Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

K천ik on UTC + 2 tundi

Ava uus teema Vasta teemasse  [ 225 postitusi ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  J채rgmine
Autor S천num
 Postituse pealkiri: Nahkade parkimine.
PostitusPostitatud: R Juuli 21, 2006 9:45 am 

Aprillis 2006 viis minu s천ber Tartusse Tehase 19.a firmasse ELPIS parkida rebase naha. Nahk oli korralik. Tagasi sai juunis pargitud naha, mis oli t채ielikult rikutud.(k채pp puudu ja k체ljelt l천hki). Mees ei suvatsenud vabandadagi. Raha oli ka ette makstud ja seda ma tagasi muidugi ei saanud. Kas kellegil on selle firmaga ka varem taolisi kogemusi? Kas keegi teab m천nd paremat asutust v천i erategijat, kuhu nahku v천iks parkida viia?

Profiil  
 Postituse pealkiri: nahkade parkimine
PostitusPostitatud: R Juuli 21, 2006 10:49 am 

Too nahk sul kindlasti mingi 천pipoisi k채est l채bi k채inud ja omal ka selle firmaga kurbi kogemusi, ning tarvitan n체체d aint tutvuse kaudu nende teeneid.Sa katsu J천gevale viia seal kontrollitakse rohkem seda kvaliteeti.

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: R Juuli 21, 2006 1:49 pm 

V천in eksida,aga J천geva VIST l천petas rebastega tegelemise.Olin tunnistajaks kui Rapla mehed p체체dsid 20 rebase nahka kokku saada et Keilasse(Karjak체lla) parkida saaks viia-tulevat tunduvalt odavam.J천geval momendil puhkuste aeg,alustavad j채lle augustist.Ise olen J천geval 체le paarik체mne kopra naha parkida lasknud ja kvaliteedi 체le ei nurise.Uus partii j채lle ootamas.

Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Nahkade parkimine.
PostitusPostitatud: E Jaan 29, 2007 8:07 pm 

hirvek체tt kirjutas:
Aprillis 2006 viis minu s천ber Tartusse Tehase 19.a firmasse ELPIS parkida rebase naha. Nahk oli korralik. Tagasi sai juunis pargitud naha, mis oli t채ielikult rikutud.(k채pp puudu ja k체ljelt l천hki).

Tark 천pib teiste vigadest, loll ei pidavat enda omadestki 천ppima. 횥hes천naga sain t채na oma tosin kopranahka k채tte. :evil:
V천tan teised kindlasti foorumlaste faasanijahti kaasa.
Aasta tagasi pargitud kopranahk on oluliselt parem kui need viimased.

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: E Jaan 29, 2007 8:17 pm 
Lehe p채채lik
Kasutaja Avatar

Meil lasi mees hundinaha parkida, kui k채tte sai, kohe ei vaadanud ka, alles kodus. Vennal pidi hing kinni j채채ma, kui n채gi, et nahal 체ks p천sk puudu ja pikki k체lge riba 채ra.
Krt. palju sul elus neid v천imalusi tuleb, et selline trofee saada ja siis keeratakse ka ... .

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: E Jaan 29, 2007 8:55 pm 

Minul parkis hundi naha 체ks vanapapi peipsi Nahk mis sugune.
Omalajal tehti korraliku t철철d Audrus, seal teadup채rast rebasekasvatus.
Paremat kohta ei tea soovitada.

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: T Jaan 30, 2007 12:31 am 
Kasutaja Avatar

Ilusamaid kopranahkasid olen n채inud: Mardi pargitult, Tartus (Elpis vms)pargitult, (kuid selline heale tuttavale tegemine olnud) ning mingit nahka, mis oli kusagil u 15 aastat tagasi pargitud (rohkem infot teada polnud). Aga Mardi enda nahkade juurde tagasi tulles, kui ma sellise tulemuse k채tte saaks, oleks rahul k체ll, pole vajagi mingi 체lih철철veldatud asja, peaasi, et m채lvi pool kenasti valge oleks ja karva pool nii nagu peab..

Viimati muudetud by Feen T Jaan 30, 2007 10:49 am, muudetud 1 kord.

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: T Jaan 30, 2007 4:17 am 
Kasutaja Avatar

Feen kirjutas:
Ps. ilusamaid kopranahkasid olen n채inud: Mardi pargitult, Tartus pargitult, (kuid selline heale tuttavale tegemine olnud) ning mingit nahka, mis oli kusagil u 15 aastat tagasi pargitud (rohkem infot teada polnud). Aga Mardi enda nahkade juurde tagasi tulles, kui ma sellise tulemuse k채tte saaks, oleks rahul k체ll, pole vajagi mingi 체lih철철veldatud asja, peaasi, et m채lvi pool kenasti valge oleks ja karva pool nii nagu peab..

Mart, kas sa kasutasid sedasama parkimiskomplekti, mis su poes m체체gis on?
http://www.marandi.fie.ee/catalog/produ ... cts_id=113

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: T Jaan 30, 2007 9:05 am 

NOH l채ks nati nihu selle lausega.

2003 aastal parkis minul hundi naha Peipsi 채채res elav vanapapi kodus. Kui m채lu ei peta siis elas ta Varnja v천i Rootsi k체las. T철철 oli korralik.

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: T Jaan 30, 2007 10:55 am 
Kasutaja Avatar

Kallekke kirjutas:
sellisele otsusele aitas kaasa ka Tartu nahat철철tlus, kus S횥횥DIMATULT r채balaid tagastatakse.

lisaksin ka omad vandes천nad Tartu ELPISe aadressil. kaks head kopranahka keerasid p***e, 천igust j채i meestel 체legi. n채itasin 체hisjahis kogenumatele onudele ja diagnoos oli 체hene - h철철veldamismasinaga nahajuured l채bi lastud.
enam ELPISesse nahka ei vii.

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: T Jaan 30, 2007 12:18 pm 

Ma ise nende karvasibulate p채rast ei muretseks. Mul esimene nahk mis seal pargitud, saanud ka omajagu v채ntsutada ja just selliselt kooritud, et karvasibulad v채ljas. Karv/ohakas p체sib korralikult peal. Ka eraldi sikutades k채ega ei eraldu nahast karvu.
Viimased 12 millest 체leval pool juttu teinud, ilma selle h채data, st sibulad kenasti alles, aga nahkadel esinevad l채bivad l천iked, puhta puru. Neist 2 nahka on sellised, et puhta r채balad. J채rgmine n채dal plaan k철철stneri juurde minna. Eks n채is mis tema lausub. J채rsku 천nnestub ikka kokku 천mmelda. :M

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: K Jaan 31, 2007 2:22 pm 
Lehe p채채lik
Kasutaja Avatar

Huvitav, et terves Eestis pole tegelikult parkimist철철koda, mis teeks ka kvaliteetset t철철d. Ja kasutatakse iganenud tehnoloogiat ja kemikale.
Olen n채inud Ungaris pargitud t큄int큄ilja nahku ja siis Eesti t철철d, ei teagi, kas nutta v천i naerda, meie nahad nagu v채ljaveninud pannkoogid ja rabedad, ei kannata 천mblust ega midagi, v채ljan채gemisest r채채kimata. Huvitav, kas k천ik erinevad nahad taotakse 체hte trummlisse ja antakse takka v천i kuidas see neil k채ib.:)

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: K Jaan 31, 2007 6:06 pm 

Eelmisel n채dalal viisin 체he kuldi naha ja 5 kopranahka Raplamaal tegutsevasse ``Eesti parkali`` t철철kotta. Lubati kuu jooksul valmis teha... Eks siis n채is kuidas kvaliteet nendel meestel.

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: P Veeb 04, 2007 1:41 pm 

:shock: ma korra sain j천geval s채채nse jama,et viisin kopra naha millel k채pad ja saba k체ljes ja tagasi sain ilma nendeta,saba ots olevat liiga kuivand olnud ja siis nad v천tsid omas tarkuses k채pad ka maha,n체체d saand 체hed nahad parkalis pargitud ja v채ga 5

Profiil  
 Postituse pealkiri:
PostitusPostitatud: E Veeb 05, 2007 11:58 am 

Kakuke demonstreeris faasanijahis Elpis-e "meistrit철철d" parkimise alal. Kuna ma viisaka inimesena roppe s천nu ei kasuta, siis ei oskagi teisi kommenteerida.

Profiil  
N채ita postitusi eelmisest k체lastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 225 postitusi ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  J채rgmine

K천ik on UTC + 2 tundi

Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Ei ole registreerinud kasutajaid ja 1 k체laline

Sa ei v천i postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei v천i vastata selle foorumi teemades
Sa ei v천i muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i postitada manuseid selles foorumis

Otsi:
phpBB skin modifed by: Mart