Kuidas teha ilus trofee?

Vahetame muljeid ja kogemusi jahitrofeede valmistamisest ja hooldusest .
Hekler
Postitusi: 60
Liitunud: T Mär 27, 2007 8:11 pm

Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas Hekler »

Lähme metsa...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas jorr »

Mis mõttes ilus?Trofee on just selline,millise lasid ja ilusamaks sa teda ei tee.Küsid ehk seda,et milline oleks ilusam koljulõige vist?
noorus on ilus aeg
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas plaaster »

Ei jaga küll sellest keelest muffigi kuid päris imelik tundus see, et lastakse karvaste sarvedega sokk, siis karvad maha ja värv peale. Kuna seda keelt ei jaga, siis kas nad koljuosa lihvivad puhtaks või teavad ka midagi vesinikust? :D
Hekler
Postitusi: 60
Liitunud: T Mär 27, 2007 8:11 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas Hekler »

Jorr minu postituse mõte oli näidata, kuidas mujal maailmas trohfeega ümber käiakse.
Lähme metsa...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas jorr »

Kas arvad,et meie mehed ei teegi trofeed ilusti?Arvn,et sul pealkiri ehk pole päris hästi õnnestunud?Või tahd üteld,et nii nagu seal näitab ,ongi kõige ilusm tulemus,see rohkem vast taksitermistide valdkond kuulub.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas rajaleidja »

Jorr, ära nüüd hädalda. Mees pani siia lingi, kus näha, kuidas sokusarvedega toimetada. Siin foorumis on päris palju noori, kes pole võibolla oma esimesi sokusarvigi veel keetnud. Nendele on siin kindlasti natuke õppematerjali(kui keelt valdab).
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas kakuke »

On kuidas on, huvitav vaadata ikka seesuguseid materjale. Kuidas keegi talitab juba tema enda teha.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Hea link ju. Abinõu asjalik lõikamiseks.
Ma ei saa siiamaale aru sellest faking pealuuga sokusarvede eksponeerimisest. Lihtsalt KOLE on. Ei taha pialuid seina peale. Tean küll jah, et mingi euroopa süsteemi järgi hinnatakse ja siis kaalu rohkem. Siis võiks ju jupi selgroogu kah juurde mõõta. :evil:
Samas nagu aru saan sarvede mahtu, koljust eraldi, mõõdetakse ikkagi. :?: :shock:

Enda kütitud lõikan. Sel aastal ka sellised pronksihõngulised läksid ikka sae alla.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas annaliisa »

mulle ka ei meeldi kui koljuga vöetud on. see aasta sain höbemedali. kui oleks koos koljuga, ehk oleks kuld olnud, aga kolju oli natuke puruks, seega oli lihtsam otsustada, et ei taha koljuga :)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Hekler
Postitusi: 60
Liitunud: T Mär 27, 2007 8:11 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas Hekler »

Ok, sai jah veidi nadi pealkiri. Ise olen võtnud kõik trofeed koos koljuga.
Lähme metsa...
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas valdo »

Ei hakka uut teemat tegema, kuna minu küsimus peaks asetuma siia alla üsna hästi.
Nimelt tahaks trofeedele juurde panna metallist sildi, kuhu oleks siis graveeritud küttimise aasta ja -koht. Neid silte olen näinud mitmesuguseid, kuid kuidagi ei õnnestu leida kanalit, kust sääraseid silte teha saaks lasta või hankida saaks.
Äkki keegi teab juhatada?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas kakuke »

Stuudio Viridis, küsi sealt.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas Joosep Käba »

On igast trofeede (karikad-vimplid-medalid) ja graveerimisteenuse pakkujaid. Saad niukse kirja mida tahad ja plaadikesi lõikavad ka ilmselt sinu soovi järgi. Talinas Tartu mnt alguses on üks poeke diagonaalis Stoki vastas. Kindlasti ka teistes linnades sarnaseid ettevõtmisi.
Viridis teeb topiseid. :wink:
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas Metslane »

Ma siin olen väheke ise mõelnud selle medali ja kolju suhtes. Ise samuti ei ole koljuga vääristamise pooldaja, kuid hõbeda asemel kulla saamises olen alati käpp. Selles suhtes saab ka ju nii, et vääristad ta esialgu siiski koljuga ja pärast ärahindamist teed sa ta just selliseks nagu endale meeldib. Tean, tean - pole eetiline ja vb veel mitu asja, kuid sport ongi selline!
Aim small, miss small!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kuidas teha ilus trofee?

Postitus Postitas kakuke »

Joosep Käba kirjutas:Viridis teeb topiseid. :wink:

Tõsi ta on, aga minu rebasekoljule vaatasid nad selle plaadi juurde nagu nipsti. ;)
Ps. Neil on õudsalt äge uksekellanupp, kus juures silt "elu mõte". Krt ei julgenud seda vajutada. :D
Manused
IMG_0065.jpg
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta