kursused meestele

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

kursused meestele

Postitus Postitas rajaleidja »

Pole küll jahi nali, aga muige tõi näole küll.
Sellel ajal, kui Feen teeb kokkamise kursuseid, siis teised korraldavad kursuseid meestele:

Kursused meestele

täiskasvanute koolituskeskuses.

REGISTREERIMINE LÕPEB
Esmaspäeval, 19. nov, 2007

MÄRKUS: OLENEVALT KURSUSTE KEERUKUSEST JA RASKUSASTMEST ON IGALE KURSUSE LUBATUD AINULT 8 OSALEJAT.


Kursus 1
Kuidas täita jääkuubikute kotte - Samm-sammult, koos slaidiesitlusega.
4 nädalat, esmaspäeviti ja kolmapäeviti 19:00-21:00.

Kursus 2
Tualettpaberi rull - Kas see vahetub iseenesest?
Ümarlaua diskussioon.
2 nädalat, laupäeviti 12:00-14:00.

Kursus 3
Kas on võimalik urineerida nii, et tõstad prillaua üles ja väldid seinu, põrandat ja vanni? - Grupi harjutused!
4 nädalat, laupäeviti 10:00-12:00.

Kursus 4
Baasteadmised pesukorvi ja põranda erinevustest - pildid, seletused, graafikud.
3 nädalat, laupäeviti 14:00.

Kursus 5
Mustad nõud - kas nad suudavad ellu ärgata ja iseenesest kööki kraanikaussi lennata?

Õppevideo!
4 nädalat, teisipäeviti ja neljapäeviti 19:00-21:00




Kursus 6
Identiteedi kriis - kui kaotad kallimale kontrolli iseenda üle .
Tugitelefon ja tugirühmad.
4 nädalat, reedel ja pühapäeval 19:00

Kursus 7
Kuidas leida asju - alusta otsimist õigetest kohtadest, ära keera karjudes ja närvitsedes maja pea peale.
Avatud foorum.
Esmaspäeval 20:00-22:00.

Kursus 8
Tervisekaitse - too Temakesele lilli, see ei ole kahjulik sinu tervisele!
Joonised ja helisalvestised.
Kolmel õhtul - esmaspäeval, kolmapäeval, reedel 19:00-21:00.

Kursus 9
Tõelised mehed küsivad teed, kui nad on eksinud - ülestunnistused reaalsest elust.
Teisipäeviti 18:00, toimumiskoht selgitamisel.

Kursus 10
Kas on geneetiliselt võimalik istuda vaikselt kõrvalistmel, kui Temake pargib autot paralleelselt?

Sõidusimulatsioonid.
4 nädalat, laupäeviti 12:00-14:00.

Kursus 11
Õpime elama - erinevused ema ja abikaasa vahel.

E-õpe, rollimängud.
Teisipäeviti 19:00, toimumiskoht selgumisel.


Kursus 12
Kuidas olla ideaalne shoppingukaaslane.

Lõdvestusharjutused, meditatsiooni ja hingamistehnika.

4 nädalat, teisipäeviti ja neljapäeviti 19:00-21:00.

Kursus 13
Kuidas võidelda aju kärbumisega - jäta meelde sünnipäevad, tähtpäevad ja muud tähtsad kuupäevad ning helista, kui sa jääd hiljaks.

Pakume ajushoki teraapiat ja täislobotoomiat.
Kolmel õhtul; Esmaspäeval, kolmapäeval, reedel 19:00-21:00.

Kursus 14
Pliit/ahi - mis see on ja kuidas seda kasutada.
Live esitlus!

Teisipäeviti 18:00, toimumiskoht selgumisel.


Ellujääjatele väljastatakse diplom vastava kursuse lõpetamisel!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mnjah, peaks vist isegi paarile-kolmele kursusele nime kirja panema. :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ma vaatan, et regamine saab suht kohe läbi ja seega sooviks kontakte, et kus ja kuidas ennast kirja panna saaks. Mingi äratundmisrõõm tuli peale. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Naa hääd :lol: :lol: :lol: koolitused, et peaks ka kohe ennast kirja panema...
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

no aga kui ma kokandusele ei lähe ja siia ka ei saa, siis mis mina see aeg tegema pean? :D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

annaliisa kirjutas:no aga kui ma kokandusele ei lähe ja siia ka ei saa, siis mis mina see aeg tegema pean? :D

Siis täna õnne, et sa mees ei ole, sest vaata kui raske elu ikka meestel on.

RODNEY DANGERFIELDI TSITAADID

Ma olin väiksena nii vaene. Hea seegi, et poiss olen, muidu poleks mul millegagi mängida olnud.

Mul oli raske päev. Tõusin hommikul üles, panin särgi selga - nööp kukkus ära. Võtsin oma kohvri kätte - sang kukkus küljest. Peldikusse enam ei julgenudki minna.

Ma sain kohe aru, et vanemad vihkavad mind. Nad kinkisid mulle Vannis mängimiseks raadio ja röstri.

Mu pruut helistas mulle üks päev ja ütles: "Tule külla! Kedagi pole kodus." Ma läksin külla. Kedagi polnud kodus.

Ma joon liiga palju. Mu viimases uriiniproovis ujus oliiv.

Ma avastasin ainsa võimaluse, kuidas kõhna muljet jätta - veedan aega paksude seltskonnas.

Ma pole oma naisega juba aastaid rääkinud. Ma lihtsalt ei taha Talle vahele segada.

Eile päästsin ma ühe tüdruku kabistaja käest. Hoidsin end lihtsalt vaos.

Kui taskuvargaid poleks, puuduks mul igasugune suguelu.

Minu vanuses on toit seksi asendanud. Hiljuti lasin oma köögilaua kohale peegli paigutada.

Mu naine püüab minust alati lahti saada. Üks päev käskis prügi välja viia. Ütlesin, et viisin. Tema: No siis mine valva seda.

Mina ja mu naine olime 20 aastat õnnelikud. Aga siis me kohtusime!

Minu onu viimane soov oli mind sülle võtta. Ta istus elektritoolil.

Mul veab kõik kohe nii viltu, et isegi kui poliitikuks hakkaksin, siis oleksin aus.

Kui ma väike olin, kolisid mu vanemad päris tihti. Aga ma leidsin na alati üles.

Ma olin nii inetu laps. Ema ei andnud mulle kordagi rinda. Ütles, et ma meeldin talle kui sõber.

Kui ma sündisin, tuli arst ooteruumi ja ütles mu isale: "Mul on väga kahju. Me tegime kõik, mis suutsime. Aga ta jäi ikkagi elama."

Ükskord mind rööviti ja mu isale saadeti tükike minu sõrmest. Ta ütles, et tahab rohkem tõestust.

Ükskord ma eksisin ära ja palusin politseinikult abi, et oma Vanemad leida. "Arvate, et ma leian nad üles?" Ta vastas: "Ma ei tea, poisu. On nii palju kohti, kuhu nad end peita võisid."

Läksin arsti juurde: "Igal hommikul kui tõusen, vaatan peeglisse ja süda läheb pahaks. Mis mul viga on?" Ta ütles: "Ma ei tea, aga nägemine on sul küll korras."

Läksin arsti juurde, sest neelasin pudelitäie unerohtu alla. Mu Arst soovitas mul pisut juua ja siis puhkama heita.

Ma olen nii inetu... Töötasin lemmikloomapoes ja kõik küsisid, kui suureks ma kasvan.

Ma läksin üks õhtu kaklust vaatama ja seal puhkes hoki.

Ütlesin oma psühhiaatrile, et kõik vihkavad mind. Ta ütles: "Ära peksa segast! Kõik pole veel sinuga kohtunud."

Mu psühhiaater ütles, et ma olen hull. Ma ütlesin, et tahan teist arvamust. Ta ütles: "Olgu, sa oled inetu ka."

Mu teenija vahetab iga päev linu. Ühest voodist teise.

Ma magan oma naisega eraldi tubades, me sööme eraldi ja käime eraldi puhkamas - kõik selle nimel, et abielu koost ei laguneks.

Ma läksin geibaari ja pidin tõestama, et mees olen. Ma siis näitasin neile. Nad ütlesid, et sellest ei piisa.

Ma olin nii masendunud, et tahtsin 10. korruse aknast välja hüpata.

Preester saadeti kohale. Ta ütles: "Tähelepanu, valmis..."

Raske on abielus olla. Koera suudleb mu naine suule, aga minu klaasist ei joo tilkagi.

Ma kohtusin tervishoiuministriga. Ta pakkus mulle suitsu.

Mu suguelu on hirmus. Naine riputas voodi kohale peegli. Ütles, et talle meeldib vaadata, kuidas ta naerab.

Ma olen halb armuke. Ükskord vilistas isegi piiluja mind välja.

Mu naisel on alati mingi tagamõte minuga seksimisel. Nädala eest tegi ta seda, et munakeetmisaega mõõta.

Täna hommikul sain hea tünga. Tegin alasti kätekõverdusi ja ei märganud hiirelõksu.

Isegi üks prostituut vabandas end kunagi minu ees välja, et tal pea valutab.

Läksin massaazhisalongi. Seal oli iseteenindus.

Mu naine on nii paks, et isegi ta naba kajab.

Mu naine on nii paks, et rannas hakkab inimestel temast hale ja nad püüavad teda vette tagasi veeretada.

Mu naine on hirmus inetu. Läksin temaga koeranäitust vaatama ja ta sai peaauhinna.

Mu naise näol on ainult üks viga. See paistab välja.

Mu naisele meeldib auto tagaistmel seksida. Siis, kui mina roolis olen.

Mu abielu on jälle karidel. Mu naine jättis oma armukese maha.

Mul on sõpradega uus vene rulett - magame kuue tüdrukuga ja ainult ühel neist on aids.

On mul aga poisiraisk! Rääkisin talle mesilastest ja linnukestest ja tema rääkis mulle lihunikust ja minu naisest.

Mu naine on hirmus loll. Tal kulub poolteist tundi, et tunniajane saade ära vaadata.

Ükskord varastati meil auto ära. Küsisin naiselt, kas ta varast nägi.Ta ütles: "Ei, aga ma kirjutasin auto numbri üles."

Mu naine käis üks päev õppesõidul. Sai kaheksa kümnest. Ülejäänud Kaks jalakäijat jõudsid eest hüpata.

Mu naine on nii hea autojuht. Eile ajas hirve alla. See juhtus loomaaias
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

Oi, jah, vaesed mehed, ma ei kujutanudki ette, et teil niiiii raske elu kohe on. täiesti masendav ikka :)
Naine mehele:
“Kallis, sa oleti alati nii kahtlustav…”
“Sinuga ei saa ju teisiti!”
“Saab küll, alati ei pea ju kapis kükitavat meest armukeseks pidama!”
ega naiste elu ka kerge pole:) tglt ma midagi paremat lihtsalt ei leidand:D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Vai-vai,Rajaleidja,kui su naine seda kirjutist loeb,läheb su elu veel raskemaks :D .
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ma loodan et ta ei satu siia foorumisse. Ja kui satubki, siis ega tema tea, et ma siin Rajaleidja nime all eksisteerin :lol:
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Kas sa käid ainult siis foorumis, kui naist kodu pole :lol: .Või on nii suur elamine, et naine ei leia sind ülesse.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Elamine suur ja naine istub oma arvutis mingis paganama tite foorumis. ei sega mina teda ja tema mind :?
Ja üleüldse. Ega mina seda välja mõelnud ju. Ma vahendan puhtalt teise inimese kirjapandut :lol:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Jah,nii see vaese jahimehest meesterahva elu on,eriti veel,kui naine alles noorepoolne.Küll rahuneb maha kui vanemaks saab ja mees ikka jahiasjadega tegeleb.Annaks Jumal,et järglasel sama haigus küljes,siis ema juba teab,et siin jutt ei aita.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

no aga mötle kui naine on jahimees ja abikaasa pole- see veel hullem ju:P ma loodan et mul nii ei lähe:)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

annaliisa kirjutas:no aga mötle kui naine on jahimees ja abikaasa pole- see veel hullem ju:P ma loodan et mul nii ei lähe:)


Ja kui mees on ka jahimees siis lapsed nigu hundikutsikad kes kuskil jahikantslis sünnivad :)
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

IRV! lapsed ei taha siis jahist isegi kuulda midagi:D v teine vöimalus on hullemad veel kui ema isa:)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Vasta