Holosihik Sihgtmark patareide tühjenemine seistes

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
AarneViikholm
Postitusi: 29
Liitunud: T Nov 26, 2013 6:45 pm

Re: Holosihik Sihgtmark patareide tühjenemine seistes

Postitus Postitas AarneViikholm »

sooviku kirjutas:See patareide tühjenemise jutt on täitsa tõsi.Ja tavaliselt saavad nad tühjaks kõige ebasobivamal ajal.Mul said otsa laupäevasel põdrajahil.Kui mul tavaliselt see elukas ette ei tule siis nüüd tuli ja umbes lastes põrutasingi mööda.Kui need sisse-välja lülitamised kokku liita,tuleb ehk tund,äärmisel juhul kaks,selle täpi põlemisaega.Ja täpi eredus on olnud kõige nõrgem.Iseenesest on ju sihik hea aga peab hakkama tagavara komplekti akusid kaasa võtma.


Need patareid, olenemeta tootjast tõmbab tühjaks ka sisse lülitamata. See on minu isiklik kogemus 2x järjest. Seega võta seisma pannes paterid välja ja kui metsa lähed topi tagasi. Sellisel moel saad ühe komplekti patareidega ühe päeva jahti pidada. Kiuna need sellised erimõõduga kelladele mõeldud patareid, siis maksavad 5+€-i komplekt. Nüüd arvuta kokku mitu korda jahil käid ja saada sellele holosihikule patareide näol päris märkmisväärse kulu aastas. Just nimelt sellepärast otsustasin selle 20€-i eest maha müüa ja osta sihiku, millel patareid kestavad 100+ töötundi.
Jahitarbed (Ehitajate teel Tallinnas) esinadaja sõnul on tegemist patareide hültsi nihkumisega oma pesas. Ilmselt tagasilöögi tulemusel annab kuskilt järgi ja tekib lühis. Vaata järgi, võibolla annab seda hülsi kuidagi paikka nihutada.
Vasta