kuri kiri

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

kuri kiri

Postitus Postitas sammal.habe »

Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Postitus Postitas smtasku »

No mis sa kostad! Enne ei omanud isiklikult mingit head või halba seisukohta *eerhunteri kohta. Aga peale härra Tarmo Tür* avaldist ei pea ma sellest firmast küll enam lugu.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

türi küll, kus Türi nüüd tulistas :lol:
Tundub, et meestel on klientidesse sita suhtumise pärast kehvemalt minema hakanud ja nüüd siis süüdistatakse foorumit selles. Tule taevas appi, ütleks selle peale Ansip.
Kulla Deerhunter, kui sa tahad, et siin foorumis teist halvas toonis ei kirjutataks, siis parandage oma suhtumist klientidesse. Ise tegin oma viimase ostu Deerhunteri kauplusest 2 aastat tagasi ja siis sai villand. Kui inimest ei taheta oma poodi, ega siis ei tule ka. Mis te arvate, miks Küti Äri kauplusi siin positiivses valguses välja tuuakse???? Eks ikka selle pärast, et sealne suhtumine on hoopis midagi muud. Astud poodi sisse ja saad aru, et sa oled sinna oodatud. Ei ole foorumi rahvas teps mitte Küti Äri tegelaste suguvõsa.
Teie kirjad oma kodulehel lollidest ja veel lollimatest relvakauplejatest/ostjatest ning nüüd see viimane kiri ei kutsu kohe kindlasti ühtegi inimest teie poodi. Soovitan soojalt võtta omale tööle mõni pädev inimene, kes oskaks inimestega suhelda nii kodulehe kaudu kui kaupluses.

"...pasaga pildujad
kodanikud - gunnarid ja käbad ning muud sniper´d (kasutan nimelt teie
fake nimesid..."

Joosep, räägi välja, mis su tegelik nimi siis on, kui mitte Käba :lol:

"... *lolluse leevenduseks mõelge järgi(kui oskate), kadeduse vastu aitab teid aga vaid kohaliku kabelitagune maarjamaa põu..."
Huvitav, kas seda peaks nüüd võtma ähvardusena või :roll:
Viimati muutis rajaleidja, P Dets 16, 2007 10:35 pm, muudetud 3 korda kokku.
Heimdal
Postitusi: 1
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:09 pm

Postitus Postitas Heimdal »

... mis muud kui, nimevääriline mees (mitmuse osastavas käändes)! :D
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Sellist jama on kohe väga raske kommenteerida.
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Sisu iseloomustab kirjutajat ennast !
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

"Õiendame ära enne aasta lõppu paar asja"

no ehk on siis nüüd süda rahul...
olen siin suht uus ja ka ise antud poes käinud. Ei vötnud mingisugust seisukohta, aga nüüd on küll natuke negatiivsem mulje... :?
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Ei nuh. Jah. Nalja kui palju, seda enam et ma ei kasuta siin FAKE nime :) Ja kirjutanud olen ma deerhunterist ikka pigem positiivselt, aga see selleks, võeti vist paar ettejuhtuvat nime suvaliselt. Eks ma tuleva nädal lähen astun poest läbi ja uurin mis neid vaevab. Arvatavasti pean ma siis oma soovitud püssi ka põhjanabrite juurest tooma. Naljakas võib olla, aga siiski mitte meeldiv :roll:

Ahjaa, lisaks siia naljaka killu et seal kirjas et nimelt kasutab fake nimesid. Tahab ta öelda siis et teab õigeid ? Mart ?
Viimati muutis gunnar, P Dets 16, 2007 11:03 pm, muudetud 1 kord kokku.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ma olen kogu aeg öelnud, et mõnuainete tarvitamine ei mõju tervisele teps mitte hästi. Krdi hea nali tegelikult. :D
Ma teen sellest jutust siia ka copy paste, et kui mõnuainete mõju lahtub ja ta aru hakkab saama, et millega hakkama on saanud siis see info alles siia ka jääks. :D

Uudised

Õiendame ära enne aasta lõppu paar asja (kliki ja loe lisa)!
16.12.2007

Lgp lugejad,

Olen ammu juba soovinud sõna võtta teemal -asjatu/kohatu
laim Deerhunter ümber. Teades et
konkurendid ja nende suuvoodrid loevad meie kodulehte usinalt, teen seda siin et
mitte risustada niigi kollast ajakirjandust ning neti foorumi
jääger-online lehekülgi. Samuti ei ole mul mingit soovi selle
õienduse avaldamise eest kuhugi maksta. Asjast siis järgmist - Lõppeval
aastal on mõned lamedalubalised kodanikud kõval häälel oma teadmisi
järjepidevalt näidanud seni ainukeses eestikeelses jahindus alases
foorumis, hoides pasarahe all meie nime Deerhunter ja külvates tõeliselt rumalat ja
kohatut, väärat teavet ning loogikat teistele. Loomulikult toetan
sõnavabadust kuid laus loll ja pasamaiguline tekst ajab ka paksunahaga kodaniku
lõpuks endast välja. Minul on teile öelda kolm asja - pasaga pildujad
kodanikud - gunnarid ja käbad ning muud sniper´d (kasutan nimelt teie
fake nimesid neid peaks enamus jahindus-foorumi lugejatest teadama) te pole ainukesed
*soovitan teil pesta oma pudrumulku tihedamini (kasutage selleks võimalusel
abivahendeid, hais tapab) või toppige oma musid lihtsalt kinni(keegi ei kaota
midagi), õhk käib läbi ka nina kaudu, juhul kui see parasjagu tatine ei ole või
ise vee -all ei viibi

*kasutage uuel aastal vähem tööandja poolt kinnimakstud aega
neti keskonna risustamiseks ja võtke endale mõni lisa töökoht (paistab et aega
teil on) juurde et teil kroonikest uuel aastal rohkem jätkuks

*lolluse leevenduseks mõelge järgi(kui oskate), kadeduse vastu aitab
teid aga vaid kohaliku kabelitagune maarjamaa põu

Rahulike saabuvaid pühi :o) !

Tarmo Türi / Deerhunter
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

Minu arust on ilmselge, et jahifoorumites erinevate jahipoodide üle arutletakse, et kellele mis meeldib ja miks jne. nii palju kui on inimesi on ka arvamusi ja kriitikat peaks kannatama natukenegi...
ja kui heidetakse ette, mis negatiivset on, siis saaks seda ju muuta???? kui väga tahta muidugi :)
Viimati muutis annaliisa, P Dets 16, 2007 11:39 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Palju lihtsam on ju öelda, et klient on loll ja krediidiinfo paneb segast. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Postitus Postitas soul »

Vaata siis milleni kriitika võib viia, kui seda ei taluta, ja järeldusi ei osata teha. Üllitatakse hoopis selline nn reklaam tekst oma äri kohta, mis kohe kutsub raha sinna poodi viima. :D
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

annaliisa kirjutas:Minu arust on ilmselge, et jahifoorumites erinevate jahipoodide üle arutletakse, et kellele mis meeldib ja miks jne. nii palju kui on inimesi on ka arvamusi ja kriitikat peaks kannatama natukenegi...
ja kui heidetakse ette, mis negatiivset on, siis saaks seda ju muuta???? kui väga tahta muidugi :)
ˇ
vene jahifoorumites on nt isegi poodide reitingud, igaüks annab oma punktid ja kommid juurde, samas ei kohusta see reiting kedagi sellest õppust võtma. Samas suures riigis ja suurtes pealinnades neid poode hulka rokem kui meil terve maa peale kokku.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Deerhunter oskab ikka jälle ja jälle üllatada. Mis järgmiseks?
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

No see oli küll nüüd midagi sellist, milleni ma arvasin SOLIIDSET jahitarvete kauplust mitte langevat. Kui Deerhunter tahab konkurentsis püsida, siis tuleb suhtumine väga põhjalikult käsile võtta. Nii labaselt ei suhtu ükski endast ja teistest lugupidav mõistlik ettevõte ei oma klientidesse ega konkurentidesse. Julgen soovitada kogu Deerhunteri kollektiivile, eesotsas juhtkonnaga, suhtlemis-, teenindus- ja eetikakoolitust. Õnneks ostsin ka mina oma viimased asjad Deerhunterist päris kaua aega tagasi, selline räige suhtumine klientidesse sinna poodi küll tagasi ei kutsu. Tarmo Türi tegi Deerhunteri margi ikka täiesti täis.
Vasta