Üks juhtumine

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Üks juhtumine

Postitus Postitas Joosep Käba »

Tere kõik head foorumiinimesed ja muidu jahimehed. Ei tia kas sain nüüd mingi jamaga akkama või asjas hoopis head võib näha.
Nimelt ühel neiukesel vaja ülikoolis teha projekt teemal folkloor. Palus siis tema mind, et kirjuta jahijutte, muidu räägid küll niisama. Kirjutasin siis ja näitasin ka foorumit kus jahimehed oma juhtumistest pajatavad.
Koolis kõik üllatunud olid teemavalikust ei ühtegi suhtumist vaenulikku, et mõni notsu teise ilma saadeti. Pigem uudiseks oli et vahel hoopis jahimees notsu eest ära jookseb kui suudab sel tuju ära rikku.
Kõige lõpuks õppejõud nüüd kõik me kirjutatud lood pidavat Eesti Rahvaluule Arhiivi toimetema. Tükike eesti jahiajalugu.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

khm-khm, ootan huviga - ma nimelt sellessamas Rahvaluule Arhiivis töötangi :D

kas seda ettekannet lugeda saaks? saadaksid mulle ehk meiliga - janno@folklore.ee
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

sammal.habe proovin homme saata oma arvuti tagant.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

nende lugude vastu tundis huvi üks Eesti Päevalehe ajakirjanik. loodetavasti on võimalik midagi jahimeeste maine parandamiseks ära teha. soovitasin tal lehe haldajaga ühendust võtta, kui neid kuidagi kasutada tahab. vaat sihuke asi...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Aga kas seda tööd ka kusagilt arvutist lugeda saab? Heameelega loeks, et mis siis kokku kirjutati (ja Rahvaluule Arhiivi ise vist ei satu).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

ma usun, et paljud on sellest huvitatud. järelikult tuleb midagi välja mõelda....
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

Feen, neid kõiki lugusid oled Sa vast siitsamast lugenud. seal on nad lihtsalt ühe failina koos.
aga kui ikkagi tahad ja Joss Sulle enne ei saada, anna mulle järgmisel nädalal märku - e-mailiaadress oo ülevalpool. sel nädalal nühin Meegomäel KV LK-s täienduskursustel koolipinki...
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Täiesti õige. Kõik siit foorumist pärit lood ja täiesti muutmata kujul. Olete neid nagunii juba kordi lugenud ja kõvasti naernud. Mina küll olen. :D
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Krt. valesse foorumisse vist panin. Jutud millest töö tehti ikka sealt naljakate juhtumiste foorumist ehk siis elust enesest.
Vasta