Dynamit Nobel, RWS

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Suletud
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Dynamit Nobel, RWS

Postitus Postitas sergo »

mis firma, kas ka hea toodang?
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Rws

Postitus Postitas Kallekke »

3-9x40 kestis spordika peal 5aastat siis hakkas 4-5 sentist hajuvust lööma,vastuvedru väsis ära.võibolla kvaliteet paranenud,paistis ka Hiinlaste või Türklaste kätetöö.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

RWS enda 6,5 peal- teinud kuskil 500 pauku- seni ei kurda. Tootjat kahjuks ei tea- relva ostes oli külges. reguleerimisele allub korrektselt- on paar korda ka kukkuda ehk siis põrutada saanud, kuram julgegi rohkem kiita viimaks sõnun ära :lol:
ikka lõbusalt
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

aivar, ära põe.

Tegelikult, see oli pahatahtlik küsimus.:))))))
Ilmselt kohalikud tarkpead ei tea halli udu rõõmust ka sellest riistapuust, olgu nad nii targad muidu kui on. Lihtsalt endal 1997 aasta ostetu, punatäpp, sinna otsa veel võimalusi. Maksis tol aal minu jaoks raskelt palju ligi7000 eeku ja ka siis mu hea sõbranna ütles, et allapoole enam kuidagi ei saa. Minu jaoks on see kvaliteetoptika, seda punatäppi on mul üldse vaatamise jaoks üks kord vaja olnud.

Ei ole tal mingeid moonutusi, ei kasuta ma tema suurendusvõimu üle 7x, seda ka hämaras põllus.Värk on poolautomaadi peal, tõsi on olnud juhtumisi, et pean kaks korda vajutama päästikule.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

kle Sergo, kas aastal 2017 kirjutad siin et mis te Mannlicherist arvate ja kui keegi arvab siis vastad et näed mul juba aastast 2007 ja käib küll ??? Ja mis lisavõimalused need veel optikal on ???
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

gunnar kirjutas:kle Sergo, kas aastal 2017 kirjutad siin et mis te Mannlicherist arvate ja kui keegi arvab siis vastad et näed mul juba aastast 2007 ja käib küll ??? Ja mis lisavõimalused need veel optikal on ???


kui aastaid antakse siis miks ka mitte? Mitu aastat Sa ise jahimees oled olnud, eri riistvara pruukinud, on Sul ka kolleegidele miskit kasulikku öelda, olgu või aruteluks. Jään huviga ootama Sinu tarkusi, korjaksin neid lausa terahaaval kokku. Hari Sinu tarkusekübemete korjamiseks, samas ka kühvlike mille peale hinnalist vara korjata on ootel, mõlemad eelmisest sajandist, töökorras.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

sergo kirjutas:
gunnar kirjutas:kle Sergo, kas aastal 2017 kirjutad siin et mis te Mannlicherist arvate ja kui keegi arvab siis vastad et näed mul juba aastast 2007 ja käib küll ??? Ja mis lisavõimalused need veel optikal on ???


kui aastaid antakse siis miks ka mitte? Mitu aastat Sa ise jahimees oled olnud, eri riistvara pruukinud, on Sul ka kolleegidele miskit kasulikku öelda, olgu või aruteluks. Jään huviga ootama Sinu tarkusi, korjaksin neid lausa terahaaval kokku. Hari Sinu tarkusekübemete korjamiseks, samas ka kühvlike mille peale hinnalist vara korjata on ootel, mõlemad eelmisest sajandist, töökorras.


Ma küsisin konkreetse küsimuse sult, et millised need lisavõimalused on, sina hakkad sellepeale mingit udu ajama. Aga konkreetset vastust sult oodata vist tõesti ei maksa, kuna selge on et nii hari kui kühvel on sul parim enne kuupäeva ammu ületanud... Tegelikult oli mul üldse rumalus sulle midagi vastata, mind hoiatati et ei maksa, aga näe ei kuulanud :)
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

gunnar kirjutas:
sergo kirjutas:
gunnar kirjutas:kle Sergo, kas aastal 2017 kirjutad siin et mis te Mannlicherist arvate ja kui keegi arvab siis vastad et näed mul juba aastast 2007 ja käib küll ??? Ja mis lisavõimalused need veel optikal on ???


kui aastaid antakse siis miks ka mitte? Mitu aastat Sa ise jahimees oled olnud, eri riistvara pruukinud, on Sul ka kolleegidele miskit kasulikku öelda, olgu või aruteluks. Jään huviga ootama Sinu tarkusi, korjaksin neid lausa terahaaval kokku. Hari Sinu tarkusekübemete korjamiseks, samas ka kühvlike mille peale hinnalist vara korjata on ootel, mõlemad eelmisest sajandist, töökorras.


Ma küsisin konkreetse küsimuse sult, et millised need lisavõimalused on, sina hakkad sellepeale mingit udu ajama. Aga konkreetset vastust sult oodata vist tõesti ei maksa, kuna selge on et nii hari kui kühvel on sul parim enne kuupäeva ammu ületanud... Tegelikult oli mul üldse rumalus sulle midagi vastata, mind hoiatati et ei maksa, aga näe ei kuulanud :)



hale laul.

küsi Ants Paju käest kes on Raini Nõmmik.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Küsige parem jälle praeguse täiskuu käest, mis on sergo...

BM
Suletud