Zeiss Conguest

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Zeiss Conguest

Postitus Postitas Kallekke »

On siis selline odavama otsa optika Zeissil hinna poolest,valmistatakse teist ka vist Saksas,garantii korralik ja muidu andmed ka. valmistatakse teda tollise toruga.
hakkas nimelt huvitama selline mudel kui 3.5-10x50 mil-dot valgustatud ristiga 11 valgus astet. Saaks kätte kuskil 11.5 tuhande eeku-ga.
kas kellelgi selline olemas et oskaks kommentte jagada?
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ära jama,vaata ikka mingi kolmekümnese toruga asi ,kui rist valgustatud ,siis oleks ikka maximum ka valgusjõust vaja võtta. Lihtsalt omal hakkab pärast süda kripeldama ja ühel heal päeval sead sammud uuesti poodi! :) See nagu koera saba tükkikaupa raiumine ,et ehk pole nii valus ,kui korraga!
Kivi kotti!
bambino
Postitusi: 134
Liitunud: K Nov 30, 2005 11:44 am

Postitus Postitas bambino »

jajah, inglastel on ütlemine "Buy once, cry once." Et nutad kallist ostes ühe korra, odavamat ostes kaks korda (kui uut vaja).
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Zeiss Conguest

Postitus Postitas Kallekke »

Ega ma endale,mul juba on 30milline aga sõbrale ,kel Zos kõndima läks.

aga mehed kas te seda teate et öiroliit keelas Zeissil ja teistel tippoptikate valmistajatel anda garantiid üle 25 aasta euroaladel.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Zeiss Conguest

Postitus Postitas Mart »

Kallekke kirjutas:aga mehed kas te seda teate et öiroliit keelas Zeissil ja teistel tippoptikate valmistajatel anda garantiid üle 25 aasta euroaladel.


Pane meile link ka, kus kohast seda lugeda saaks.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Oman 25mm toruga Zeiss-i 8X56 ja 30mm toruga Zeiss-i 3-12X56.Olen neid hämaras võrrelnud aga minu silm küll ei seleta kummal valgusjõud tugevam.Samas silmi kontrollides prille veel ei vaja.
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Zeiss Conguest

Postitus Postitas Kallekke »

Mart soovis et:
Pane meile link ka, kus kohast seda lugeda saaks.


Linkki pole praegu aga lugu tuli koos sõbraga Soomest nädal tagasi, kes koprajahis käis ja endale uue Zeiss marki optika oli ostnud-oligi müüja ütlend et asi nüüd nii ja saadki varasema 30-ne aasta asemel 25 aastat Zeissile takuu. võin muidugi talt küsida et mis poes ja kuida-mõte oli sellist suunda et kas siin ka keegi midagi siukest kuulnud on.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

Olge head ja seletage mulle millise väega annab 30mm optika putk valgusjõudu rohkem kui 25 mm? Sõltub ju asi ikka otsa läätsest. Võtke enne minu materdama hakkamist mõni optika tootja koduleht lahti ja vaadake kui väikeseks kujutis tegelikult enne silmani jõudmist "pakitakse"
Minul isiklikult on asi selge aga paistab,et siin on rahvast kes usub veel paljusid linnalegende.
naised saunas rääkisid
peeter

Postitus Postitas peeter »

teadjamiis kirjutas:Olge head ja seletage mulle millise väega annab 30mm optika putk valgusjõudu rohkem kui 25 mm? Sõltub ju asi ikka otsa läätsest. Võtke enne minu materdama hakkamist mõni optika tootja koduleht lahti ja vaadake kui väikeseks kujutis tegelikult enne silmani jõudmist "pakitakse"
Minul isiklikult on asi selge aga paistab,et siin on rahvast kes usub veel paljusid linnalegende.


Ega tegelikult polegi mingit vahet , vâhemasti seda kinnitavad aastakûmmnete pikkust kogemust omavad optika parandajad . Puhas reklaami ja mûûgi strateegia ! Kuna jah , seda arvamust jagavad praktikud , siis teoreetikud sellega nôus pole , kuna seda pole kuskil avaldatud reklaam materjalis kirjas :lol:
Vasta