Nahkade parkimine.

Vahetame muljeid ja kogemusi jahitrofeede valmistamisest ja hooldusest .
Vasta
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas vallo »

No nüüd astuksin ma küll Skineksi meeste kaitseks välja. äisin neljap. so 12.03 kohapeal nahku ostmas ja sain vaadata -uurida nende tegemistest. Näidati mulle nii kopra , kui ka rebase ja seanahku. Mees just näitas paari täisa pekkis rebase nahka ja kurtis , et kui raske on kliendile tema oma vigu selgitada. Samas oli ka väga ilusaid ja kobedaid nahkasid. Julgen väita , et 95% defektidest tehakse nahkade esmasel töötlusel.
Plaanin omal viia sinna tänavu nii mõnedki kopra nahad, plaan on teha ka üks põrsas.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas karupoeg »

Skinneksi nahkade märgistuse koha pealt oli ka vanematel meestel kobinat, et sabajuure peale ei peaks mitte neid auke rammima vaid ikka pigem naha jäsemete poolsetesse otstesse. Kuid märgistus iseenesest oli korrektne ja võin pea kindlalt väita, et saime õiged nahad tagasi.

Siiski oleks veel tarvis Karjaküla parkali kontakte, kui kellelgi peaks olema.
priidu
Postitusi: 1
Liitunud: T Jaan 05, 2010 9:38 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas priidu »

Kui aus olla siis siit lugedes läheks tõesti vaja kogemustega parkijat. Kuid jah , kus saab üldse sellised kogemused, et seda ise teha , mul isiklikult huvi selle vastu suur. Oleks tore teada saada... :wink:

Tänud...
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas Andrus M »

Mul on aastate jooksul kogunenud parkimisest erinevaid artikleid ajakirjadest ja samuti ka erinevaid raamatuid. Kui ma nüüd nende paasil paneks kokku mingi õpetuse koos oma kogemustega, huvitav kas oleks huvilisi kes sellise asja tahaks mult ära osta, näiteks 300kroonika eksemplar?
Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas sammal.habe »

nu aga pane kokku, mine tea ehk leiaks isegi kirjastaja?
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas Andrus M »

No nii, hakkasin selle asjaga siis pihta. See korrektselt kirjutamine ja võimalikult lihtsalt asja selgekstegemine ei olegi nii lihtne kui arvasin. Asi võtab veel aega enne kui seda teistele pakkuda võiks. Kohe oleks pakkuda venekeelne väga paks ja põhjalik raamat, mille pealkiri on ;Himia i tehnologia kozi i meha. Noorema generatsiooni meestel on vist raskusi selle keelega, aga mine sa tea. Hinnaks küsin 200kr. Raamat ise on kenasti terve ja tarvitamiskõlblik.
Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas Andrus M »

No nii, sain siis selle kirjatüki koduse nahaparkimise kohta valmis.Kui keegi peaks sellega tutvuda tahtma, siis minu meilikast on avatud.
Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
Kasutaja avatar
kärss
Postitusi: 109
Liitunud: T Dets 04, 2007 1:58 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas kärss »

On häid soovitusi viimastest parkimiskohtadest. Tartus tunduvalt kallim kui Jõgeval. Kas viimase aja Jõgeva park on korralik? On keegi viimasel ajal seal parkida lasknud? Jutt kopranahkadest.
metsas on mõnus
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas 22LR »

Kasutan juba aastaid Jõgeva teenust.Igati rahul.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
ribi
Postitusi: 6
Liitunud: N Apr 15, 2010 2:19 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas ribi »

Olen ka Jõgeval parkinud ja jään väga rahule, viimati seal käies nägin ka nende pargitavat loomaaia tiiger Bronto nahka ja ka ninasarviku nahka, zooloogia muuseumi parkimisteenuse tellimine nende juures tekitab ikkagi usaldust... kui nad juba ninasarvikunaha (nahk kaalus 500kg) parkimist oskavad, miks ei peaks siis tavauluki nahaga hakkama saama.
Head grillihooaja algust!
Kasutaja avatar
kärss
Postitusi: 109
Liitunud: T Dets 04, 2007 1:58 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas kärss »

Viisingi Jõgevale oma nahad. Sai seal vaadatud virnas olevaid pargitud nahku ja ei olnud halba midagi öelda. Ju siis need kõlakad kehvast kvaliteedist ei pea paika.
metsas on mõnus
quentin
Postitusi: 72
Liitunud: L Jaan 20, 2007 11:13 am

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas quentin »

Ahoi!

Kui palju pärnumaal nahaparkijaid veel on? Paljud on loobunud teenusep akkumisest. Osadel on tööd tublisti eest ei saa tööd juurde võtta. Soovitage palun kelle juurde pöörduda. Nimelt eelmisest jahihooajast kolm kopra nahka külmikus ootavad parkimist.

Tänud!
www.aigur.com
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas Andrus M »

Mine käi koolitusel (http://www.kihnumaalammas.ee/moodul.php ... hreadid=47 ) ära ja pargi ise.
Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas tony »

Oskab keegi Karjaküla nr. anda?
Kasutaja avatar
kärss
Postitusi: 109
Liitunud: T Dets 04, 2007 1:58 pm

Re: Nahkade parkimine.

Postitus Postitas kärss »

metsas on mõnus
Vasta