Opika valik ajujahiks

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Joosepk
Postitusi: 22
Liitunud: E Aug 24, 2015 2:43 pm

Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas Joosepk »

Soov soetada lainurk optika peamiselt ajujahiks. Peale läheb luup cal. 9,3x62mm relvale.
Hetkel on sõelale jäänud:

Zeiss Conquest V6 1-6 x24
Docter V6 1-6 x24
Meopta Meostar R2 1-6 x 24 rd

Oskab keegi öelda midagi konkreetsete optikate kasutatuvse kohta "lahingsituatsioonis". Enne olin Zeiss-is suht kindle, nüüd vaatasin läbi Docteri ja enam nii kindel pole pluss hind ka nõksa parem.
Docteril vist ainult automaatne punatäpi väljalülitamine puudu?
Meostar-il on pilt hea aga tundub rist jällegi olematu. On veel midagi vaatamisväärset selles hinnaklassis?

Tänud!
POLT
Postitusi: 49
Liitunud: T Mär 29, 2016 7:51 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas POLT »

Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas Hanno »

Swarovski volitatud esindajad Eestis on:
Anome
Jahipaun
Trapper
Jahiriided? Jälgin uudsihimulikult.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas peepk »

Paistab, et on rahakaid mehi, siis pole vist Vixen-it paslik pakkuda :oops:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas andrus »

Vixenit ei tasu pakkuda ka siis kui neid tasuta saab!
jahismurf
paul
Postitusi: 41
Liitunud: N Juul 09, 2009 12:31 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas paul »

Minule Meostari napp rist meeldib. Vaatevälja ei varja. Samas on risti, või õigemini täpi tugevus väga suures ulatuses reguleeritav: maha keeratuna ei pimesta pimedas ja peale keeratuna nähtav ka päikesevalguses.

terv, Paul
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas aivar00 »

Mis siis sellest on, kui mees ostab optika mitte ametliku esindaja käest. Meil kõigil ju kombeks osta hulgi ja siis kallimalt edasi müüa. Tütrel läks eile pesumasin katki - otsisin talle ka uue- hinnavahe oli kõige kallima pakkuja ja odavaima pakkuja vahel tsipa üle 200 euriku. Garantii tagab ju lõppkokkuvõttes tootja, mitte edasimüüja :M või olen ma millestki valesti aru saanud :M . Kus kohalt too Jahiriided või mis iganes ta nimi on siis neid optikaid sisse ostab? Mikihiire maalt vaevalt.
ikka lõbusalt
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas Hanno »

Halli kauba müüja ei anna garantiid, ta ei saa seda paraku anda. Tootja peale siin loota, pole mõtet. Teiseks, jahiriided pakub optikat, mida enam ei toodeta. Jne.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas sokk »

Toodetakse või mitte, garantii on ikka neil toodetele vastav.
Miks mitte osta partii nt ametlikult maaletoojalt kokkuleppehinnaga ja siis edasi müüa. Lihtsalt kasum on väiksem ja kui probleem on ju siis sealt kust ostetud( maaletoojalt) sinna ka tagasi saab anda, millega nemad siis edasi ise tegelevad.
Teine variant:
Olen mingeid asju otsinud mida enam tootmises ei ole ja on viimased eksemplaarid poodided nö lõpumüük. Kui ma otsisin läbi google siis väga paljudel kodulehtedel oli olemas see toode koos kirjeldusega, aga kui helistasin öeldi et on unustatud maha võtta. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mina aga arvan et see on reklaam. Süüa ta otseselt ei võta aga samas uusi kliente meelitab küll ligi kui keegi midagi spetsiifilist otsib ja vola uus leht millest klient vb polnudki aimu.
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas Grouse »

Teemast läbi käinud neti poe tarnetega olid vist probleemid. Loodame, et tänaseks on asjad korras.
Garantii kohta võin aga omast kogemusest rääkida. Sai soetatud Härkkila saapad ca 3-5 a tagasi läbi interneti poe(ka mitte maaletooja). Kõik tore ja saabas hea mugav. 1,3 a peale kasutamist hakkas vett läbi laskma. Kirjutasin meili, saatsin saapad soovitud aadressile ja paari kuu pärast olid uued olemas. Kui nüüd ausalt veel rääkida, siis sai sama asi veel korra läbi käidud(ka järgmised saapad hakkasid streikima). Hetkel 3ndad kuivavad hommikusest jahist. Supper asjaajamine netipoe poolt.
POLT
Postitusi: 49
Liitunud: T Mär 29, 2016 7:51 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas POLT »

olen jahiriietest lähiajal kolm tellimust teinud ja kõik kaubad on järgmisel päeval pakiautomaadis olnud. Vb mul oli õnne.
Joosepk
Postitusi: 22
Liitunud: E Aug 24, 2015 2:43 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas Joosepk »

POLT kirjutas:olen jahiriietest lähiajal kolm tellimust teinud ja kõik kaubad on järgmisel päeval pakiautomaadis olnud. Vb mul oli õnne.


Kas oled tellinud ainult riideid või ka mingit optilist kraami?
POLT
Postitusi: 49
Liitunud: T Mär 29, 2016 7:51 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas POLT »

Joosepk kirjutas:
POLT kirjutas:olen jahiriietest lähiajal kolm tellimust teinud ja kõik kaubad on järgmisel päeval pakiautomaadis olnud. Vb mul oli õnne.


Kas oled tellinud ainult riideid või ka mingit optilist kraami?


Riideid ja muud kraami, optilisi seadmeid tellinud pole antud lehelt. Soovitan helistada sinna, omanik tundus mõistlik inimene.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas rajaleidja »

Hanno kirjutas:Halli kauba müüja ei anna garantiid, ta ei saa seda paraku anda. Tootja peale siin loota, pole mõtet. Teiseks, jahiriided pakub optikat, mida enam ei toodeta. Jne.

Ja miks ta ei saa seda siis anda? Sa kaupmehena peaksid justkui teadma, et igale kaupmehele kehtib Eestis tarbijakaitse seadus, olenemata sellest, kas ta on toote ametlik esindaja või mitte.
Korra jahiriided.ee`ga asja ajanud ja väga korrektne teenindus.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Opika valik ajujahiks

Postitus Postitas gunnar »

Olen ise swarovskiga saanud asjad aetud ka ainult käest-kätte müüdud sihiku asjus. Küsiti seerianumber ja kõik ok.
Vasta