käisin kord jahil...

Naljakad juhtumid otse elust ehk kuidas ma ükskord jahil käisin.
Vasta
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

käisin kord jahil...

Postitus Postitas shikaree »

...noh, ja tuiasin talvel metsa all ringi, et näen miskit või keskit huvitavat, a vot tuli järsku ilge jäme häda peale. püss õlalt ja puuoksale, sama teed läksid padrunivöö, binokkel ja puhvaika, lasin püksid maha ja kükitama... kui otse istumise alt pani valgejänes minema. sa vana saadan kui kiire minek pikk-kõrval oli, mõelda vaid, et keegi tahtis pähe s.....a! ja kui hästi oli vennike maskeerunud, jahimees ise ka muidugi hädast poolpime. siiamaani ajab naerma kui meelde tuleb :D
seal on teine rebane!
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas shikaree »

lugu juhtus vist üle kümne aasta tagasi. olime põdrajahis ja lasti ka üks pullike. laskjaks üks vanem mees, kes ise rääkis pärast: olen vastas, kuulan ja kuulan, ei midagi. mõtlen, et paras aeg, lasen põie kortsu. noh, lasen vett kui korraga vaatan- põder tuleb otse peale, püss seljast ja pauk ära, põder väntsti külili ja mina kohe juurde vaatama. siis tunnen, et kuskilt natuke külmavõitu, vaatan siis et vorstipood lahti ja veli ise kaeb ka ilma. :lol: :lol:
vana muidugi oli paras mölalõug ka ja rääkis nii, et teistel kõhud krampides. aga lask oli tabatud täpselt kahe sarve vahele, ei tea kuidas too põder oskas oma pead kohe niimoodi hoida...
seal on teine rebane!
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Millegipärast on nii, et huvitavad jahisündmused toimusid ikka nõukogude ajal ning need sündmused on juhtunud ikka ühtede-samade tegelastega. Nii ka seekord.

Olime talvel seajahil. Selgitasime välja, millises metsas elukad asuvad ning alustasime jahiga. Hr E, kellel seekord oli peakene pisut haigevõitu, sai just tänu oma seisundile paigutatud sellisele positsioonile, kust sead iialgi varem läbi jooksnud ei olnud. Aju algas. Samal ajal algas ka hr E-l hirmus häda seda paksu asja õiendada. Olevat teine seal mõtisklenud, et teda pandi sellisele kohale, kus püssi lasta ei tule ja miks siis ei tohiks ta seal hoopis oma paksu asja lasta. Langetas püksid, kükitas ning hakkas kakale. Siis aga olid kaks põrsast metsast välja jooksnud. Ja seda veel kakaja suunas. Asjatoimetuse ajutiselt katkestanud, oli hr E püssi krabanud ning õnneliku juhuse tõttu mõlemad põrsad maha lasknud. Peale seda tõmbas õnnelik kütt (õnnelik seetõttu, et häda enam ei vaevanud ning ka jaht õnnestus) püksid üles ning hiljem veel kelkis sellega, et lootusetus kohas ja täbaras olukorras viibides loomad lasi.
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Lugu ei juhtunud just jahil aga huvitav ikkagi.
Olime kaitseliidu õppusel Võru taga. Õhtul hakkasin puuronti maha raiuma, kui puu otsast lendas parinaga maha metsis. Ajas saba laiali ja kohe külge. Lõin ta puuga külili, ei midagi nii kui püsti sai jälle kallale. Nii me madistasime tema ründas mina kaitsesin. Lõpuks viskasin talle puu peale ise otsa. Kätte sain. Võtsin linnul kaela pihku, jalgadest kinni ja viisin teistele näha. Samal ajal küpsetati lõkke peal liha, ütlesin linnule, et kui veel ülbitsema tuled on sinu saatus sama. Lõpuks lasin linnu metsa alla lahti tagasi. Tegime veel pilte kah, kui õnnestub panen netti üles ka.
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Ei oska pilte üles riputada, netti ma mõtlen. Kes õpetaks.
Kasutaja avatar
pistrik
Postitusi: 115
Liitunud: P Juun 01, 2003 1:09 pm

Postitus Postitas pistrik »

kaidojaht kirjutas:Ei oska pilte üles riputada, netti ma mõtlen. Kes õpetaks.

Saada pilt lehepäälikule (trucker) meilile.
lähme viime vahepeal metsa lisasööta
Vasta