soku pealuu sarvedega?

Vahetame muljeid ja kogemusi jahitrofeede valmistamisest ja hooldusest .
Satakas
Postitusi: 127
Liitunud: P Nov 12, 2006 9:55 pm

Postitus Postitas Satakas »

omg....alul mõtlesin, et mulle püütakse puust ja punaseks ette teha aga paistab, et ma ise pean puust ja punaseks tegema. no KUMMALGI sarvel on 4 haru :?
____________
PS! (2 minutit hiljem)
nüüd häbenen muidugi silmad peast. ei oska kohe kuidagi õigustada, kust tuli see plõks, et just 4 on. vaatasin - hoopis 3 on :oops:
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

No mis sa kostad :wink: ,mõnel inimesel on ikka töesti ületamatuid probleeme :!: Muidu ei raatsi anda ja hinda ei oska küsida :VS
Kaks meest rändavad metsateel,järsku ühel tarvidus ennast põõsa taga tühjendada. Hüüab siis mõne aja pärast sõbrale ,kas sel ehk paberit on! Sõber vastab: "ei ole,pead sinna jätma"
Midagi pole teha ,sellised" probleemid" meenutavag mulle kangesti sellist situatsiooni! :D
Kivi kotti!
Viimati muutis Ahto Kattai, T Nov 21, 2006 7:00 pm, muudetud 1 kord kokku.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Loe ikka hoolikalt üle, äkki ikka kummagil viis hoopis. ;)
Ps. Kas metsseanahk tuli ka maakodunt tagaaiast heina seest välja?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Soku pealuu sarvedega

Postitus Postitas Siili »

Kipub rohkem sinna hirve sarvede kanti. Ostaks sellest hunnikust sületäie , ehk kasvatab veel midagi huvitavat, kasvõi mõne mammuti võha...`?
Satakas
Postitusi: 127
Liitunud: P Nov 12, 2006 9:55 pm

Postitus Postitas Satakas »

kakuke kirjutas:Loe ikka hoolikalt üle, äkki ikka kummagil viis hoopis. ;)
Ps. Kas metsseanahk tuli ka maakodunt tagaaiast heina seest välja?


ei, nahk tuli töö juures riiulilt koristamise käigus - kunagi tegeles firma ka metsloomanahkade ostu-müügiga. üks oli jäänud muu kama alla vedelema. nüüd siis tuli välja ja anti esimesele julgele küsijale (mulle) ära.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Kuldses Börsis selline kuulutus:Ostab sokusarvi koljuga 30-300 kr,ilma koljuta 20-40 kr,põdrasarvi koljuga 40-200 kr/haru,koljuta 20-60 kr/haru.Kolmeharulised sarved koljuga seega 180-1800krooni.
Vasta