Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas sooviku »

Vana karu õpetab noort:
“Inimesele tuleb kallale karata nii, et ta jõuaks sind näha ja reageerida!”
“Aga miks?” imestab noor karu.
“Siis on pärast liha maitsvam – kogu s*tt on välja tulnud!”
Naine võib olla,koer peab olema!
pealik
Postitusi: 38
Liitunud: T Jaan 07, 2014 6:42 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas pealik »

Vana jahimees räägib seltskonnas:
"Tiigreid on erakordselt lihtne küttida. Nende silmad hiilgavad nagu kaks tõrvikut ja seepärast on neid viiekümne sammu peale näha. Tuleb ainult silmade vahele lasta ja ongi kõik."
Mõne aja pärast tuleb jahimees tiigrijahilt saagita tagasi.
"Kus siis teie lastud tiigrid on?" küsitakse talt.
"Te ei suuda endale ette kujutada, kui kavalaks need loomad on muutunud," kaebab jahimees. "Nüüd käivad nad kahekaupa ja kummalgi on üks silm kinni. Sihid silmade vahele, ja nad jooksevad laiali."
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Välek »

Naisterahvastel palun järgnev lugu vahele jätta.
Midagi roppu ka vahelduseks.
Et ikka jahindusalane oleks, siis oletame, et tegemist jahimeestega.
Naine läheb kingapoodi, suveaeg, napp riietus. Kauplusemüüja magusa olemisega härra, pakub lahkelt abi kingade proovimisel. Toob ikka ühe paari ja sobitab naisele jalaotsa, siis teise ja kolmada... proua uhke ka, istub ja muudkui näitab riiulite poole, too see ja nüüd prooviks seda. Müüja jälle põlvili istuva naise ees uut kingapaari jalaotsa sobitamas ja õhkab vaadates kliendile jalgevahele "oh, kui saaks selle jäätist täis toppida, küll siis limpsiks". Müüja saab kohe laksakad piku vahtimist, paar korda käekotiga ja lisaks lubatakse, et abikaasa tuleb kauplusest läbi ja teeb müüjale uut ja vana.
Naine räägibki abikaasale loo ära, et näe, pervert lubas selle jäätist täis toppda siis sööma hakata, et mine ja anna talle korralik kooslep. Mees: "ma ei taha kelegagi tegemist teha, kes nii palju jäätist jõuab ära süüa".
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Välek »

Mees hädas naisega, too magab nagu rõuguredel teki all jalad püsti ja laiali. Inetu vaadata. Mees proovib ikka rääkida, et pole ilus vaadata ja viisakas oleks kui jalad ilusti koos ja sirged jne. Naine ei võta kuulda. Viimaks mees hirmutab, "kui nii magad, tuleb maks seest välja.".... paraku pole sellestki kasu. Ühel hommikul käib mees varakult turul ja ostab ilmatu suure loomamaksa. Kodus sokutab selle vaikselt naisele voodisse ja läheb tööle, naine magab õndsalt edasi.
Õhtul koju jõudes kurdab näost valge naisukene et "maks tuligi välja, aga võttis aega mis võttis, kõik toppisin sisse tagasi".
Kasutaja avatar
jahipuss
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 08, 2008 10:14 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas jahipuss »

Jänes ja põder leiavad metsast jahipüssi, jänes uurib püssi alt poolt, põder ülevalt kuni järsku käib jube pauk ja põdral alumine lõualuu läinud. Jänes vaatab üles põdra poole ja ütleb: "Mis Sa **** irvitad, ma nii ehmatasin!" :lol:
mõtle mitu korda sihi üks kord
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Ats »

Üks siga teisele: "Jõulud lähenevad, peab vist Lähis-idast varjupaika taotlema." :)
Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Priidik Õun »

Mida soovib meestearst tööl patsientidele ja kodus mitteplaneeritud kassipoegadele?
!ittok iviK -
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas aadu kadakas »

Ilmselt on see ka rõve dokumentaaljutustus, aga algatan arglikult uue naljategemise katse.
Rääkiv kell. Eile kuulsin.
Seltskond, ütleme jahiseltskond, napsab kellegi korteris vägijooke ja mölisevad ise kah kõvasti.
Korra üks küsib peremehelt, et miks tal sihuke suur pannilajakas keset elutoa seina on?
No see on rääkiv kell.
Ah mis sa ajad. Ja tõstavad edasi ja pläravad veel kõvemini.
Aga tegelikult, miske mees paneb oma seinale suure panni?
Ütlesin, see on rääkiv kell, löö pihta ja näed.
Virutab üks kõva paugu külge. Seina tagant kostab kisa:"Kurradi elajad, kas te magada ei näe, kell juba pool kolm öösel!"
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Beretta »

Alanud tuvi- ja koprajahihoojaks nõuanne vene kolleegidelt.
Manused
Jahimees.jpeg
Grumpy old man
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas rajaleidja »

Pole küll otseselt anekdoot
Saabub kõne 1313. Auto sõitis kährikule otsa ja loom elab veel. Olgu, lähen vaatan järgi. Korgin õlle lahti ja vaatan telekat edasi. Mis ma ikka lähen, kaugel ka nagunii ja kui kohale jõuan, siis ei siputa ta enam midagi.
10 minutit hiljem uus kõne lauanumbrilt. Teisel pool toru erutunud häälega meesterahvas
"Eesti politsei siinpool, kas ma räägin Viljariga?"
"Sõltub asjaoludest, mis ma teinud olen"
"Teile vist juba helistati, et üks vigastatud kährik on teepeal"
"Jah, helistati küll"
"Kui kaugel te olete juba"
"Panen saapaid jalga. Aga ma elan suht kaugel, kas te ise ei saa hakkama siis?"
"Ei saa, me vajame kindlasti teie abi"
"No selge, ma panen teise saapa ka siis jalga"
Kui Eesti politsei vajab minu abi, siis tuleb minna. Kiire puhumine alkomeetrisse. Andsin siis talda, et politsei ei peaks liialt kaua piinlevat looma vaatama ja et õlu päris ära ei lahtuks.
Kohale jõudes valvas politsei vilkurite saatel tee servas kükitavat kährikut. Ainult ohukolmnurgad olid puudu.
"Kas teil siis veljevõtit ei ole, et ise ära koksata?"
"Ei ole. Kas teil ka ei ole?"
Ma ei tea. Amserv käskis neile helistada, kui rehv tühjaks läheb
No võtsin siis autost koksaja ja sammun kähriku poole. See krt pani metsa alla jooksu :D Polnud tühjal häda midagi. Aga no kui juba välja tuldud...

Mitte et ma midagi politseile ette heidaks. Politsei härra ja proua olid väga toredad. Lihtsalt vähe koomiline ja natuke kurb, mille peale nad peavad aega raiskama
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas aivar00 »

See oli neil nn. puhkepaus.
ikka lõbusalt
Tormis
Postitusi: 290
Liitunud: N Juul 08, 2010 4:40 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Tormis »

Kährik on väikeuluk ja maanteeameti rida :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas rajaleidja »

Tormis kirjutas:Kährik on väikeuluk ja maanteeameti rida :D

Täitsa kursis :) Aga teinekord on lihtsam ise kohe ära käia, kui oodata vastu ööd saabuvat maanteeameti abipalvet. Korjuse viskavad labidaga minema küll, aga elu kallale paljud ei taha minna ja ega seda ette heita ei saa ka.
Vasta