiõiguse vastavusest/kooskõlast põhiseadusega ja asjaõigusseadusega......väga suure tõenäosusega maaomaniku jahiõigus väikeulukitele ei ole kooskõlas :lol:
2.pakkuda oma jahiseaduse kontsptsioon
3.veice ähvardus a la... tuleme püssidega(loe: tegel .vaid püssikottidega) toompeale meelt avaldama:lol:



muideks see peaks nagu olema ejs põhikirjaline ülesanne kaitsta jahimeeste huve misiganes tasandil
Viimati muutis Sarvik, K Mär 02, 2011 5:12 pm, muudetud 1 kord kokku.
kärbes kirbule!
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas Ain Aavik »

EESTI JAHIMEESTE SELTSI PÕHIKIRI
Kinnitatud EJS üldkoosolekul Tallinnas 16.06.2005 ja
muudetud EJS volikogu koosolekul 28.04.2009.

1. ÜLDSÄTTED

1.5 Seltsi eesmärgiks on oma liikmete huvide ja õiguste esindamine jahindusalases tegevuses ning riigile aktiivseks partneriks olles ning suuremat osa Eesti jahimehi koondades oma liikmete ühistegevuse kaudu loodustsäästva ning rekreatsioonivõimalusi pakkuva jahipidamise ja jahindusalase koolituse korraldamine ning jahinduskultuuri arendamine.

5. SELTSI LIIKMETE ÕIGUSED JA KOHUSTUSED

5.1 Seltsi liikme õigused ja kohustused tekivad tema liikmeks vastuvõtmise päevast alates.

5.2 Seltsi liikmel on õigus:

5.2.1 esitada oma esindajad (volinikud) Seltsi juhtimis- ja kontrollorganitesse;

5.2.2 saada teavet Seltsi tegevuse kohta;

Mnjahh, Sarvik - otseselt sellist ülestähendust leida küll ei õnnestunud, küll aga muud, mille rasvaselt ära tõin.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas Sarvik »

uugamets kirjutas:EESTI JAHIMEESTE SELTSI PÕHIKIRI
-------
1.5 [b]Seltsi eesmärgiks on oma liikmete huvide ja õiguste esindamine jahindusalases tegevuses ....
----------
Mnjahh, Sarvik - otseselt sellist ülestähendust leida küll ei õnnestunud, küll aga muud, mille rasvaselt ära tõin.


just nii see ongi......liikmete HUVIDE ja ÕIGUSTE esindamine...... :lol: :lol: :lol:
...sellest ma ju räägingi.
kärbes kirbule!
JOOSU
Postitusi: 82
Liitunud: E Veebr 28, 2011 9:19 am

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas JOOSU »

:H TERE ! Ärkasin ka nüüd , kuna inf puudub Pärnumaal , KÜSIN MIKS ? ÖELDAKSE rahustuseks et seda nagunii vastu ei võeta.MIKS nii rahulikult suhtutakse , kas on tegemist seljataga tehtava äriga ? Hetkel on ohustatav liik Jahimees . Sissetungijatel ehk Termiitide jaoks on ka roht olemas , kes üritavad JAHIPIDAMISE ÄRIKS ÜMBER TÖÖDELDA -RAHAKS. Üleskutse hingelistele jahimeestele - et oma traditsioone säilitada ,hakkame uuele seadusele vastu .Kahju et kõik ei kasuta interneti vöimalusi , INF siin liigub
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas tony »

JOOSU kirjutas::H TERE ! Ärkasin ka nüüd , kuna inf puudub Pärnumaal , KÜSIN MIKS ? ÖELDAKSE rahustuseks et seda nagunii vastu ei võeta.MIKS nii rahulikult suhtutakse , kas on tegemist seljataga tehtava äriga ? Hetkel on ohustatav liik Jahimees . Sissetungijatel ehk Termiitide jaoks on ka roht olemas , kes üritavad JAHIPIDAMISE ÄRIKS ÜMBER TÖÖDELDA -RAHAKS. Üleskutse hingelistele jahimeestele - et oma traditsioone säilitada ,hakkame uuele seadusele vastu .Kahju et kõik ei kasuta interneti vöimalusi , INF siin liigub


Millises Pärnumaa nurgas siis INF ei liigu? Allkirja lehed juba ammu Pärnumaal liikvel.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas Ain Aavik »

Eks metsanduse arengukavast saab ka meid kõiki puudutav alguse ja sellistest Tuhala kaevulugude lõpplahenditest, on ju ilusti näha, kuidas keskkonnaminister oma sõpradele ja erakonnatoetajatele Eestimaad jupphaaval maha müüb.
Ansiplased julgesid valimisjärgsel päeval vastu võtta teise seaduse, mis Tuhala nõiakaevu maad ärimeestele kaevandada annab.
Mitu miljonit need äritsejad erakonnale annetasid?
See lugu haiseb samat moodi nagu ''Tamme auto'' seaduski. Tuleb ilmselt oma ''hangudega'' ka sammud sinna mäe peale seada.

http://www.tallinnapostimees.ee/?id=402413&com=1
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas Ahto Kattai »

JOOSU kirjutas::H TERE ! Ärkasin ka nüüd , kuna inf puudub Pärnumaal , KÜSIN MIKS ? ÖELDAKSE rahustuseks et seda nagunii vastu ei võeta.MIKS nii rahulikult suhtutakse , kas on tegemist seljataga tehtava äriga ? Hetkel on ohustatav liik Jahimees . Sissetungijatel ehk Termiitide jaoks on ka roht olemas , kes üritavad JAHIPIDAMISE ÄRIKS ÜMBER TÖÖDELDA -RAHAKS. Üleskutse hingelistele jahimeestele - et oma traditsioone säilitada ,hakkame uuele seadusele vastu .Kahju et kõik ei kasuta interneti vöimalusi , INF siin liigub

Ma arvasin ka enne valimisi ,et eesti elu on juba nii p...sse keeratud küll ja töötuid /kodutuid /kerjuseid jne.toodetud piisavalt,aga tuleb välja ,et eestlase nahk on ikka PAlJU paksem,või ei suuda inimesed oma peaga enam üldse mõelda.Või siis see viletsamal järjel rahvahulk vääribki jalgealla tallamist jõukamate poolt,ei oskagi seletada millega sellist rahulolevat (võib olla ükskõikset)suhtumist põhjendada :P
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas andrus »

OT:mina kuulsin nii mõnegi suust,et miks mitte Reformi valida,on ju näha,et elu on hakanud paremaks minema......ise läksid pool aastat tagasi soome tööle kuna eestis ei olnud lihtsalt võimalik tööd leida. :M
Veel parem variant oli see,et .....noh ,eks nad on selle ajaga oma majad ehitatud saanud ja laenud makstud,küllap ikka nüüd enam nii palju raha oma tasku ei topi ja tegelevad meie heaoluga kah. :lol:
jahismurf
JOOSU
Postitusi: 82
Liitunud: E Veebr 28, 2011 9:19 am

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas JOOSU »

andrus kirjutas:OT:mina kuulsin nii mõnegi suust,et miks mitte Reformi valida,on ju näha,et elu on hakanud paremaks minema......ise läksid pool aastat tagasi soome tööle kuna eestis ei olnud lihtsalt võimalik tööd leida. :M
Veel parem variant oli see,et .....noh ,eks nad on selle ajaga oma majad ehitatud saanud ja laenud makstud,küllap ikka nüüd enam nii palju raha oma tasku ei topi ja tegelevad meie heaoluga kah. :lol:

:H :H KULDMUNE REFORM EI mune ja nad EI seisa HINGELISTE JAHIMEESTE eest. Ainult toteerivad uusrikkaid ,mitte maal elavaid inimesi ja nende muresid. Tule taevas appi!!! MA EI RÄÄGI POLIITIKAST,vaid KES KAITSEB JAHIMEHE TAVASID .KUI kellelgi meeldib uus jahiseadus,pangu relv Ämblikuvörke koguma
Viimati muutis JOOSU, E Mär 14, 2011 7:34 pm, muudetud 1 kord kokku.
JOOSU
Postitusi: 82
Liitunud: E Veebr 28, 2011 9:19 am

Re: On tegude aeg.

Postitus Postitas JOOSU »

tony kirjutas:
JOOSU kirjutas::H TERE ! Ärkasin ka nüüd , kuna inf puudub Pärnumaal , KÜSIN MIKS ? ÖELDAKSE rahustuseks et seda nagunii vastu ei võeta.MIKS nii rahulikult suhtutakse , kas on tegemist seljataga tehtava äriga ? Hetkel on ohustatav liik Jahimees . Sissetungijatel ehk Termiitide jaoks on ka roht olemas , kes üritavad JAHIPIDAMISE ÄRIKS ÜMBER TÖÖDELDA -RAHAKS. Üleskutse hingelistele jahimeestele - et oma traditsioone säilitada ,hakkame uuele seadusele vastu .Kahju et kõik ei kasuta interneti vöimalusi , INF siin liigub


Millises Pärnumaa nurgas siis INF ei liigu? Allkirja lehed juba ammu Pärnumaal liikvel.

:H EI saa ju öelda täpselt,avalikustada,arvan keeratakse mulle korralikult ! Härra PJL EI OLE EDASTANUD IFORMATSIOONI paljudele ringkondadele. Olen isiklikult ise helistanud PALJUDELE tuttavatele-0 teavet. Sektsiooni esimees Ütles mulle ,aga miks keegi pole seda teemat ülesse vötnud . Lahe ,sinna on ta valitud ,elab ise linnas ja Peaks INFO ometigi liikuma.Ise olen ÄÄREMAADE mees.AGA kellele antud allkirjad lähevad teil?
Viimati muutis JOOSU, E Mär 14, 2011 6:56 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vasta