Väärkasvuga sarved

Vahetame muljeid ja kogemusi jahitrofeede valmistamisest ja hooldusest .
tavaline mees
Postitusi: 4
Liitunud: N Sept 22, 2005 8:40 pm

Väärkasvuga sarved

Postitus Postitas tavaline mees »

Kas keegi oskab öelda kas väärkasvuga sokusarved on näitustel või rahalises mõttes midagi väärt?
jahihull
Postitusi: 31
Liitunud: T Veebr 28, 2006 10:34 pm

Postitus Postitas jahihull »

Nad on lihtsalt ERILISED,tavaliselt need ei kordu. Lihtsaltilus vaadata .
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

väärkasvuga sarved

Postitus Postitas jorr »

Rahalises mõttes ei oska ütelda aga näitusel on nad kindlasti asjaks ja oleks endal ka huvitav, kui suudad välja selgitada mis väärtarengu tekkes süüdi oli.Kaudselt muidugi.
noorus on ilus aeg
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Siin siis ka (Mart lisab pildid) ühed omapärased sarved! + rivaali pool sarve ,mis oli antud soko peanahas tugevalt kinni ,piltidelt peaks näha olema!
Kivi kotti!

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kult, sa võlgned meile ühe jahimehejutu :D
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Kokku siis 5+4+2 haru. :wink:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

väärkasvuga sarved

Postitus Postitas jorr »

Huvitav oleks neid sarvi puhastatult näha, so. ilma nahata.Nikerdamist oli muidugi kõvasti ja kas sarveots oli sügaval?
noorus on ilus aeg
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Sarve ots paistab olevat kõrva tagant väljas.

Igal juhul väga haruldane eksemplar, ma mõtlen kühvelsarvi. Ja veel haruldasem juhus sellise lisadekooriga sokku näha.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kult näitab sarve sarve järel mis ainult kadedaks teeb.
Ma ka jään ootama seda jahimehejuttu.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Väga ilus trofee, nagu "kuldil" aias kasvanud:D
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

:oops: On vist jah liialt kekutamiseks läinud ,aga foorum on kaunis igavaks muutunud ja see eksemplaar tõesti haruldlane ,sellepärast saigi kõigile näha riputatud!
M-jah!Huvitavat jahiepisoodi nagu polegi sedakorda pakkuda,kõik oli täielik juhus! Ei olnud kodust lahkudes seda plaani ka mitte,et soku peale näppu hakkan kõverdama.Jahile sai mindud plaaniga hoopis siga lasta.Nii ma siis mööda põlluäärt matkasin,olles eelnevalt juba medali hõngulisi sarvi ühe"isanda "peas näinud ,aga nagu ütlesin -polnud seda plaani! Korraga siis silmasin heinapõllus kitse,ei pööranud sellele erilist tähelepanu ja liikusin edasi.Jõudes kuskil 100 m kaugusele ,avastasin ,et kitse juures külitab ka "noorhärra".Vaatasin binokliga ,kaugust täpselt 106 m (kaugusemõõtjaga siis mõõdetud),midagi erilist nagu esmapilgul kõrvadevahel ei paistnud olevat ja pidin juba hakkama edasi liikuma,siis aga põõras sokk veidi pead ja silma jäi midagi võõrastavat,mis pani mind asja juba tähelepanelikumalt uurima.Hakkas juba videvikuks kiskuma ja no aru ma täpselt ei saanud ,mis värk tal seal peas on.Lõpuks seletasin ikka selle kühvli kuju välja ,aga seda võõrast sarvejuppi pidasin veel üheks lisa haruks.Kuna olen enne ühed sellised lasknud ,kus teine sarv kasvab otse ettepoole,siis otsustasin asja käega katsuda.Selle minu arupidamise peale tõusis sokk ka lõpuks püsti ja hakkas järjest rohkem minu suhtes umbusku üles näitama.Istusin siis maha ja kepi najalt üks 9,7g Sako SH ta kaela pea ja keha vahelt pooleks niitis .See siis selle soku lugu! Muidugi oleks huvitav olnud näha seda võimuvõitlust,kus rivaal oma sarvest ilma jäi,paraku ,aga sedakorda jäägu see iga mehe kujutelma.
See võõras sarv on tõesti kõrvatagant peaaegu väljas ,nagu pildiltki näha.
Ps. Kindlasti on nii mõndagi huvitavat teistelgi näidata/pajatada,jagage seda siin siis nii pildis kui kirjas teistelegi :!: Arvan ,et sellised asjad huvitavad siinset rahvast rohkem ,kui niisama so-so ,ja -ja üllitised
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kas see rivaali sarv oli seal suht värske või juba sisse kasvanud ?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Pakun ,et ehk alla nädala vana,kõrva tagant pole veel mädapunni lahti löönud ,aga mõne päeva pärast oleks see toimunud!
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

Et väga unikaalse topise saaks siit küll või mis?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma arvan, et see on natukene photoshopitud p6der (sarv siis p6draoma, aga metskits asemele joonistatud) :lol:. Ok, Kakukesega n6us, kadedaks teeb. Meitel pole sokkude teemal just v2ga tihti miskit m2rgata (m6ni lisaharuga v6i niisama vildakas). Kui Kuldil asi puhastatud ja n2itamisvalmis, siis Teesool vaataks kyll seda sarve (loe:imetleks), sest asi on t6esti ilus.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta