Koolituse

Siin võiks jagada muljeid jahindusalasest kirjandusest ja anda infot erialakirjanduse kohta.
Vasta
kiirabi
Postitusi: 4
Liitunud: E Veebr 14, 2005 7:31 pm

Koolituse

Postitus Postitas kiirabi »

Foorumis võiks olla ka teateid kohtades, kus toimuvad jahimeeste koolitused. Seni olen saanud juhuslikult teavet, et Viljandis on plaanis korraldada.Hea oleks siis saada teavet siit.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Koolituse

Postitus Postitas Feen »

Tartu Jahindusklubis algab varsti kursus (aprillis). Olgerd peaks täpsemalt teadma aegasid, äkki ta kribab. Ja nagu ikka nende kursustega, kõige lihtsam on otsida maakonna jahinduskeskus vms kes sellise asjaga tegeleda võib, siis sealt uurida. Mõnes mõttes ei tasu loota, et kui sa oled uurinud asja, siis kursuste tulemisel kellelgi meeles on sulle algusest teada anda.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Koolituse

Postitus Postitas Olgerd »

Tartus algab 5ndal aprillil ette registreerida saab ennast Tartu jahindusklubis. Aga seda ma küll ei tea, millal mujal need ajad on.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Koolituse

Postitus Postitas Metslane »

Saaremaal algavad ka kohe, kohe jahitunnistust taotlevate isikute koolitus (2 gruppi), lisaks pikendamist vajavad ja veel jahijuhataja ning jahijuhataja tunnistuse pikendamine.
Rohkem infot http://www.sjs.ee!
Aim small, miss small!
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Koolituse

Postitus Postitas Kristi »

kiirabi kirjutas:Foorumis võiks olla ka teateid kohtades, kus toimuvad jahimeeste koolitused. Seni olen saanud juhuslikult teavet, et Viljandis on plaanis korraldada.Hea oleks siis saada teavet siit.



Juhuslikku pole siin midagi. Teave on üleval internetis: http://www.envir.ee/viljandimaa/valdkonnad/jahindus/koolitused
Samuti on kirjalikult teavitatud kõiki Viljandimaa jahindusorganisatsioone, kuidas sealt asjad edasi kulgevad on juba juhatuse jne rida. Teated ilmuvad ka maakonnalehes.
Vasta