JahtiJakt

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Kui tegu on reklaamitrikiga, siis huvitav milleks 5 aastane garantii ning kui asjad ei ole nii kvaliteetsed kui reklaamitud, siis minu arvamuse kohaselt väheneb kiiresti nende turg Eesti peaaegu olematuseni.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ei tea jah ,kuidas neil see asi käib ,ega vist muidu teada ei saagi ,kui tuleb omal ära proovida .Igaljuhul riided ma tellisin ja täna sain ka kätte,oli muidugi kahtlusi -kas ikka istuvad ,aga nüüdseks võin öelda -nagu minu jaoks tehtud.Pelgasin kõige rohkem ,et varrukad jäävad lühikeseks ,aga kõik on OK.Tunduvad igati soojad ja mõnusad ,minule igaljuhul meeldivad ,eks näis mis nad jahil väärt on ja kuidas kestavad!
Kivi kotti!
Viimati muutis Ahto Kattai, E Aug 08, 2005 7:06 pm, muudetud 1 kord kokku.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

JhiJakt

Postitus Postitas jorr »

Tore kui sobis, aga mina veel mõtlen.Uurisin ise ka neid riideid.Mütsi oleks kohe ostnud kui üksikult ei saanud.Tea, kus nad seda pesu müüvad mis alla käib?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
pistrik
Postitusi: 115
Liitunud: P Juun 01, 2003 1:09 pm

Postitus Postitas pistrik »

Augusti algul sai kah julgus rindu võetud ja see 3-9*40 oma väikegaliibrilise tellitu. Lubasid 2-3 nädalaga saata, siiani ei kippu ega kõppu. Täna helistasin sinna, et asja uurida. Vabandati ilusti ja õeldi, et nõudlus ületas igasuguse aimatava piiri. Nii kohalik kui ka Soomes olev ladu tühi. Uus partii pidavat sept. algul jõudma. Kui tellimused nii suured olid ehk siis on mõni siinsetest ka kauba kätte saanud. Kuda tundub ja kas nuga on plekist mänguasi :wink:
lähme viime vahepeal metsa lisasööta
hirvekütt
Postitusi: 54
Liitunud: L Mai 01, 2004 4:00 pm

Postitus Postitas hirvekütt »

puukoi kirjutas:Arvestades enam kui 10 a. kogemust mitmesuguste optikatega, julgen arvata, et see JAHTI-JAKT optika sobib kindlasti õhupüssile, 22LR-ile, heal juhul veel ka 222REM-ile. 308WIN-i peal on seda klassi optika tööiga 1 -2 aastat. Et vähem aja-, närvi-, padruni- ja rahakulu oleks, siis redeli alumiseks pulgaks soovitan võtta MEOPTA ja sealt vastavalt võimalustele ülespoole vaadata.


Jagwelt`i poes oli 29 000.-kr.

Vaata: http://www.nightforceoptics.com

Muide, ise lasen lihtsa (4X 32 TASCO) optikaga juba 1992 a. püss on cal. .308 WIN. Pole ühtki kaebust. 200 m pealt tabamine pole probleem.
Tellisin ka endale selle mahalaidetud optika aga pole veel kätte saanud. Eks näe kuidas töötab. Kõik jahimehed pole miljonärid!
Pea jahti, ära tapa!
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

2 optikat 3-9*40 sain kätte ja oh seda imet pole tregu miskit mänguasjaga, vaid täitsa normaalse asjandusega (mis sellise raha eest saab). Üks läks 308win peale ja peale sisselaskmisel on ristki paigas püsinud, teise suran 30-06le ja eks siis näeb mis edasi. Üldmuljena võib siiski mainida, et tegu pole päris plastmassist mänguasjaga vaid sllise hinna juures suht kvaliteetse sihikuga. NB! veaks võiks tuua väikese vaatevälja ja hämaras on nähtavus ka nõks halvem kui kallimatel asjandustel.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Nüüd siis teine pandud 30-06le peale ja sisse lastud. Rist püsib paigas küll. Nii et kui rahakott paremat ei luba ajab sellegagi asja ära. Kuna 5a. garantii , siis loodan et 5a. vastu ka peab :D
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tellisin selle hologramm sihiku ja nüüdseks võin ütelda -täielik saast :!: .Pole hulgal ajal millegi nii nigelaga kokku puutunud ,üks häda ajab teist taga .Juba mõne paugu järel kustus tabloo (sihiku märgid ),selgus ,et väikesed poldid mis reg nuppu kinni hoiavad ,kuuest kruvikesest neljal vindid maas ja needki kaks keerasid kohe üle ,kui pingutada proovisin .Sai uued vindid lõigatud ja uued kruvid pandud ,aga sellega polnud hädad lõppenud ,reguleerimiskruvidel ka lõtkud sees ja tuli hulka jännata enne ,kui asja enam -vähem sai .Oleks teadnud poleks hakanud jändamagi oleks kohe tagasi saatnud.Lõpuks sain ikka mingil määral kasutuskõlblikuks ,aga sellist julgust küll pole ,et sellega looma laskma minna ,peab veel tiirus katsetama :cry:
Kivi kotti!
hirvekütt
Postitusi: 54
Liitunud: L Mai 01, 2004 4:00 pm

Postitus Postitas hirvekütt »

Sain ka selle ülikonna.Igati sobiv asjandus, aga jahimehele, kes metsas lõket teha tahab, see küll ei sobi. Põleb paremini kui õhuke nailonjope. Mul nihuke pahe, et suitsetan. Kukkus autos kübeke tuhka sülle ja oligi pükstel ilus ümmargune auguke sees. Nägin kui kukkus ja pühkisin kohe ära aga juba hilja! Nii, et ettevaatust tulega!
Pea jahti, ära tapa!
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Kui sellised jamad, hakka piipu suitsetama! Riiete ja autoismete rikkumise võimalus poole väiksem.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Endal tuttav muretses ka hologrammi ja on rahul ostuga.Midagi ei loksu ja ei logise. Vaatasin ka siis ekraanilt neid riste ja täppe, aga minujaoks kuidagi liiga uudne riistapuu. Püssiks on mehel 2 raudne 16 kal.
salf
Postitusi: 19
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:49 am

Postitus Postitas salf »

nu minagi sain oma kätte ja nuh ega seal mida väga nuriseda ole, optikat seal selle raha eest küllaga, aga mis puutub punasesse risti, siis see vġiks seal olemata olla, sest liiga kġvasti pġleb ja kui veel ta viimasesse astmesse panna siis nagu sisevalgustus :lol: ma ise mġtlesin et peaks nġrgema patarei sinna panema siis ehk saab asja aga jh 30-06l on ta seni vastu pidanud küll, 2 karpi ära antud ja siiamaani on veel ok
jaht on kunst
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Ei taha jahikamraadile küll midagi halba, aga räägiks nendest optikatest aasta-pooleteise pärast. Pilt on siis ikkagi konkreetsem, kellel on.
kopamees
Postitusi: 3
Liitunud: K Sept 21, 2005 10:57 pm

jahti-jagt optika

Postitus Postitas kopamees »

Tellisin selle kollimmaatori ja 3-9x40 punatäpiga,aga lugedes teie arvamusi antud optika kohta :shock: (sattusin selle jääger-online lehele hiljem),annuleerisin koheselt tellimuse ja põrutasin järgmine päev pealinna Kütiärisse ja võtsin Zeiss Diavari V 2,5-10X50T*.Ennem oli peal Buschnell 3.5-9x50 Sportwiew.Neli aastat lasin sellega.Pold tal häda midagi ei osanud nagu paremat tahtagi,sai ikka alati pihta ka(relvaks Tikka Master 30-06).Aga eks hing ihka ikka paremat :D Nüüd läbi Zeissi seda asja vaadates,teist enam ei taha.Kaalusin ennem ka Kahlesit aga Zeiss on OK.Nüüd olekski müüa Buschnell 3,5-9x50 Sportwiew koos Tikka jalgadega ja optika kattetega(maha pole kukkund,pakend juhend olemas).Äkki on kellelgi kogemusi Zeiss,i Reflex Sight Z-Point.iga :?:Et kas see on sama mis kollimaator või?
Kasutaja avatar
soobel
Postitusi: 117
Liitunud: E Dets 13, 2004 11:27 am

Re: jahti-jagt optika

Postitus Postitas soobel »

Mina olen siiamaale rahul.Relv on mul IZ-94.Eelmine optika oli mul Tasco,praegust pean mitu korda etemaks.Ei tasu enne halvustada,kui pole omal nahal järgi proovinud.
Vasta