Pilte...

Naljakad juhtumid otse elust ehk kuidas ma ükskord jahil käisin.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Pilte...

Postitus Postitas pri:t »

Viimati muutis pri:t, E Apr 12, 2004 7:15 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Kui keegi vahepeal vaatas siis vabandused, sest mingi viga oli sees ja pilte polnud näha aga nüüd peaks see viga likvideeritud olema. Kui mingi probleem esineb siis palun andke teada.
Mine metsa!! ;)
volli30
Postitusi: 155
Liitunud: N Veebr 05, 2004 7:49 am

Postitus Postitas volli30 »

See leht ei tööta :(
Kasutaja avatar
pistrik
Postitusi: 115
Liitunud: P Juun 01, 2003 1:09 pm

Postitus Postitas pistrik »

Mina igatahes nägin. Huvitav kui kaugel see sokk reaalis sinust oli?
lähme viime vahepeal metsa lisasööta
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Olen saanud teisigi ütelusi et ei avanenud leht vms. samas osadel avaneb ka. minul. Niiet ei teagi mida teha... Sokk oli tegelikult suhteliselt lähedal, aga objektiiv on fotokal nagu on....tähendab....pole suurem asi. Reedene päev oli viljakas...samal soolakul kohtasin 3'e põtra..sain pilte aga jällegi ei tea mis sealt välja tuleb. Muidu oli sokk päris ilus aga jube "mõrtsukas". Pildilt pole võib-olla näha aga tegelikkuses olid tal väga pikad piiksarved.
Mine metsa!! ;)
noorsaarlane
Postitusi: 60
Liitunud: P Veebr 22, 2004 7:04 pm

Postitus Postitas noorsaarlane »

Voh, päris tore, et mõnigi soovib siin jagada oma elamusi/pilte. Ma ootan huviga igastahes uusi pilte :)
Kahtluse korral jäta laskmata!
Külaline

Emainstinkt

Postitus Postitas Külaline »

Räägin loo mis olevat juhtunud eelmisel kevadel.
Üks metsatalus elav mees nägi õhtul oma aiast mööda marssivat seakarja. Emis oli kõige ees ja pisikesed põrssad ning kesikud paarikümne meetrises rivis tema järgi. Kõige viimane oli üks erakortselt väike põrsas kes kogu aeg krigises nagu Vasara lukk vihmaperioodil. Vahe teiste sigadega oli 15-20 meetrit.
Vahemärkusena niipalju et nägime meiegi seda karja ja seda põrsast pidevalt oma söödakohtadel ja sellel põssal oli tõepoolest midagi viga.
Mees otsustas et püüab põrsa kinni. Ta sai põrsa üsna lihtsalt kätte ja hakkas hoovi poole tagasi kõndima aga põrsas tegi süles tõelist põrsakisa.
Korraga mees kuuleb selja taga hirmsat müdinat ja taha vaadates näeb et emis on otsustanud oma võsu ära päästa. Mees putkas koos põrsaga välipeldikusse peitu ja tõmbas ukse kinni. Emis jooksis esimese hooga vastu peldiku seina ja kukkus seda lõhkuma aga varsti märkas samas läheda klähvivat ketikoera. Ta kupatas koera kuuti ja veeretas siis kuudi koos koeraga teise hoovi otsa. Mehel hakkas koerast kahju ja ta lasi põrsa peldiku ukse vahelt välja. Kui sead olid ära läinud, siis läks mees koera kuuti oma kohale tagasi vedama aga koer oli nii hirmunud et kuudist välja ei tulnud. Kuut tassiti paika tagasi koos koeraga.
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

:lol: :lol: :lol:
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Jehehe...

A mispärast se põrsas siiski kriuksus?
tsuks nigu ma olen...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Pea igal aastal näeme mõnda põrsast kes millegiga rahul ei ole. Ise arvame et ehk mingi sisemine häda. Selline jääb teistest kasvus kiiresti maha ja suve lõpupoole teda tavaliselt karjas enam ei ole.Mine võta kinni mis tal viga võis olla.
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Vanasõna ütleb:Paha siga ,mitu viga.Kord kärss kärnas siis jälle maa külmund.
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

:lol: :lol:
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

tsuks kirjutas:A mispärast se põrsas siiski kriuksus?


Tõsta ükskõik millisel seal jalad maast lahti on kohe kisa suur. :D
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Ärge kiusake mind :lol:
Mine metsa!! ;)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Vasta