s-s-saarmas

Naljakad juhtumid otse elust ehk kuidas ma ükskord jahil käisin.
Vasta
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

s-s-saarmas

Postitus Postitas ninja »

Sel kevadel istusin Amme jõe ääres ja pidasin koprale vana kuhilpesa juures varitsust . Natuke sain istuda kui juba vesi kõikuma lõi ja nähtavale tuli saarmas . Tegutses teine pühas rahus seal ega märganud midagi . Korraga tuli ta aga maa-alusest august , mis asus minust 2 m. kaugusel ,välja ja märgates mind pani reeversi sisse ja keris end auku tagasi . Nüüd läks alles sõimuks lahti , kihutas teine veeall ringi ja ronis pideval kopra kuhilasse ja tegi muudkui susisevat häält ja veel mingittigi tigi-tigi-tigi-..... ühesõnaga oli pahane . Ma vist olin ta kodule liiga lähedal ! Päris igav mis ? Aga siis ronis ta järsku kaldale ja tegi tormijooksu mulle parema külje pealt , ise susises ja ajas hambad irevile .Jõudsin vaid püssikabaga tema poole enesekaitseks ähmata ja ise ütlesin talle MINE ÄRA ja seda ta tegigi .Hulga aega piiras ta mind paari meetri kauguselt susisedes . Lõpuks ma läksin minema ise seljataha kiigates , et ***** ei naksaks .Oli mis oli ,aga selja võttis küll märjaks , ei taha ju selliseid elukaid isegi enesekaitseks maha lasta !
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Vasta