kuri kiri

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
võhivõõras
Postitusi: 1
Liitunud: L Dets 22, 2007 12:17 am

Postitus Postitas võhivõõras »

Njah, kindlasti on tegemist ebatavalise isiksusega - ka tema põhjendused selle kohta, miks ta oma võlgu ära ei maksa, on olnud lihtsalt säravalt originaalsed ja tavapärasest ärisuhtlusest... khm... tugevalt eristuvad.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Postitus Postitas smtasku »

Minule kui potensiaalsele kliendile, ei ole fima äriline seis tähtis. Lähen poodi, löön raha lauale, saan kauba kätte ja olen/eiole sellega rahul. Aga äripartneritel soovitaks alati äri alustamisel partneri tagamaid uurida.krediidiinfo
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Jääb selline mulje,et seda Deerhunteri kodulehekülge tehakse uimas peaga.Kirjavigu ei jõua ülesse lugedagi, rääkimata siis muudest asjadest.Deerhunter kui pood iseenest on tasemel ,kaubavalik on suur ja hinnad on nii ja naa.On asju mis on tõesti topelthinnaga kuid on asju mida saab vägagi mõistlikult kätte.
Viimati muutis andrus, P Veebr 10, 2008 5:51 pm, muudetud 2 korda kokku.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Kirjavead võiks talle küll andeks anda. Näiteks mina tegin oma esimese netipoe juba peaaegu 10 aastat tagasi, olen seda aastate jooksul tuhandeid kordi lugenud, ikka et leida kohmakaid sõnastusi ja kirjavigu, aga ikka ja jälle leian mõne kirjavea. Teist netipoodi pean natuke üle aasta ja sedagi olen sadu kordi lugenud, aga alles täna tuli jälle vaim peale ja hakkasin vaatama - leidsin 5-6 komaviga ja kaks suure algustähe viga. Jube. Muidugi juttu on mul seal ikka meeletult, aga ikkagi...
Olgu öeldud, et keskkoolis oli mul Eesti keel kindel 5. Ja hea kirjakeel on üks asi, mida ma tagantjärgi vaadates koolis omandatust kindlalt kõige vajalikumaks pean. Kodulehti pole ka (väga) uimas peaga teinud :)
Ilmselt on asi selles, et oma saiti lugedes on kogu tekst tegelikult peas ja seetõttu loed kiiremini, lisaks mõtled koguaeg sõnumi õieti edasiandmisele (mõtlemine käib kõnekeeles) ja nii on lihtne kirja - ja kõnekeelt sassi ajada.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kaliiber kirjutas:...
Olgu öeldud, et keskkoolis oli mul Eesti keel kindel 5. ...lisaks mõtled koguaeg sõnumi õieti edasiandmisele ...
ju siis oli nõrk kool, õieti=õigupoolest, peab olema - õigesti NB!
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

kaliiber kirjutas:Kirjavead võiks talle küll andeks anda. Näiteks mina tegin oma esimese netipoe juba peaaegu 10 aastat tagasi, olen seda aastate jooksul tuhandeid kordi lugenud, ikka et leida kohmakaid sõnastusi ja kirjavigu, aga ikka ja jälle leian mõne kirjavea. Teist netipoodi pean natuke üle aasta ja sedagi olen sadu kordi lugenud, aga alles täna tuli jälle vaim peale ja hakkasin vaatama - leidsin 5-6 komaviga ja kaks suure algustähe viga. Jube. Muidugi juttu on mul seal ikka meeletult, aga ikkagi...
Olgu öeldud, et keskkoolis oli mul Eesti keel kindel 5. Ja hea kirjakeel on üks asi, mida ma tagantjärgi vaadates koolis omandatust kindlalt kõige vajalikumaks pean. Kodulehti pole ka (väga) uimas peaga teinud :)
Ilmselt on asi selles, et oma saiti lugedes on kogu tekst tegelikult peas ja seetõttu loed kiiremini, lisaks mõtled koguaeg sõnumi õieti edasiandmisele (mõtlemine käib kõnekeeles) ja nii on lihtne kirja - ja kõnekeelt sassi ajada.


Komad ja punktid komadeks ja punktideks aga kui tähed ja sõnad hakkavad segamini minema ja puudu jääma?
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

smtasku kirjutas:Minule kui potensiaalsele kliendile, ei ole fima äriline seis tähtis. Lähen poodi, löön raha lauale, saan kauba kätte ja olen/eiole sellega rahul. Aga äripartneritel soovitaks alati äri alustamisel partneri tagamaid uurida.krediidiinfo


No näed siis - Tellisid kauba, sõlmisid kokkuleppe, kui kaup valmis, siis polnud enam mingist kokkuleppest juttugi. Ebakindel äripartner. Ja siis veel pritsivad sülge.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

honkomees kirjutas:
kaliiber kirjutas:...
Olgu öeldud, et keskkoolis oli mul Eesti keel kindel 5. ...lisaks mõtled koguaeg sõnumi õieti edasiandmisele ...
ju siis oli nõrk kool, õieti=õigupoolest, peab olema - õigesti NB!


Vot ei olnud nõrk kool. Aga see selleks, arvan et mõne sõna puhul mõnes olukorras ajab ka filoloogiharidusega inimene kõne ja kirjakeele sassi, eriti kui koolist üle 10a möödas. Aga sellise asja pärast iriseda... Isiklikult arvan et Su eluke kulgeks kordades rõõmsamalt ja oleksid muidu õnnelikum kui oleksid 4 klassi külakooli haridusega muhe vennike, selle asemel et olla haritud tähenärija.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kaliiber kirjutas:
honkomees kirjutas:
kaliiber kirjutas:...
Olgu öeldud, et keskkoolis oli mul Eesti keel kindel 5. ...lisaks mõtled koguaeg sõnumi õieti edasiandmisele ...
ju siis oli nõrk kool, õieti=õigupoolest, peab olema - õigesti NB!


.... Aga sellise asja pärast iriseda... Isiklikult arvan et Su eluke kulgeks kordades rõõmsamalt ja oleksid muidu õnnelikum kui oleksid 4 klassi külakooli haridusega muhe vennike, selle asemel et olla haritud tähenärija.
Ega mind need veakesed niipalju ei häirinud, hoopis see enesekindel
keskkoolis oli mul Eesti keel kindel 5
- nii ülbe väite puhul peaks ikka ise olema 200% veatu.

Aga miks irisema peab - olen perfektsionist, iga oma kirjatöö tuleb vähemalt 4-5 korda ümber kirjutada ja siis ka pole rahul.

P.S. Mul oli koolis alati häda nende harjutustega, kui pidi reegli kasutamise peale mõtlema, aga kirjandid ja muidu loomulik kirjakeel praktiliselt veatu, selle kohta öeldi - keelevaist.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

Jahinaljad

Postitus Postitas einstein »

Kuulge head foorumisõbrad. Minu arusaamist mööda JA tuginedes grammatilis-lingvistilistele arusaamadele kirjutame hetkel teemas JAHINALJAD.
HEAD SÕBRAD, KUS PEITUB TEIE VÄITLUSES NALI?????
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

ma ei julge enam vapsee miskit pikka kommentaari kirjutada - mine tea kus "komma" puudu on ja siis on asi hapu :D
julged teha, julge ka vastutada...
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Vennake tõi kama? Kas sellest sähuke rahutus?
Alustati ju aastaid tagasi hüüdlausega: ''Kellel pole miljonit arvel, sel pole meie poodi asja!'' Ja polegi vist.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Vasta