JahtiJakt

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahi-jakt

Postitus Postitas jorr »

Shooter pagan, ära aja mehi närvi, kaup otsas juba.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Heh,siis peab minu käest ostma hakkama. :lol:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas andrus »

Aasta nüüd on 2010.......küsin nüüd puht huvi pärast.Paljudel selle vidina kiitjatel need asjad veel alles on ja püssi küljes? :lol: :lol:
jahismurf
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas kahro »

Sai soetatud päris alguses peaaegu ja on peal siiani. Praegu pean läbirääkimisi rahakotiga kuid tundub ,et enne kui midagi trastilist ei juhtu siis uut ei tule. Muidu arvan siiani ,et selle raha eest teda küll. Eks ta üks odav asi ole igas mõttes!
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas duv »

JahtiJakt kohta arvamus ikka sama, et parema puudumisel ajab asja ära. Nüüdseks sama hinnaga juba ka paremaid(millel punane täpp pilti üle ei valgusta) saada.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Saast :cry:
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas hundikütt »

Kaupo Kindsigo:Saast

Ühele saast,samas teine väga rahul.Kõik oleneb nõudmistest ja rahakoti paksusest.Loomulikult on paarikümne tonnine etem ,aga ega sellegs ka jaht pidamata ja loom tabamata jää.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Üldjuhul võib mingi aja kesta aga mul on alati kahju meestest kelle jahid on selle niru asja pärast nässu läinud. :(

Korjaks natuke rohkem raha ja ostaks parema optika peale! 8)
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas -Ivar- »

Kui küsida Lexuse mehelt et mis sa arvad Ladast siis vastab kindlasti et saast, teine mees aga sõidab ja kiidab. Igal inimesel on vajadused erinevad ja rahakoti suurus erinev.
Ikka veel kiidan Jahtijakti. selle raha eest optikat küll.
Lastakse zeisside, swarovskite ja nightforcidega ka mööda nii et naksub. Si**a lasku on hea põhjendada odava optikaga.
Julgen kihla vedada , et kui meistersportlasele anda kätte minu relv T3 varmint jahtijakti optikaga ja mulle meistersportlase relv mingi hüpersuper optikaga laseb ta must ikka paremini.
See on täpselt sama teema nagu vene püssi ostmine jahipoest. Enamus müügimehi laidab aga ise müüvad oma poes küll. Miks? Sest hinna ja kvaliteedi suhe on ostja (jahimehe) jaoks normaalne.
sohver
Postitusi: 4
Liitunud: N Mär 04, 2010 7:41 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas sohver »

Tean ühte meest, kes kasutas seda "JahtiJama". Ühel hetkel oli ta aga pealelaskmisest ja garantiikorras ümbervahetamisest nii tüdind, et ostis 10 X kallima (minu arvates poleks nii kallist küll vaja ei olnud, aga...). Kirus ja vandus, aga nüüd on pensionäär rahul- näeb ikka seda, mida laseb. Nii ütleb ta ise...
Teine mees käib peale kümmet lasku tiirus kontrollimas, kas on ikka "peal"....Neid seariivakaid on tal ikka pukist olnud, kuigi tegu pole kehva laskuriga....., aga mees ei jäta jonni ja räägib et pole sel optikal häda midagi.......
Kolmas mees....
Mul on igatahes on kindel veendumus, et lahtise sihikuga on vist kindlam lasta. Kui kätt ja silma on, siis tabamus on kindlamast kindlam! Vilets tehnika tekitab ikka lisaprobleeme ja kulutusi!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas hundikütt »

See odava optika häda mu arust ikka selles,et kipub teine kiirem lagunema.Sen kuni terve seisab pole häda midagi.Mul ühel relval ka Saksast tellitud mingi 650 eegune plärts peal ja töötab laitmatult juba 6 aastat.Samas paaril mehel on rist lahti läinud,kuigi min lasen neist tunduvalt rohkem.Samas teisele relvale ostsin mõni aasta tagasi 20 korda kallima ja jama palju.Peale vihmast päeva enam läbi ei näinud.kuivata kus tahad.Lubati remonti saata aga lõpuks sain raha tagasi ja tellisin Saksast uue plärtsu .toimib.See riivakas pukist ikka mehes kinni,optika olgu odav või kallis. Kui on korras peab ka tabama.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas Eik »

-Ivar- kirjutas:Kui küsida Lexuse mehelt et mis sa arvad Ladast siis vastab kindlasti et saast, teine mees aga sõidab ja kiidab. Igal inimesel on vajadused erinevad ja rahakoti suurus erinev.
Ikka veel kiidan Jahtijakti. selle raha eest optikat küll.


Häda selles ongi, et Lada mees pole Lexuses istunud ja veel vähem sellega sõitnud, mida aga ei saa öelda Lexuse mehe kohta. :D
Vanasti käis mul endal veini pähe Monastõrskaja Izba küll ja küll, aga peale seda kui Mart korralikku veini tutvustas, enam sellised lagad sisse ei lähe, parem juba siis viina juua. :D
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas -Ivar- »

zakslane kirjutas:Häda selles ongi, et Lada mees pole Lexuses istunud ja veel vähem sellega sõitnud, mida aga ei saa öelda Lexuse mehe kohta. :D
Vanasti käis mul endal veini pähe Monastõrskaja Izba küll ja küll, aga peale seda kui Mart korralikku veini tutvustas, enam sellised lagad sisse ei lähe, parem juba siis viina juua. :D


Ehk siis sinu loogika ütleb et kui kallist optikat vintpüssi peale ei saa siis jääb vintpüssiga jaht pidamatta parem lased siis juba siledaraudsega :D.

Kui need ZOZ,Bushnell,tasco,jahtijakt nii saastad on et lasta kohe sugugi ei kannata, miks nad igal kaupmehel letis on (välja arvatud jahtijakt)?
Paljud pakuvad neid ka komplektides koos püssidega. Kas eesti kaupmehed siis meelega müüvad saasta ????
Muidugi ostaks ma omale Zeiss Victory Diarange 3-12x56 T* ja custom made relva kui mul raha oleks aga sellepärast ei teeks ma veel odavama otsa optikaid maha.
PS. Ennemalt kui mul oli jahtijakt peal siis sain kaupmehelt tuge, et loll oled et sellise optikaga lased võta ikke zeiss, siis tellisin endale Zeiss Conquest 4.5-14x50 43 Mildoti ameerikast(ei ostnud eestist letist), siis kaupmees ütles jälle et see Zeiss Conquest on si*t, ja vot see Conquest pole ikka päris Zeiss (sest ta on ameerikas kokku pandud) ja tema letis olevad optikad on ikke need kõige paremad.

Kui keegi teeks mingi katse (mitte kaupmees ega maaletooja näiteks eesti jahimehe toimetusest keegi) näiteks mitmete erinevate optikatega ja tõestaks antud väidet. Pingist 50 lasku 100 m peale. Kui see kriitika mis siin foorumis odavamate optikate suunas tuleb vastab tõele siis 50 lasuga peaks need puudused (risti liikumised) juba välja tulema.
Viimati muutis -Ivar-, T Mär 09, 2010 10:36 am, muudetud 1 kord kokku.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas aivar00 »

Kui mehele sobib, siis kasutagu pealegi. Õnneks on tänapäeval valikuvõimalus. Nõuka ajal lihtsalt olid sunnitud Ladaga sõitma ja paremat ei osanud tahtagi. Kui aga oled paremat proovida saanud, siis jah Ladat enam ei taha :lol:
Mul 22 LR-i peal mingi tundmatu optika. Olemas punatäpp ja puha- pask aga ikkagi. Sinna aga ajab asja ära-tegemist tiirupüssiga, millega vahest ka vareseid kiusata saab :lol: . Kui miljonäriks saan :lol: :lol: :lol: siis tõenäoliselt ostan ka 22 LR-le peale vähemalt 25 000 eeku maksva optika :lol:

tsiteerin:
Vanasti käis mul endal veini pähe Monastõrskaja Izba küll ja küll, aga peale seda kui Mart korralikku veini tutvustas, enam sellised lagad sisse ei lähe, parem juba siis viina juua. :D

Ja viin on kartuli või vilja vein :wink: - valik pole paha, pole paha :lol: :lol: :lol:
Viimati muutis aivar00, T Mär 09, 2010 9:45 am, muudetud 1 kord kokku.
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas andrus »

Milleks selline mõttetu arutelu?Kui ei ole vahendeid,et paremat osta siis lihtsalt ei ole ja ongi kõik.Mul oli kah kunagi selline aga ma lõpuks väsisin lihtsalt ära pidevast tiirus käimisest.Lihtsalt ei usaldanud seda asjakest.Nüüd on winchesteri 56-ne ja kahjuks pole ma enam sellega kah rahul.Igast asjast tuleb välja kasvada.Aga päris nii kah ei saa,et kuule mees sul on ju puhta saast see.Kui inimene ise rahul ja saab oma asjad aetud milles probleem.Ja kui ise rahul ei ole aga parema soetamiseks ikkagi ei ole seda puru, siis pole nagu eriti viisakas inimesele veel rohkem hinge s.ttuda.
Täpselt sama võiks ju öelda nende jahtijakti riiete kohta aga seletamatul põhjusel kannavad seda ikka väga,väga paljud.Üllataval kombel isegi zeissi ja swarovski omanikud.Ja kui sul on ikka "saast" riie seljas millega sa külmetad,higistad ja värised siis ei suuda ju isegi 30000 optikaga hästi lasta. :lol:

Nüüd läks jutt juba päris metsa aga see siis minu mõttekäik. :?
jahismurf
Vasta