Swaro tippoptika versus Zeiss

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
jyri

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jyri »

aivar00 kirjutas:Kõik jutt ja pildid ilusad - milles siis point on - äkki mainiksid möne sõnaga ära - pean lihtsalt prillid ette panema et seda juttu lugeda. Usun, et säherdusi mehikesi on siin rohkem...

Prillidest jääb väheks. Vaja veel erialast some keele oskust (b)
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas draiwer »

Vabandan risustamise pärast aga siin juttu Zeissist ja siin lingil superpakkumine http://www.finnaccuracy.com/tahtain_zeiss.html vaadake vasakul tulbast viimane rida..tarjoukset.See Spuhr-i optika kinnitus mis kaasa antakse on ise juba 300euri ja kvaliteet praegu selles vallas julgen väita et maailma liider.
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas Marekp »

aivar00 kirjutas:Kõik jutt ja pildid ilusad - milles siis point on - äkki mainiksid möne sõnaga ära - pean lihtsalt prillid ette panema et seda juttu lugeda. Usun, et säherdusi mehikesi on siin rohkem...

Loe palun uuesti läbi teemaalgataja 1. postitus, ehk saad siis ka minu postituse mõttest aru. Kriitika pildikvaliteedi suhtes võtan omaks. :oops: Ega see nüüd nii halb ka ei ole, et lugeda ei näeks, klikki avanenud pilti veel 1x ja siis on ju leotav ka ilma prillideta.
jyri kirjutas:Prillidest jääb väheks. Vaja veel erialast some keele oskust (b)

Jüri, jälle on see Sul pooltõde - soome keele oskust on vaja, aga erialast terminoloogiat siin kasutatud ei ole. Täitsa tavaline igapäevane soome keel.
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jurakas »

Nonii mehed, unustasin kirjutada, et optika Helixile sai peale Swarovski.
Jahipaunaga lõin käed, anti jälle suti ka alet :D ja Z6i 2,5-15*56 ballistic turreti ja siiniga kinnitus nüüd mu relval peal.
Kokkuvõtteks mainin ehk seda, et mulle isiklikult meeldis swaro väga peenike rist, päeva-öö eraldi täpp, täpireguleerimis suur vahemik, kergem kaal -200g jnejne.
Kindlasti pole need argumendid V8 vastu, kuna tollel ka pole ju midagi viga ja needsamad lisad olemas.
Määravaks minujaoks sai kasutamismugavus ja need eespool kribatud olematud pisiasjad.
Ja ka hind muidugi :-)
Tänan inimesi kes mulle privasid ja nõu andsid, tänu sellel sain ka mõnele asjale kinnitust.
Tänud veelkord!
Kui huvitab, siis sügavuti!
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jurakas »

Ups, kiirjalad MAKilt. :D
Kui huvitab, siis sügavuti!
kivikas
Postitusi: 33
Liitunud: T Dets 30, 2008 4:32 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas kivikas »

Kas Zvaro ballistic turretil mitte pole reguleerimisala 45 klikki? Kusagilt juutuubi ülevaatest jäi nagu meelde. Kui nii, siis 3-400 ja kaugemale-m taha laskmiseks (sõltuvalt moonast ja eesmärkidest) võib juba hoopis rohkem klikke ja teistsugust risti tarvis minna?
Ajah, veel rääkides tippoptikate läätsedest: ei tasuks ka S&B PMII seeriast mööda vaadata kui juba tippude tippudest rääkida...
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jurakas »

Regullisin enda 3006 ära, ja panin ka 400m peale, samuti proovisin 500m ka :D , ja ikka lausa pool ringist jäi veel üle :D
Kui huvitab, siis sügavuti!
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas tony »

Huvitav oleks teada mida-keda lastakse 400m-500m ja kaugemalt distantsilt? Kuidas sellise kauguse pealt tabavusega lood on?
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas Andrus Michelis »

tony kirjutas:Huvitav oleks teada mida-keda lastakse 400m-500m ja kaugemalt distantsilt? Kuidas sellise kauguse pealt tabavusega lood on?


Rätipeasid näiteks!? :roll:
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas kalur »

Lasta sa ju võisid 400-500 meetri peale aga räägi ikka tabamustest ka.Sind läbi mõningate foorumite teades arvan et kisub sinna tikutopsi poole. :lol:
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jurakas »

Ehee .-)
400m ja 500m panin prooviks ballistilisele tornile, mitte ei lasknud seda distantsi.
Paar korda olen nüüd tiirus 100m laskmas käinud ja olen sillas. Poes eelregulliti ära, tiirus tegin lõpulihvi ja nüüdseks mitu karpi lasknud 100m rõõmsalt 5cm sisse. Ja seda viimaste päevade tuulise ja keerutava tuulega tingimustes. Olen häppi, 15nese suurendusega näeb ilusti ka lasketulemuse märklauas ära ja komplekt ise on super. Loogish, et ega tavalise jahirelvaga polegi väga mõtet 500m järjepidevalt laskma hakata. Selleks parem omada teiste parameetritega riistu.
Edu!
Kui huvitab, siis sügavuti!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas andrus »

5cm tulemusega 100l meetril ära parem hakkagi 300 ja enam punnima. Jää veel mõneks ajaks sinna 100m tiiru. :D

Kallis püss ja kallis optika...5cm. Ma valaks pisaraid kui paremaks ei saaks :D :D
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas andrus »

Andrus Michelis kirjutas:
tony kirjutas:Huvitav oleks teada mida-keda lastakse 400m-500m ja kaugemalt distantsilt? Kuidas sellise kauguse pealt tabavusega lood on?


Rätipeasid näiteks!? :roll:



Kaltsupeadeni on aega veel,ennem tuleb hakata laskma pilusilmseid ida-viru kaevureid ja traktoriste.Umbes sihukesi 6nda põlvkonna eestlasi.
https://www.youtube.com/watch?v=ly4kiQRa_lY
jahismurf
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas jurakas »

Tänud Andrus.
Äkki oled abivalmis ja isiklikult mulle väljaõppe teed, et õues põllu peal tugeva tuulega, kui relvagi raske paigal hoida edaspidi auk augus oleks.
Või järjekordne Kim Jong Jung.
Millal siis Andrus. Hea meelega kuulaks spetsi, käiks vast kohe ka 300m distantsi läbi.
Ootan vastust :D
Kui huvitab, siis sügavuti!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Swaro tippoptika versus Zeiss

Postitus Postitas andrus »

Seda õppetundi ei tule kunagi sest ka mina pole nii kõva mees,et 300t lasta. Aga vähem kui 5cm suudan ka mina 100m lasta. Ja kõva tuulega põllule ma paika laskma kah ei lähe. :D
jahismurf
Vasta