veberi sihikud

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

veberi sihikud

Postitus Postitas sammal.habe »

kusagil Mazalati püssitoodangu lõimes reimakas kirjutas:Optika on 3,5-9*50 Weber puna täpiga. Olen rahul ja ei kurda. Hea on see, et relval on originaal optika jalad kaasas ja peale sisselaskmist pole mingeid probleeme olnud. Lastud u 30 lasku.


küsin siia juurde, et kuidas Veber vastu pidanud on? sain nimelt täna tellitud Veberi optika kätte, 3-9x50AOE, punatäpi ja 30mm toruga. minu võhiklikul esmapilgul näib väikse raha eest päris kobe tükk asja... punatäpi reguleerimise kruvi välja arvatud, see kangesti plastikune-ebakindel näib.
kuidas Veber pauku kannatab?
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas reimakas »

Olen lasknud umbes 70 pauku ja siiani pole probleeme. MIna olen rahul ja pole olnud ka hämras laskmisega mingeid muresid
See, kes tapab, pole veel jahimees
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Vähe aega mööda läinud, ehk jagate muljeid, kuidas Veber kestab?
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas reimakas »

Sõber ostis endale relva ja optikaks Winchester 3.5-9x56. Sisu ja väljanägemine sama mis Veberil. Vahe selles, et mina maksin oma Veberi eest u 2000 eek-i aga sõber enda optia eest 6999 eeku:)
Uurisin asja ja selgus, et samasuguseid optikaid liigub väga erineva nime all. Toodetakse Hiinas, jaapani osadest ja tulenevalt tellijast, saab ka vastava kirja optikale.
Muidu olen rahul ja täpsusega probleeme ei ole. Sooovitan soojalt.
See, kes tapab, pole veel jahimees
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

minu oma kestab. lastud enamaltjaolt tiirus, ca 150 pauku.

kui kellegi hädasti vaja, võin anda peterburi müüja kontaktid. saatis kenasti sihiku kohale - tegin ettemaksu. 2ooo kr. piiridesse jäi.

üllar003 kirjutas:Vähe aega mööda läinud, ehk jagate muljeid, kuidas Veber kestab?
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

venelaste väitel on tegemist saksa firma docter litsentsi ja järelvalve all Hiinas tehtud optikaga, vene kasutajad on netis väga kiitvalt hinnanud
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Postitus Postitas wsm »

Sai lastud peale Tikka T3,millel optika Weber3-9 X50.
Sellel optika rist hakkas (tiibu liigutama),kui natukene nurga alt vaadata,mis on esmane tunnus madalakvaliteedilisest klaasi pinnatöötlusest :x
Seisvaid sihtmärke saab lasta küll,kuid liikuvate märkidega võivad tekkida sihtimisvead.
Mind igaljuhul üllatas selline optika! :?: Võibolla on hinna ja kvaliteedi suhe paigas.Tavajahimehele ehk käib,aga vähegi endast lugupidavale ja korralikule laskurile kindlasti saast. :cry:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Peaks olema nigu hiinlaste parem ots, teevad neid lihtsalt mitme nime all vt
Производство биноклей и прицелов VEBER базируется в Китайской Народной Республике, в наиболее развитой экономической зоне SHENZHEN и распределено по 10 современным и перспективным заводам. В современном Китае действует порядка 150 крупных оптических предприятий. Лишь некоторые из них, в том числе и наши партнерские предприятия, сертифицированы согласно ISO 2001 или немецкому стандарту TUV Management Service . Это гарантирует соответствие технологии производства и контроля качества мировым стандартам. Продукция наших партнеров поставляется так же по всему миру под марками: HAKKO (Япония), MINOLTA (Япония), BUSHNELL (США), NORCONIA (Германия), DORR (Германия) и др.
endal kah olemas hiina bushnell ja on kuidagi hakkama saadud
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

mida auustatud eelpostitaja "tiibade liigutamise" all mõtleb?
läksin võtsin seda sissekannet lugedes kapist oma karlgustavi ja piilusin optikasse.
väänutasin oma peakest, aga ei liigutanud optika sees rist ühti. vähemasti mitte mulle
arusaadaval moel. aga eks ma olen ka diletant, mitte "vähegi endast lugupidav ja korralik laskur":wink:
sestap palun mulle puust ja punaselt see liigutamise asi ära seletada.

muide, minu Veber on ka peale ca 200 lasku endiselt paigas. olen rahul - selle raha eest ei oska muud tahtagi.
eks õhtul natuke varem jaht lõpeb kui udupeenete Zeisside omanikel, aga ses asjas olen leplik...
Vasta