kas ZOS või Veber

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

kukkumine

Postitus Postitas Arles »

.. ja mõnda kallimat optikat ei häiri kukkumine üldse, ehk siis garantii jääb ikka kehtima (vist oli zwarovski parandagu müüjad mind kui eksin). Igal juhul ei pane rist teises suunas minema peale pisukest kõksu ..
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Just sa täna arutatud, et selline odavate optikate lugu paras loterii. Mul õnnestus ühe Bushnelliga päris heasti (tegelikult tegi selle õnnestunud ostu kunagi Kakukene). On teda krutitud ja alati püsima jäänud, pauke ka omajagu tehtud (ma loodan, et mõni tuhat tuleb ära, arvet pidanud pole). Üllatav on see, et hämaras on pilt päris hea, ja ka see on üllatav, et kui mõni 2-3 korda kallima optikaga otsustab pimeduse tõttu jahti lõpetada, siis oleks omal nagu valgust küll. No vot, ei jõua optikat äragi kiita :D Samas, kui võtta nüüd mõni korralik optika, siis on ikka VAHE sees, kuid säästueelarveoptikana läks õnneks. Seda ka, et relv, koos optikaga, on näinud igast olukordasid ja kindlasti kloppida ka saanud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re:

Postitus Postitas Margo »

Margo kirjutas:Kasutan zoz optikat ja siiani ei ole midagi halba öelda, hämaras näeb vägahästi, 4 - 12 x 50 valisin selle, kuna tal tolline toru. Kaliiber samuti 308


Sai siis ca 2.5 aastaga lastud ca 700-1000 lasku ja sai otsa mu Zos. Aga niikaua teenis väga hästi!
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: kas ZOS või Veber

Postitus Postitas VR »

No, aga pood kust sa selle ostsid annab ju viieaastase garantii?!

PS! kas 4-12x50 mitte 30mm kesktoruga ei ole?
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re: kas ZOS või Veber

Postitus Postitas Margo »

Garantii 2 aastat ja 30 mm toru. 3-12X50

Aga oligi aeg juba parem optika vaadata, nüüd siis lõpuks ka korralik põhjus olemas :)
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: kas ZOS või Veber

Postitus Postitas baddmann »

Jube järjepidev jutt küll, peab mainima, kui valis 30 mm toru sellepärast, et see on tolline :D

BM
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re: Re:

Postitus Postitas Margo »

Margo kirjutas:
Margo kirjutas:Kasutan zoz optikat ja siiani ei ole midagi halba öelda, hämaras näeb vägahästi, 4 - 12 x 50 valisin selle, kuna tal 30mm. Kaliiber samuti 308


Sai siis ca 2.5 aastaga lastud ca 700-1000 lasku ja sai otsa mu Zos. Aga niikaua teenis väga hästi!



Mõtlesin, et igaksjuhuks mainin, et pole sellel optikal häda midagi tegelikult. Laskja enda viga oli hoopis. Igaljuhul mitu karpi maha lastud ja ikka jookseb täpselt. :P
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Vasta