küsitlus raamat "jahimehe köök"

Siin võiks jagada muljeid jahindusalasest kirjandusest ja anda infot erialakirjanduse kohta.
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

küsitlus raamat "jahimehe köök"

Postitus Postitas kriss »

sain kirjastuselt vastuse. nüüd oleks vaja välja selgitada vajadust selle raamatu järele. kui see on olemas siis nad kaaluvad antud raamatule kordustrükki ,mis minuarust on väga tervitatav nähtus.
kas lehepäälik oleks nõus näiteks raamatut müüma ka oma neti poes???
ja kui on keegi jahilisti kasutajatest nõus selle teema list ülesse riputama siis vaataks mida arvavad need kes siin foorumis ei käi. :lol: :lol: :lol:

andke teada
_________________
jaht eesti moodi
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

avasin sellele küsimusele uue teema kuna teine on jäänud väga külastusvaeseks :wink:
jaht eesti moodi
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Selle kuskil kuulutamine on nats segane asi. Ei kujuta ette, et kui hakkakski saama näiteks vastuseid, et mina tahan ja mina tahan ja mina ei taha. Kuskil tuleks see kajastada ja kas lõpuks sellest mingit kasu ka oleks. Saad ntx 100 inimest kokku ja kas selle pärast üldse pandaks masinavärki tööle. Ma saan aru, et keegi peaks kogu tiraazi ära ostma ja seda siis ise turustama? Kui suur see üleüldse on (min kogus)? Loomulikult näeks ise ka hea meelega seda üllitist oma raamaturiiulis :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

kirjastus mõtles seda kas lasta välja kordustrükk ja ta ei öelnud sõnagi ,et me teeme, sina osta ära
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

ootan koguse kohta vastust :wink:
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: küsitlus raamat "jahimehe köök"

Postitus Postitas Mart »

kriss kirjutas:kas lehepäälik oleks nõus näiteks raamatut müüma ka oma neti poes???


Minugi poolest,mul ei oleks selle vastu midagi.Samuti uus "Jahimehe käsiraamat" ,kui kunagi ilmub,leiaks koha.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Uus jahimehe käsiraamat võiks küll ilmuda. Oleks vaja raamatut mis tutvustaks kaasaegsemat biotehnikat, relvi jne. Vana väljalase on ikka juba liiga vana. Kuigi peab ütlema, et sellest on mulle ikka palju abi olnud.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

rajaleidja kirjutas:Uus jahimehe käsiraamat võiks küll ilmuda.

Pärisin selle kohta mõni aeg tagasi listis ja sain vastuseks, et ilmub jõulude ajaks ja kirjastajaks on Eesti Entsüklopeediakirjastus. Nii et silmad tuleb lahti hoida. :wink:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Peab ka jõuluvanale kirjutama. :D
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

kui paks see raamat jahimehe köök on ma mõtlen mitu lehte. olen kunagi lehitsenud aga ei tule üldse ette.
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Muide seda raamatut võite küsida Tartu raamatuärist "Sõna", Riia 5, tel.07341901.
Nad käisid müümas Viljandi turul pruugitud raamatuid ja sai küsitud selle raamatu kohta, ütlesid et peaks olema Tartu äris neid raamatuid.
Uuurige, raamat on tõesti hea. :D
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

kirjastus vastas ,et min. kogus mida nad trükiksid on 1000 tk ja orjenteeruv hind on kuskil 100 eeku juures. kas see oleks müüdav kogus? julgustage mind ,mida ma neile ütlen :?:
jaht eesti moodi
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kriss kirjutas: mida ma neile ütlen :?:

Ütle et las hakkvad aga trükkima. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

ma ise arvasin ka ,et see 1000 ei ole ju mingi kogus. esiteks on ju väga palju jahimehi juurde tulnud ja paljud ostavad selle ka niisama endale koju. siin jääb vaid mõelda ,et kas see 1000 väheks ei jää :?:
jaht eesti moodi
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

1000 vähe võitu
Vasta