Jahisokk

Naljakad juhtumid otse elust ehk kuidas ma ükskord jahil käisin.
Vasta
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Jahisokk

Postitus Postitas Mart »

No nii,mul nüüd isiklik jahisokk,jahikoera pole,aga nüüd sain soku.Väike lugu kuidas ma ta endale sain.Hulkusime niisama jõe ääres ja uurisime kopra tegemisi,kui ühtäkki kuulen selja taga hingeldamist.Keeran siis ringi ja mida ma näen üks sokk ajab mulle teist otse peale :D Aetav sokk kargas joonelt kraavi ja üle ujuma,ma siis hõikasin mõne meetri pealt,et poiss kus tuled nüüd,selle peale keeras ta tagasi ja pani minema.Teine ,see ilus ja suur,see minu oma :D ,vaatas mulle otsa nagu öeldes - oli ju hästi tehtud.Noh saigi kokku lepitud,et sokujahi aegu mina teda ei puutu,aga tema jällegi ajab mulle teisi ette. :lol:
Hingest kahju,et kaamera autosse jäi,aga vast tuleme näitusele kunagi ja siis ikka medali järgi,ilus terve tõupuhas loom.Koertele ju antakse medaleid,mis see siis jahisokule anda pole.
Viimati muutis Mart, T Mai 09, 2006 3:27 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Väga huvitav! :D
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahisokk

Postitus Postitas jorr »

Mart, a sa lubasid ju,et ei võta ära, niiet medalit ei saa.Oli omalgi juhus kus pukis olles tormas metsast sokk välja ja jooksuga minu puki alt läbi tagasi metsa.Teine järel, mina aga kaubale ei saanud ja kui teist ringi tegid võtsin eestuleva ära.Teine pani metsa tagasi ja küll sõimas mind et vahele segasin.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Heh,ma mõtlesin,et pael kaela ja väljanäitusele ,medal kaela ja pärast metsa tagasi. :D
Vasta