Imelik seajaht

Naljakad juhtumid otse elust ehk kuidas ma ükskord jahil käisin.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

imelik seajaht.

Postitus Postitas jorr »

Tegime vene ajal põdrajahti.Kaks masti sai läbi ja läksime kolmandat kohta vaatama.Nii kümmekond meest mööda sihti.Korraga astus põdrapull, meist nii paarikümne sammu peal sihile ja jäi meid jõllitama.Kaks esimest meest kohe püssid palge,olid kukkedega tuulakad,käis neli kõksu, põder raputas pead ja sörkis metsa.Meie kokku meeste ümber,et miks te ei lasknud, seisis ju risti ees.Üks siis kohmas,et lase sa, kui padruneid sees pole.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
rõba
Postitusi: 51
Liitunud: R Aug 05, 2005 12:15 am

Postitus Postitas rõba »

no see oli nüüd küll jorr'i imelik seajaht :wink:
iga kord ei näkka!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

imelik seajaht

Postitus Postitas jorr »

"SORRY krt,Jälle lasksin mööda,"ütles jahimees kui seale külge ei saanud," ja ta ju jooksis ka ."
noorus on ilus aeg
andrus1
Postitusi: 59
Liitunud: E Jaan 17, 2005 5:13 pm

imelik sedjaht

Postitus Postitas andrus1 »

oli siis veel ilus kolhoosi aeg ja mina olin metsamees läksin koju lõunale ,sõber tuli oma punase mossega hirmsa kihuga vastu mind nähes tegi auto kannaka ja tuiskas minu juurde sõber näost valge ja kisab kui **** võta koer ja püss ja lähme teepeal räägin .tal oli siis 6kuune laika kutsikas .läks temaga siis jalutama ja kährikud otsima ilm oli sula.kui lähenes ühele suurele kuusele pani selle alt siga vehkat kutsikas järgi, kui koer seale järgi jõudis siis siga mõtles et teist pidi on kasulikum koer ees ja tema järgi nii juhtuski ,aga kuna koer ei olnud sellega arvestanud siis põgenes peremehe seljataha peitu,kuna vahemaa oli väike siis permees jõudis ainult seljast püssi võtta ja toru sea poole keerata kui siga oli vastu toru ja uuesti vehkat ,peremees ka muidugi koer kaenlasse ja tesele poole jooksu.kui olime metsas tagasi siis ütles et kihvad on tema, ok olgu ütlesin.10 min.pärast oli kult külili ja mis selgus poisil oli suvel alumine lõug ära lastud magu oli täiesti tühi ja umbes 3l purgi suurune suus ja söögitorus oli peotäis kuuseokkaid ,kevadet ta ei oleks näinud oli jaanuari algus
Vasta