sokujaht

Naljakad juhtumid otse elust ehk kuidas ma ükskord jahil käisin.
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

sokk või sokk?

Postitus Postitas tsuks »

Kui trofee sokku käid passimas- siis on ka lähemal- kui 30m sokku nähtud- noored lollid ju ja vilepeale tulevad küll. A vat vana ongi seepärast vana- et oskab olla- ja 30m eriti ei tule. Ikka pikka püssi vaja. See omaette teema- vana soku jaht siledaraudsega- seal just pead arvestama 30meetriga! Igati põnev- oma 5 aastat sai asja uuritud! (A sokk ikka tuleb järgmine päev oopis teisest kohast!- mitte sealt- kust teda ootad!) Tavaliselt seljatagant!

Kantse ega pukke meil ei harrastata- a kui looduses on loomateede ristumine- ja seal ka miski parajalt haraliokstega puu- näh- palju neid kitsi tallega alt läbikõmpind! 4-5m. mitte 30. Põrssad va triibulised- kihvt vahtida- sabad rõngas- mängivad omavahel nigu kassipojad! A emis on tark- kuigi olin puuotsas ja allatuult- ligemale kui 20m ei tulnd- juu jäi maha miski lõhn või jälg.
tsuks nigu ma olen...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kui nüüd tähelepanelikult lugeda,siis lasti pukist,seega oli toe võimalus olemas.Muide väga lihtne on selline lask sooritada,kui toetad toru laskmistoe peale ja ongi asi mokas,mulle jääb selline mulje,et nii see juhtuski.150m on paras maa,et kuul nii palju mööda läheks.Või siis rapsis päästikuga ära,samuti selle maa pealt sama suur möödalask,ohh niipalju pisiasju on,mis lasu tuksi keeravad :( Ei usu et ta käe pealt lasi,ei saa looma õieti optikassegi.
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

tucker- on sileraudsega 12 kal. talvel 150m peale rebast kahesilmavahele lastud! Käepealt. Mees tõstis toru- laks!- pikali maas. Rebane.

Ise nägin. Siiamaani naerame- snaiper krt- a seast ikka laseb 10m päält mööda!
vot
tsuks nigu ma olen...
Vasta