Paluks antud toodangu kohta kommentaare

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Paluks antud toodangu kohta kommentaare

Postitus Postitas Ax1600 »

jaak.siloauk

Postitus Postitas jaak.siloauk »

Tegemist on enam vähem kraamiga selles hinna kategoorias - mitte midagi erilist.Väike brand/kaubamärk.Vastab a-la Leupold´i mitte midagi ütlevale toodangule.Osta ära kui paremat ei taha.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Siis pigem natu raha juurde ja Zeiss muretseda
jaak.siloauk

Postitus Postitas jaak.siloauk »

Ax1600 kirjutas:Siis pigem natu raha juurde ja Zeiss muretseda


Tervitus, kas nüüd Zeiss, -võib olla parem on S&B, samuti väga hea valiku leiad Swarovski optikate hulgast.Isiklikult meeldib minule /eelistus / S&B ja Swarovski.Nendega ei ole vähemalt garantii probleeme endal olnud ja optika on väga hea.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

jaak.siloauk kirjutas:Tervitus, kas nüüd Zeiss, -võib olla parem on S&B, samuti väga hea valiku leiad Swarovski optikate hulgast.Isiklikult meeldib minule /eelistus / S&B ja Swarovski.Nendega ei ole vähemalt garantii probleeme endal olnud ja optika on väga hea.

Ju sa oledki see, kelle kohta Deerhunteris mulle öeldi kui uurisin igatsorti optikate "pidamise" kohta - "isegi Zeissil on garantiisse läinud" :lol:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

See nüüd küll mingi uudis pole, et ka Zeissid garantiiremonti vajavad. Eks ta ole ka üsna levinud võrreldes kasvõi S&B-ga.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

jaak.siloauk kirjutas:
Tervitus, kas nüüd Zeiss, -võib olla parem on S&B, samuti väga hea valiku leiad Swarovski optikate hulgast.Isiklikult meeldib minule /eelistus / S&B ja Swarovski.Nendega ei ole vähemalt garantii probleeme endal olnud ja optika on väga hea.

Siit võib väljalugeda küll ,et linnamehel on õnnestunud üsna mitme korraliku firma optikaga garantiise pöörduda :M Mida paganat sa nendega siis teed ,saavad silutallamisel viga vää :D :oops:
Kivi kotti! :D
jaak.siloauk

Postitus Postitas jaak.siloauk »

kult kirjutas:
jaak.siloauk kirjutas:
Tervitus, kas nüüd Zeiss, -võib olla parem on S&B, samuti väga hea valiku leiad Swarovski optikate hulgast.Isiklikult meeldib minule /eelistus / S&B ja Swarovski.Nendega ei ole vähemalt garantii probleeme endal olnud ja optika on väga hea.

Siit võib väljalugeda küll ,et linnamehel on õnnestunud üsna mitme korraliku firma optikaga garantiise pöörduda :M Mida paganat sa nendega siis teed ,saavad silutallamisel viga vää :D :oops:
Kivi kotti! :D


Ei, silutallamisel ei ole veel midagi seesugust juhtunud. Zeiss nimelt on löönud korra korpuse seest katte kihi lahti (täpid läbivaatamisel) ja illumineeritud risti reostaat on vedanud paar korda alt (põleb ja jääbki põlema kuniks patarei välja võtad).
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

optika

Postitus Postitas Kallekke »

Kuule siloauk, mul üks sõber kes ostis 1990 smithi maijja ,vannub siiamaani teist et ei pea kohta jne minagi juba kaks korda tehasesse remontti saatnud teist aga tulemusteta-tooaeg optikast käidi välja 18000eeku .
mõtlesin lihtsalt mainida asjast kuna sul see S&B ees jA TAGA.
TARGUTA MIS TAHAD EDASPIDI AGA MINU JA MÕNE MU SÕBRA JAOKS SEE S&B ÜKS KESKPÄRANE PASK.
Muide optika osteti tol ajal Helsingist M-Optolt kellega ka praeguseni paljud Soome kaupmehed tegemist teha ei taha.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ärge nüüd väga kurjaks ka minge.:) 1990 ja 2007 aasta toodangul on kindlasti väga suur vahe sees. Tehnoloogiaid ju täiustatakse kogu aeg nii optilise, kui tehnilise poole pealt.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

No ma ei usu ,et keegi siin juba 2007-nda aasta toodangu kohta võiks miskit kogemuse väärilist ära nimetada! Seda võiks nii aastat viie v kümne pärast küsida. Mind hämmastab ,kui mõni mees kirjutab - jah olen nüüd hea optika saanud ,lasin selle ja selle looma,nii kaugelt olen teinud sada pauku ja pole midagi kaevata :wink: Minuarust tuleks optika kiitmist alustada sellest otsast : kuidas reguleerimisele allub(kas iga keeratud klikk mõjus täpselt ootuspäraselt),kas peale zuumimist on ka püss endiselt paigas v on mingeid hälbeid .Need asjad nagu on peatähtsad ,siis räägiks edasi läbipaistvusest jne.See peab ikka tõeline rämps olema millega ei ole võimalik mõnikümmend/sada pauku teha ,nii et optika paigast ei läheks.
Kivi kotti!
peeter

Postitus Postitas peeter »

Igati nôus kuldi jutuga . Loomulikult on kôige olulisem tôôkindlus ja kuidas antud seade kasutamise kâigus ennast ôigustab . Pôrutuskindlus , reguleeritavus , niiskuskindlus , kuidas zoomimisel kohta peab jne . Lâbi paistavad nad kôik , vahet pole kas 95-99.999%-i. Kes sellest parameetrist viimast loodab vâlja pigistada , peab tahes vôi tahtmata omale ôô optika soetama ja selle ûle vaidlemine , mis rohkem vôi vâhem lâbi paistab on kûll tâiesti tarbetu tegevus . Risti kuju ja omadused on sammuti igamehe isiklik eelistus , mis siin ikka rââkida ...
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Postitus Postitas lendorav »

Kõige pealt tahaks öelda, et vintrelva kogemused mul alates mai 2006 ehk peaaegu olematud.Selle pärast ei tasuks väga hinge võtta, kui ei oska kõike väga täpselt kirjeldada.
Enda ostetud optikat pole ma taevani kiitnud, lihtsalt tee või tina, aga pole üle saja lasu teinud.Rebased lasin 70-80m pealt ,mis ei ole ju teab mis maa.Lisasin ainult sellepärast, et keegi ei mõtleks, et olen lasknud sada pauku õhku ja ikka kõik paigas.Maha ka ei hakka viskama, et foorumis tõestada, et tõesti kestab.
Unustasin tõesti lisada, et sisselaskmisel allus reeguleerimisele hästi(ei pidanud hülsiga koputama).
Nii palju mul siiski kogemusi on, et esimene optika (bushnell trophy), mis ma ostsin lõi peale 20 pauku risti kõveraks, peale ringi vahetamist on kestnud siiani ja ma ei ütleks isegi selle optika kohta saast.Ajujahis valgel ajal väga tore riist (1,5-6x44).
Kokku võttes, oma optikast võtsin sõna ainult selle pärast, et olin antud teema algataja ja optika pole eriti levinud.Mõtlesin ,et äkki kedagi huvitab.
Oleme ikka sõbrad edasi!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ega keegi midagi paha pärast pole öelnud. Lihtsalt mainiti, millele veel võiks tähelepanu pöörata peale läbipaistvuse.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Soov tuua optika Saksast, seal 1000 EURi eest juba Zeiss või mõni lihtsam Swarowski kohale toimetatud saab, kuid kahtlema paneb see garantii (hakka nüüd seda riistapuud edasi-tagasi saatma).
:lol: Aga ehk tuleks selle raha eest pigem silmade korrigeerimine teha ja ikka vana bushnell peale jätta
Vasta