Karüküttide foorumist lõiguke

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Karüküttide foorumist lõiguke

Postitus Postitas hendrik »

http://auto24.delfi.ee/foorum/foorum_de ... ?tid=71920

(y) Karuküttide uusi võtteid. Pole näed 300 win magi vajagi :D

Head Vana Lõppu ja Uue Algust!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Haige inimene, ei maksa selliseid tähele panna. :(
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Narda sai küll paraja kõhutäie. Osad muidugi on sellised, kes kohe peavad midagi si**sti ütlema aga see on siin foorumis kah nii. Üldjoontes päris naljakas jutt on seal kokku pandud.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kuidas võtta seda s.....i ütlemist. Kahjuks olen mina vist ka nii vana ja rumal, et selliste "tarkade ajukääbikute" naljadest aru ei saa. Isegi maani täis olles ei mõistaks. Kahju muidugi, eks ma katsu veel "vanast peast" tarkust juurde õppida, et pubekate ajuvabast jutust aru saaks.Oma lapsed kahjuks juba pubeka east välja kasvanud.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

aivar sa oled liiga tõsine siis, võta vabamalt, küll siis suudad ka rõõmu näha, mitte ainult kibedust. Elu on tegelikult üpris lahe, kui seda positiivse perspektiiviga elada.

Mõtle näitkes selle peale, et need inimesed, kes seal räägivad ei ole kunagi karu näinud aga nii "asjalikke" variante pakuvad? Ikka ei ole naljakas?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Vaata, nalja on kahesugust, hea nali ja halb nali. Ega siis iga iba veel hea nali pole. Jahimehed on üldiselt ühed lõbusamad sellid keda tean. Vaata kuidas hea nali voolab, kui kokku saavad. Või karupojal kodujahtkonnas aetaksegi selliseid jahijutte nagu üleval lingi alt leida võib? :shock:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

ma ei tea, et meil üldse palju nalja tehakse, kuid allolev huumor võibolla minu laia tolerantsi tõttu mulle naljakas tundus. terve hulk inimesi, kes seal reegivad ei tea ju tegelikult karudest midagi ja see just nalja teebki. Vabandust, et naljakas oli enam ei naera, kui ei tohi.

PS :D
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Meie küla mehed ikka püüdsid hulgi karusid kui ma väike olin. Jalutasid nendega küla vahel ringi kui nad taltsaks olid tehtud. Nipp ise oli täiesti tavaline ja vähekulukas. Võeti peenike terastross, sinna otsa pleisiti aasaga polt selline M18- 20 keermega. Muretseti ka sellele keermele vastav mutter ja suur seib. Polt pakiti ilusti meekärge, lisati meele ka pisut tugevat rahustit, trossi teine ots seoti puu külge. Kui nüüd karu tuli ja meekärge nägi, pistis ta selle nahka, rahusti pani ta magama. Kuna karu on kiire seedimisega, tuli see polt tal võrdlemisi kiiresti taguotsast välja. Nüüd tuli magavale karule vaikselt ligi hiilida, ja ta taguotsast väljaturritavale poldile seib otsa torgata ja mutter järgi keerata. Nii lihtne see oligi.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Kas te loomakaitsjate viha ei karda tunda saada? :lol:
Hundist toakoera ei saa.
Vasta