KAHLES rail mount / relsspaigaldus(?)

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

wsm kirjutas:Sergole: Loodetavasi siis, tere tulemast Steyri Mannlicheri klubisse ! :wink:
Siit omalt poolt küsimus, et miks siis ikka otsustasid 270 WSM-i kasuks ja täpsemalt, mis tal täpne nimi on.
Kui sul tekib küsimusi, siis aitan alati! (Privas!)
See on õige otsus , et poolautomaat müüki.
Paras aeg hakata mõtlema korraliku optika peale ,mis selle Steyrile peale panna.

Sa tegid valiku ,mida kunagi ei kahetse!!!


et, nagu ma ütlesin, ealised iseärasused vist. Tuli tahtmine iseendale pai teha. Miks 270? Meeldib, katab kogu mu vajaduste skaala. Varasemalt olen kõõlunud mitme variandi vahel. Kunagi tellisin Sotteri poest 243, seda ma ei saanud vaatamata pooleaastasele ooteajale ja kui siis mulle helistati, et tule püssi järgi pakuti mulle igas variandis 22-250 mudeleid väitega, et seda ma olingi tellinud. Et pauk odav, püss hea jmt.standartne müügimehe jutt, samas, ega see ka vale ole. Pika vinnaga nagu ma olen, tüüpiline eestlane jättis see mulle nõksa aega järelemõtlemiseks. Siis ikkagi olin peaaegu otsustanud suuresti tänu Kaupo kirjeldusele 22-250 kasuks, andsin Küti ärile tellimuse sisse ja jäin ootama, lubati k.o.a. mai lõpuks uut partiid kus ka minusugusele sobima pidav nn. bavaria laad küljes, kokkulepe jäi niisugune, et helistavad. Ootan siiani kõlli. Aga vahepeal inime ka mõtleb, muidu oleks elu üsna igav. Midagi uut hinge ja elusse oli vaja, parimana tunduski Mannlicher.
Jäin järele mõtlema selle peale, et heakene küll, kas ma ilma selle uue püssita jahil käia ei saa? Saan küll, siiani saadud ja küllap ka edaspidi aga nimetet aparaat oleks nagu uus väljakutse. Ega ma küll ennast mingiks profiks pea, siinkohal oleks vist õige tsiteerida ütelust:"las laps mängib, peaasi et ei nuta". Kokkuvõttena võiks öelda nõnda, et püss meeldib, kaliiber on viimase peal ja nii lihtne see ongi. Pakuti esmalt oluliselt odavamaid Wheaterby mudeleid aga need tundusid olema vähemalt väljanägemise järgi kirvetöö. Ma olen oma elu jooksul küllaldaselt püsse lasknud ringi teha oma käe jaoks, las olla nüüd üks ka originaal "ot i do"

Poolautomaatide kohta: minu salaarmastus, mitte üht paha sõna ei ütle. On teeninud mind siiamaani ja teenivad veel vähemalt kaks põlvkonda jahimehi edasi, olgu nad siis kes nad on. Näitena võiks tuua seda, et kui käisin 2 aastat tagasi Männikul optikat kontrollimas ütles sisselaskja, et hämmastav, hajumist praktiliselt polegi. Elu on näidanud tema kommentaari kehtivust, tihtipeale on viga rohkem mehes kui püssis.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

ma muidugi vabandan peremeeste ees, et relvajutt optika alla sattus. Lihtsalt respondeeriv. Äh, sergo, ära hakka jälle norima!
Vasta