Aprilli tüng!

Naljakad juhtumid otse elust ehk kuidas ma ükskord jahil käisin.
Vasta
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Aprilli tüng!

Postitus Postitas bighornet »

Aeg- pühapäeva õhtu.
Koht- Jõgeva bensiinijaam.
Tangin autot ja näen silmanurgast üle oma auto vastasgalonkal maasturit, kaheaastane tüdrukutirts tagaistmel turvatoolis, selja taga musta-valgekirju vene-euroopa laika ja veel teine laika"koer", aga pruun.
Koperdan tagaluugi kallal ja lõpetan tankimise.
Poisid autod hindavad, et vaat kus traksis-trimmis laikad(too siberlane niheles ikka püsti ja lamama). Ainult väikesed! (endal läänesiberi oma).
Vastan, et vist kutsikad ja hetk hiljem jõuan ümber auto juhipoolse ukseni.
Pilk kõrvale...ja...k..rt! Mis pruunikas laika? Koongi lühike.... ILVES!
Mõtted, mis käisid murdosa sekundiga läbi kolba :!:
Kudas mees saab jätta lapse, koera ja ilvese ühte autosse??!! Ise vahib auto taga tuulevarjus seljaga meie poole.
Küünitan autoaknale lähemale. Nojah. Väikesd tropikesed ilvesel ninas. Uimasti? Rahusti? Kuhu ta sellga sõidab? Elistverre või?
Laika sibeleb, ilvesel vurrud liiguvad ja vahib stoilise rahuga tagaaknast, ise poolest kerest tekiga kaetud, peremeest.
Kõnetan totralt. Ilves?
Vastuseks...jaaa. Ja see teine on LAIKA!
Topppiššš...kr...t. (Sa vana jobu!!!).
Sa pole mitte esimene, ütleb naaber uhkusnoodiga hääles ja istume autodesse.
Tema pani Tallinna poole, mina pöörasin ära.
Vaat siis hajameelsus+pealiskaudsus!
Sõidan ja hirnun. Poisid? No miiidda sa üksinda....? Mis vinüülid need ilvesel ninas olid?
Vastan, et see oli topis! Nemad, seda meiegi et...kudas..
Aprilli-tüng mulle! Mis sest et mai alul. (ja imesta veel, et keski julgeb ilvese ja tüdrukutirtsu omapäi jätta!). Hea, et noored mehed kommentaare ei jaganud. Ju ka nemad siis osakese tüngast enda kanda võtsid.
Aga kahju, et ei märganud koheselt topisemeistri nime küsida. Seal Jõgeva kandis neid mitu.
Nii selgete silmadega looma pole ma veel näinud! Silmadki veel nagu niisked. Ju töö alles värske ja tegijaks vanameister!
Äkki oled üks siinseist? No anna kindlasti märku meistrist.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

kui Jõgeval siis sealtsamas ligidal Vaimastveres elab Kopa Hillar, eestis vast kõikse tegijam sellel alal. Mul 1 faasan tema käes tegemisel.
Ainuke paham asi et tal järjekord vist umbes aasta kui tahad lasta teha midagi :)
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

Ma arvasin kah et üks Kopadest. Aa ära Sa siis tuleva aasta aprillil tollele linnule järgi mine, ma äkitsi jälle midagi arvavat :wink:
Vasta