JahtiJakt

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas Eik »

-Ivar- kirjutas:
zakslane kirjutas:Häda selles ongi, et Lada mees pole Lexuses istunud ja veel vähem sellega sõitnud, mida aga ei saa öelda Lexuse mehe kohta. :D
Vanasti käis mul endal veini pähe Monastõrskaja Izba küll ja küll, aga peale seda kui Mart korralikku veini tutvustas, enam sellised lagad sisse ei lähe, parem juba siis viina juua. :D


Ehk siis sinu loogika ütleb et kui kallist optikat vintpüssi peale ei saa siis jääb vintpüssiga jaht pidamatta parem lased siis juba siledaraudsega :D.



Ei, ei, minu loogika on, et "ei ole proovinud ei oska tahta" ja siis käib see JJ sihik küll ja küll, või siis samas tehakse halva mängu juures head nägu.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas Pauli »

andrus kirjutas:Aga päris nii kah ei saa,et kuule mees sul on ju puhta saast see.Kui inimene ise rahul ja saab oma asjad aetud milles probleem.

Päris nii lihtne see ei ole: on mingi kriitiline piir, millest allpool inimene võib küll õndsas teadmatuses rahul olla, aga tulemused ei kannata objektiivset kriitikat. Õnneks pole omal JJ-i olnud ja ei oska kommenteerida, kas asub see vidin all või ülalpool kriitilist piiri.
zakslane kirjutas:Häda selles ongi, et Lada mees pole Lexuses istunud ja veel vähem sellega sõitnud, mida aga ei saa öelda Lexuse mehe kohta. :D

Olen küll - ei meeldinud :D. Aga Ladat kiidan ka konkreetse nišitootena - "ainult hulludele" :D
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas plaaster »

Aga äkki JJ "Nokia" peitubki selles, et mehed rohkem tiirus käiksid. :lol:
Viimati muutis plaaster, T Mär 09, 2010 10:39 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas -Ivar- »

andrus kirjutas:Milleks selline mõttetu arutelu?Kui ei ole vahendeid,et paremat osta siis lihtsalt ei ole ja ongi kõik.Mul oli kah kunagi selline aga ma lõpuks väsisin lihtsalt ära pidevast tiirus käimisest.Lihtsalt ei usaldanud seda asjakest.Nüüd on winchesteri 56-ne ja kahjuks pole ma enam sellega kah rahul.Igast asjast tuleb välja kasvada.Aga päris nii kah ei saa,et kuule mees sul on ju puhta saast see.Kui inimene ise rahul ja saab oma asjad aetud milles probleem.Ja kui ise rahul ei ole aga parema soetamiseks ikkagi ei ole seda puru, siis pole nagu eriti viisakas inimesele veel rohkem hinge s.ttuda.
Täpselt sama võiks ju öelda nende jahtijakti riiete kohta aga seletamatul põhjusel kannavad seda ikka väga,väga paljud.Üllataval kombel isegi zeissi ja swarovski omanikud.Ja kui sul on ikka "saast" riie seljas millega sa külmetad,higistad ja värised siis ei suuda ju isegi 30000 optikaga hästi lasta. :lol:

Nüüd läks jutt juba päris metsa aga see siis minu mõttekäik. :?


Selleni ma tahtsingi jõuda.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas Mart »

Kokkuvõteks siis, et tegemist on hobiga ja igaüks tegeleb sellega vastavalt tahtmisele ja võimetele. :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas kakuke »

zakslane kirjutas:... Vanasti käis mul endal veini pähe Monastõrskaja Izba küll ja küll, aga peale seda kui Mart korralikku veini tutvustas, enam sellised lagad sisse ei lähe, parem juba siis viina juua. :D

Ja siit loo moraal, kui vanasti said olla õnnelik kordi odavamalt siis nüüd tuleb sama tunde kogemiseks kordades enam välja käia. Nii ka muu nodiga. Parem on kui neid häid asju ei näpi, võib veel meeldima hakata ja hing pole pärast sedavõrd rahul, kuna rahakott ei kanna välja vms. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas reimakas »

Kõik hakkab peale inimese enda suhtumisest. Kui inimene on rahul- las siis olla. Kui jahil saab ulukid edukalt tabatud ja jahikaif super, pole mingit vahet, mis on mehel relvaks, mis optikaks ja mis tal seljas on. Aga kui midagi läheb viltu...siis hakkab peale, sitt optika ja halb relv ja vaata mis tal veel seljas on..... :roll:
See, kes tapab, pole veel jahimees
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: JahtiJakt

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Jah, panen turgu, annan uuele omanikule raha eest, veidi lombaka hiina optika! Tehke pakkumisi, suhtumise muutumise fikseerime kauges tulevikus...

Kiirustage! 8)
Vasta