Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Vahetame muljeid ja kogemusi jahitrofeede valmistamisest ja hooldusest .
sergolax
Postitusi: 30
Liitunud: E Apr 02, 2007 7:56 pm

Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas sergolax »

Meid Läänemaal on huntide ja ilvestega õnnistatud. Nagu limiidid saadud siis ka kohe täis lastud. Hundilimiit lasti täis isegi ilma lumeta. Ka hundi lisalimiit sai kibekiirelt täis lastud. Nüüd ootame lisalimiidile lisalimiiti. Sama lugu ilvestega. Nädalavahetusel õnnestus tabada lisalimiidi esimene ilves. Nüüd on mure suur. Kus saaks nahka parkida ?
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas Metslane »

Aim small, miss small!
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas Andrus M »

Mis seisus nahk on? Kas olete viitsinud naha ära ka puhastada? See aasta olen ühe ilvese ja hundi teinud, rebastast ja kährikutest rääkimata.
Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas TiitR »

Andrus M kirjutas:Mis seisus nahk on? Kas olete viitsinud naha ära ka puhastada? See aasta olen ühe ilvese ja hundi teinud, rebastast ja kährikutest rääkimata.

Ole nii hea parkal kui tahes, aga ma kipun arvama, et logistiliselt ei tule küll keegi ühte nahka Tallinnast Pärnusse parkimisse tooma ja pärast järele :mrgreen: ...aga mine hulle tea.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas rajaleidja »

TiitR kirjutas:
Andrus M kirjutas:Mis seisus nahk on? Kas olete viitsinud naha ära ka puhastada? See aasta olen ühe ilvese ja hundi teinud, rebastast ja kährikutest rääkimata.

Ole nii hea parkal kui tahes, aga ma kipun arvama, et logistiliselt ei tule küll keegi ühte nahka Tallinnast Pärnusse parkimisse tooma ja pärast järele :mrgreen: ...aga mine hulle tea.

Mis see Tallinn-Pärnu ots siis nii müstilist on :roll: Ilvese nahk vast ei ole nii igapäevane asi, et natuke pikem ots autoroolis ette võtta. Oodata ja loota, et naabermajja parkal koliks on vist natuke mõtetum.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas TiitR »

rajaleidja kirjutas:
TiitR kirjutas:
Andrus M kirjutas:Mis seisus nahk on? Kas olete viitsinud naha ära ka puhastada? See aasta olen ühe ilvese ja hundi teinud, rebastast ja kährikutest rääkimata.

Ole nii hea parkal kui tahes, aga ma kipun arvama, et logistiliselt ei tule küll keegi ühte nahka Tallinnast Pärnusse parkimisse tooma ja pärast järele :mrgreen: ...aga mine hulle tea.

Mis see Tallinn-Pärnu ots siis nii müstilist on :roll: Ilvese nahk vast ei ole nii igapäevane asi, et natuke pikem ots autoroolis ette võtta. Oodata ja loota, et naabermajja parkal koliks on vist natuke mõtetum.

Miks just naabermajja? Kas siis igas korralikus linnas polegi oma parkali töökoda? :roll: Aga nagu majuba ütlesin, mine hulle tea! :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas Feen »

Ma vist ilvest soma kodulinna parkalisse ei julgeks viia. Näis, viin see kuu mägra ja paar kobrast prooviks, et kuidas asjad edenenud on. Rebaseid peaks ise parkima hakkama... aga kuidagi nadisti on aega... terve rõdu on rebaseid täis. Loodetavasti saan enne kevadet nad kas ära roogitud või siis kotkastele söödetud (nii ehk naa lähevad lihakehad kotkastele). Ma usun, et kui ilves korralikult puhastatud ja sama lihtne kui rebase parkimine, peaks Baltichunterist saadud kiti abil üsna ok olema seda parkida. Muidugi, esimeseks nahaks ilvese nahka parkima ei hakkaks.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas Andrus M »

Minu teada Eesti Post ei ole veel pankrotti läinud ja saatmiskulud ei ole ka ületamatud kui puudub aeg või soov ise kohale sõita.
Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
sergolax
Postitusi: 30
Liitunud: E Apr 02, 2007 7:56 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas sergolax »

Olen natuke asja uurinud. Järsku on veel keegi kellel see teema käsil on. Praeguse seisuga on ilvest, hunti parkida võimalik järgmistes kohtades:
1. Eurotann OÜ. Keila, Karjaküla, Keila tee 2, 6790290
2. Skineks OÜ. Jõgeva, Suur 49b, 7762190/5058681
3. Kuuste Karusnahk OÜ. Tartu, Tehase 19a, 7476394, endine ELPIS PMP.
4. Eesti Parkal OÜ. Rapla, Raikküla vald, Kõrvetaguse k., 53653728 (käib pankrotimenetlus)
5. Eraisik, enne Audru Karusloomakasvatuse parkimistöökojas töötanud (andmed puuduvad)
Kui keegi oskab täiendada või neid kohti iseloomustada, oleks - hea.

Ah jaa, ilvese naha võtsin korralikult maha ja mõnede soovituste järgi pistsin kilekotiga sügavkülma.
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas mürka »

Pargitud Jõgeval
Manused
IMGP0622.JPG
küll siga pori leiab
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas sooviku »

Kas,altpoolt ka sama ilus on :wink: .Minul oskasid Jõgeval hundinahale mõned augud juurde tekitada ja ka molu jäi imelikult lühikeseks.
Naine võib olla,koer peab olema!
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas mürka »

Auke juurde tehtud ei ole. Suht korralik töö. Meie vana jääger viib kõik oma nahad Jõgevale ja on ka rahul. Millega võib viriseda on vast see, et kõrvad on vähe lontis.
küll siga pori leiab
jyri

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas jyri »

Lisaks veel Märjamaa lähistel parkimistöökoja Skanditan,tel.5510549.See on see,mis jäi järgi mainitud Eesti Parkalist,nüüd siis uute omanikega ja kasumis ettevõttega.Need kutid parkisid ka jääkaru Fransi nahka,isegi lehes oli pilt.
Edu
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas sooviku »

Jõgeva omad tegid või hakkasid tegema seda loomaaia ninasarviku nahka.
Naine võib olla,koer peab olema!
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: Ilvesenaha parkimise võimaluse otsimine

Postitus Postitas frukt »

jõgeva omadega nagu naistega -kuda päevad on olen näinud neilt 5+ ja ka väga kehvi töid :D
Vasta