kuri kiri

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Teema pealkiri oleks võinud tegelikult natuke parem olla, a´la Deerhunteri südamlikud jõulusoovid vms. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Lahedad vennad pole miskit ütelda. :D Asi nagu veits isiklikuks ka kisub või mis. Aga küll me selle fake nimega Türiga saame oma vahel ka rääki. :wink:
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Eelnevat kommenteerijad kõik öelnud ja liitun eelnevate seisukohtadega. Kunagi sai Deerhunterit külastatud küll ja sealt mõnigi asi soetatud, aga õnneks jääb see minevikku....
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewto ... highlight=
ajasin vist sellega neil SIT* keema, aga sellest pole midagi. Sellist kirja saab kirjutada ainult üks mitte normaalne inimene ja sellist sõna kasutust (pasarahe,loll ja pasamaiguline tekst, kadeduse vastu aitab
teid aga vaid kohaliku kabelitagune maarjamaa põu
) ei kasuta ükski kaupmees oma reklaamis ja õienduskirjas. Siin foorumis on saanud nii kiitust kui laitust enamasti kõik poed, kuid pole keegi kaupmeestest midagi sellist välja mõelnud nagu sm. TÜRI. See kiri näitab päris hästi selle poe (mille nime vist enam mainida ei julgegi) suhtumist : Me oleme ilgelt kõvad ja maailma parimad mehed, meil on kõige parem pood, ülejäänud püssid ja moon mida meie ei müü on pask , teised kaupmehed on dibiilikud ja lollid). Selline suhtumine sm.Türi küll edasi ei vii pigem viib kliendid just kaugemale teie maailma parimast poest.
Ja ma arvan sm.Türi et sul pole midagi sellist mille üle peaks ma kadesdust tundma. :D
Lähen kolan täna teistes jahipoodides ringi aga DEERHUNTERISSE ei tule.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas Metslane »

1. Õige alafoorumi alla pandud teema.
2. Deerhunteri naljahambad pole vist kuulnud vanasõna: "Isegi hunt ei hammusta toitvat kätt."
3. Seda teemat võiks kommenteerida Jaak Siloauk- kohe väga ootan!
4. Eks igal kaupmehel ole oma moodus jõulutervituste saatmiseks klientidele- rahulikke saabuvaid pühi teilegi!
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

Kuna deerhunter minu pihta otseselt tuld andis annan ka vastu.

Lugedes nende selle kuu sooduspakkumist
Benelli ARGO poolautomaat vintrelva komplekt -

Komplekti HIND 18995.-

Komplekti kuulub:

vintrelv Benelli Argo + kingituseks optiline sihik ZOS 3-9x50 (sihikul on punatäpp) - sihiku väärtus 5990.-kr :shock: :shock: :shock:
Benelli Argo saadaval kaliibrites - .308Win ; .30-06Spr ja 9,3x62

*Argo hinnaks tuleb siis 13005.-krooni - saadaval sellise hinnaga vaid meie kauplustes Deerhunter

Vaatan mina http://www.waldu.ee/muud.htm ja mis ma leian
ZOS´i saab ka odavamalt kui deerhunter pakub
See teeb benelli hinnaks 16195 ja sellise hinnaga saab juba benellit mujalt ka( teistelt lollidelt konkurentidelt ,nagu mainitud Blazeri kampaanias)
8)
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

hahahaaaa... :D:D:D Uus latt on Eesti müüginduses pandud.
Viimati muutis Feen, E Dets 17, 2007 7:29 pm, muudetud 1 kord kokku.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Metzikmeez
Postitusi: 13
Liitunud: L Nov 03, 2007 3:20 pm

Postitus Postitas Metzikmeez »

Hmm... Olen näinud igasugust reklaami, kuid sellist.... Võtab kohe kukalt sügama ja mõtlema sellise reklaami tagajärgede üle. Ise käisin sealt läbi u.2 kuud tagasi, kuid müüjate suhtumine oli ülijahe. Püss jäi sellega seoses ka ostmata sealt. Valik langes teise müüja ning teise püssi (team Sauer 202 30-06) kasuks(üldse ei kahetse- kaks lasku ning tulemus põdrapull 3+3 ja metskits). Usun, et sellise suhtumisega kaotavad tolle poe omanikud palju kliente. Ja sellega seoses ka poepidaja rõõmuallika-raha.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Täitsa nutule võtab,no kuidas hr Türi minu välja jättis,igasugu gunnarid ja kes kõik, pole neid härrasid vist ikka nii palju kirunud kui mina ?Ma pole endaarust Deerhunteri kohta ühtegi head sõna öelnud ja nüüd ei mainigi ära,paha lugu.
Soovin siis omaltpoolt ka Deerhunterile ilusat rahvavabat uut aastat,et keegi kogemata ka ei eksiks sinna maailmatasemel poodi.
(Tea,kas nüüd märkas?)
noorus on ilus aeg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Gunnar sai ikka mõnusalt tühja koha pealt tõesti jalaga munadesse.
Väljavõte tema jutust ühest teisest teemast.
gunnar kirjutas:
baddmann kirjutas:Ega kõike mida varustusraskustes relvapood oma kodulehele kirja paneb ei tasu ikka uskuda kaa...

BM


Tartu linnas pole ei Jahipaunas ega Trapperis nii head valikut relvi kui Deerhunteris niiet su hinnang pisut üle pakutud. Seda nii siledate kui vintide osas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

kakuke kirjutas:Gunnar sai ikka mõnusalt tühja koha pealt tõesti jalaga munadesse.
Väljavõte tema jutust ühest teisest teemast.
gunnar kirjutas:
baddmann kirjutas:Ega kõike mida varustusraskustes relvapood oma kodulehele kirja paneb ei tasu ikka uskuda kaa...

BM


Tartu linnas pole ei Jahipaunas ega Trapperis nii head valikut relvi kui Deerhunteris niiet su hinnang pisut üle pakutud. Seda nii siledate kui vintide osas.


Eluke oppab siukse asja peale käega lööma :roll:
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Gunnar sai ikka mõnusalt tühja koha pealt tõesti jalaga munadesse.


Egas selline laks mehele midagi tee, kuna tuli see ju tõesti TÜHJA KOHA PEALT! Või jättis seltsimees Türi endast teistsuguse mulje, kui tühi koht???
tuleb jaht või jaa?
Toivo
Postitusi: 74
Liitunud: E Dets 20, 2004 8:29 pm

Postitus Postitas Toivo »

Ei mind pole selles poes küll solvatud ja kõik ostud olen saanud lõppude-lõpuks ka tehtud aga sellise kirja peale võib tõesti rahulikest jõuludest väga-väga rahulik järgmine aasta kujuneda.

Schotter muidugi pugistab ohjeldamatult naerda - tema on parima võimaliku jõulukingi kätte saanud. Sama mis püssi laskmisega - õnne peab ka olema. Seekord läks küll hästi.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

sõltumatu infoportaal minut.ee:
http://www.minut.ee/article.pl?sid=07/12/19/1523236&mode=nested

aja küsimus, millal asja korjavad üles põhivoolu uudistekanalid...? :roll:
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

sammal.habe kirjutas:sõltumatu infoportaal minut.ee:
http://www.minut.ee/article.pl?sid=07/12/19/1523236&mode=nested

aja küsimus, millal asja korjavad üles põhivoolu uudistekanalid...? :roll:


...ikka tuure juurde ja juurde.... :D
Vasta