Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
case
Postitusi: 11
Liitunud: E Aug 02, 2004 12:01 pm

Postitus Postitas case »

tuli mulgi üks anektoot meelde.Jahimehed peale õnnestunud jahti kogunevad kõik ühe jahimehe poole maksa praadima ja viina võtmis käigus hakatakse jahi jutte pajatama.Siis üks mees räägib,et kõnnin mööda metsa ja äkki nagu pauk selgest taevast karu ees ei jõudnud püssigi õlast võtta ja hüppasin karule hammastega kallale ja suu karvu täis,ja siis tuleb jahimehe naine ja ütleb,et sulle on teises toas telefon no mees vabandab läheb ära ja tagasi tulles küsib teiste käest,et kuhu ma nüüd jäingi,teised ütlevad,et suu oli karvu täis mees mõttleb- suu karvu täis-ah jaaa ja kus siis l..... lõi reied kokku mull prillid puru.
case
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Jahimees peale õnnestunud karujahti lõkkeääres pajatab:
-"Nuh, mis meie- kambakesi, püsside ja koertega- vat mu isa- ta üksi karuvastu läks. Nii julge oli, et isegi karule ükskord vasta hambaid rusikaga pani! Peale seda enam seda kätt pole kunagi pesnud!"
-"Aga miks?"
-" A mis tast pesta? Võtab lahti, õlitab ära , tõmbab kruvid pingule ja käib jälle..."
tsuks nigu ma olen...
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Karupoeg tüütab isakaru:

-"Issi, no palun, issi- näita nukuteatrit."
-"Ah jäta- sa sada korda juba näinud!"
-"Issi- no näita- nii põnev on, palun."
-"Nu olgu"- ütleb isakaru ja urgitseb koopanurgast välja kaks inimkolpa, pistab mõlemad esikäppadeotsa:
- " Oled sa kindel, et siin pole karusi?"
-" Ah, kust meiekandis nüüd karusi..."
tsuks nigu ma olen...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Jahimehe koer saab kuldi käest sugeda. Kõhul väike pragu sees. Läheb loomatohtri juurde õmblema. Tohter vaatab asja üle ja kiidab, et küll koer oma kõhtu lakkudes prao kinni kasvatab, õmmelda pole vaja. Jahimees vastu vaidlema: olen neid pragusid terve eluaeg lakkunud aga kuramus ükski pole kinni kasvanud? :oops: :lol: :shock:
ikka lõbusalt
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kevad. Talveunest ärkavad karupojad ja tunnevad, et kube kärab tugevalt ning on vaja kedagi panna. Käivad siis metsa vahel ringi ning vaatavad siia-sinna aga kõik teised loomad veel magavad ning jänest kinni ei püüa, seega peavad pettunult oma koopasse tagasi pugema. Kihu on aga nii suur peal, et otsustavad teineteist panna - kõik ju magavad ning keegi ei saa teada. Keset kõige magusamat pano aga käib kopra nägu viuh! koopaukse pealt läbi. Karupojad haistavad halba, sest kobras raisk on suur lobamokk ning otsustavad ta enne maha lüüa, kui ta teistele seda häbiväärset lugu rääkida jõuab. Panevad siis kihutades koprale järgi. Kobras kihutab tuhatnelja ning jõuab napilt enne karupoegi jõeni, kus tal jää sees auk on tehtud. Hüppab sealt viimase pingutusega sisse aga juba on karupoja käpp vees ning haarab sealt kopra järgi. Suur on aga karupoja üllatus, kui näeb, et käpa vahel vahib hoopis tursk otsa! Tursk punnitab silmi ja küsib siis karupoja käest: "Noh ****! Tulite käsi pesema või?"
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Harrastusjahimehe päevikust:
Laupäev
01:00 - Äratuskella helin
02:00 - Jahikaaslaste tulek, minu voodist välja tõstmine
02:30 - Asjade kiiruga autosse viskamine
03:00 - Metsa lahkumine
03:15 - Tagasi koju püssi järele
03:30 - Uus ja õnnestunud katse metsa jõuda
04:00 - Lagendikul laagrisse jäämine; tõdemus, et telk on koju jäänud
04:30 - Tungimine metsasügavustesse
06:05 - Kahe hirve nägemine
06:06 - Sihtimine ja päästikule vajutamine
06:08 - Püssi laadimine; hirvede lahkumine
08:00 - Tagasi laagri suunas
09:00 - Laagri jätkuv otsimine
10:00 - Teadmatus laagri asukohast
12:00 - Lasud õhku abi saamiseks; marjade söömine lõunaeineks
12:15 - Imelik valu kõhus
12:30 - Tõdemus marjade võimalikust mürgisusest
12:45 - Kaaslaste saabumine, minu haiglasse viimine; klistiir
15:00 - Naasmine laagrisse
15:30 - Laagrist lahkumine tõelisele jahile
16:00 - Tagasi kuulide järgi
16:01 - Püssi laadimine ja laagrist taas lahkumine
17:00 - Püssiga närvidele käiva orava ehmatamine
18:00 - Tagasi laagris; hirved auto ümber
18:01 - Laskmine
18:02 - Hirvede jooksumüdin + sisin: autokummi tabamine
18:04 - Kaaslase naasmine laagrisse -- lastud hirvega
18:06 - Enesega võitlus, et mitte kaaslast maha lasta
18:07 - Kukkumine lõkkesse
18:10 - Riiete vahetamine; suitsevate riiete lõkkesse viskamine
18:15 - Autoga laagrist lahkumine, kaaslase ja tema hirve sinna jätmine
18:25 - Auto mutta kinni jäämine
18:27 - Jalgsi liikuma hakkamine, komistus ja kukkumine, püssi mutta pillamine
18:35 - Kohtumine karuga
18:37 - Sihtimine ja tulistamine; kuuli kinni kiilumine
18:38 - Pükste värvuse muutumine
18:39 - Puu otsa ronimine
21:00 - Karu lahkumine
21:30 - Minu lahkumine
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

10x :lol: Päris naljakas kohe. Tulid mõned tuttavad meelde (küll mitte jahivaldkonnast).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Ilus viljavõtu aeg-juuli või august- sokk seisab ilusti risti, paugu panin sokk külili lumehanges
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Pärast ajujahti saagi ülevaatus. Saadud on põder, 4 siga, 2 kitse, üks ajaja on ka pihta saanud. Seepeale hüüab üks meestest, "oleks ma teadnud, et ajajad võib ka lasta, mul läks kolm tükki eest läbi!"
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Jahimees läheb naise ja truu koeraga randa. Õnnetuseks jätab naine bikiinid koju. Naine jumala masenduses. Egas midagi. Mees laseb koeral naise tutti nuusutada, et too koju läheks ja bikiinid tooks. Aga mida teeb koer? Läheb küll koju ja tuleb taagasi randa naabrimehe riistaga.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Jänes ja põder suured sõbrad. Otsustavad nädalaks ajaks munad ära vahetada. Nädal möödas hakkavad siis muljeid vahetama. Põder kurdab jänesele, et munadel pole viga midagi, ainult kui sügelema hakkavad, siis tükk tegu enne kui karvade seest üles leiad. Jänes kiidab kah põdra mune, ainult üks puudus pidi olema. Kui jahimehed olid metsa tulnud ja eest ära tuli joosta, siis igas kurvis olid tagumiku tahtnud teelt välja tõmmata.
ikka lõbusalt
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Käib põder mööda metsa, näeb: siil jookseb lagendikul ümber kännu ja ise nohiseb mõnust. Põder küsib: "Siil, mis teed?" Siil vastu: "Mõnu teen, jookse minu järel." Jooksevad, siil ikka ägiseb, põder ei saa aru midagi. "Kuule siil, kus siis mõnu on? Jookseme ja jookseme..." Siil: "Tunned ju kuda rohukõrred mune kõditavad!"
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Akadeemik on taigas vanal jahimehel külas ja palub
-võta mind ka homme karujahile kaasa
jahimees algul vastu,aga küsib siis
-sa lasta ikka oskad
-ikka oskan
-aga joosta jaksad
-muidugi jaksan
-mõistust kah on
-no kuule ma ju akadeemik
Läksid siis hommikul jahile kõndisid 10 km siis veel 10 km ja veel 10 km äkki karu ees.Jahimees keeras otsa ümber ja räägib
-jookseme
Jooksid 10 km veel 10 km karu kannul siis akadeemik mõtleb
-mida kuradit ma jooksen mul on ju püss
keerab ringi ja laseb karu maha
Jahimees tuleb ligi vaatab karu ja kiidab
-lasta sa tõesti oskad ja mitte halvasti,joosta sa ka jaksad,aga mõistust sul küll peas pole, koduni veel 10 km kes selle karu nüüd koju tassib
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

vana ja noor jahimees on koos jahil,äkki kargab põõsast jänes välja,aga noor jahimees ei lase.Vanem tuleb ligi ja küsib
-miks sa ei lasknud,ega see pole kodujänes see ju metsik
kõnnivad siis edasi kits kargab välja noor jälle ei lase.vana tuleb ligi ja pragab
-kas sa siis aru ei saa see kits ju ka metsik mitte kodune,kõik kes metsas need metsikud ja neid võib lasta
kõnnivad siis edasi äkki noor paneb püssi palge ja laseb.vana tuleb ligi ja kiidab -vot nii see asi käibki,aga mida sa lasid
-ah üks metsik vanamutt
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Vene toll küsitleb soome turisti.
«Te olete rahvuselt soomlane?»
«Jah.»
«Aga sündinud olete Ameerikas?»
«Täpselt nii.»
«No kuidas te saate siis soomlane olla, kui te Ameerikas sündinud olete, te olete siis ju ameeriklane!»
Turist püüab kannatlikult selgitada, et auväärt ametnik ei saa asjast õigesti aru. Peale edutuid seletusi käratab soomlasest turist tigedalt: «****! Mu jahikoer tõi tallis kutsikad ilmale, kas ma pean neid nüüd siis hobusteks nimetama?!»
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta