USA-st optika toomine

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Kasutaja avatar
sõjard
Postitusi: 19
Liitunud: T Mär 15, 2005 7:50 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas sõjard »

plaanis ka ameerikast optika tellida.Kellel milliste netipoodidega positiivne kogemus.

Mina tellisin endale selliselt aadressilt http://www.opticsplus.net ja on usaldusväärne!
okis
Postitusi: 1
Liitunud: E Mär 24, 2008 9:05 am

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas okis »

Aga kui eraisik mulle optika saadab tava postiga?
Kasutaja avatar
sõjard
Postitusi: 19
Liitunud: T Mär 15, 2005 7:50 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas sõjard »

Kui optika tuleb väjaspoolt Euroopa Liitu , siis maksad tolli-ja käibemaksu.
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas sniper »

Olen viimastel päevadel mitmetest neti poodidest uurinud.
Plaanis tuua Zeiss Conquest 3-9x40 Z-600 Reticle (http://www.opticsplanet.net/zeiss-rifle-scopes.html ).Koos maksude ja toomisega peaks mingi 7500 EEK kätte saama (KUI KEEGI TEAB EESTI HINDA VÕIKS TEADA ANDA), kuid kogu aeg tulevad vastused, et ei saa saata. ENAMUS VASTUSEID NÄEVAD VÄLJA NII
We are sorry to inform you that the export of any riflescopes and wiipon sights outside of the United States for civilian use is strictly forbidden.
Exception to this policy can be made for members of the US Military and some other federal agencies.
For more information on our international policy, please refer to the following site http://www.opticsplanet.net/our-policy. ... ernational.

Again, we do appreciate your interest in our products. If you need anything else in the future, please do not hesitate to contact us.

Sai veel küsitud, et kui ma tellin optika sõbra aadressile ja tema saadab selle mulle kas see on lubatud? Pood ei osanud vastata
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Postitus Postitas villuvih »

Vähemalt minul see ei õnnestunud. Tellisin opika, maksin eesti krediitkaardiga, kuna paki saatmisaadress ja saaja olid erinvad tellija (minu) omadest siis- tühistati ära. Mailile laekus väike vabandav kiri, kus viidatud seaduse paragrahvidele, mis keelavad sellised kaardipettused jne. Samas tean nüüd juhtumit kus tavalise postiga jõudis optika USA-st kenasti Eestisse. Mingeid U.S. Department of State lubasid ei olnud, lihtsalt suvaline ameeriklane pani posti ja märkis paki kui "kingitus". Tolliga probleeme ei tekkinud.
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Re:

Postitus Postitas sniper »

villuvih kirjutas:Vähemalt minul see ei õnnestunud. Tellisin opika, maksin eesti krediitkaardiga, kuna paki saatmisaadress ja saaja olid erinvad tellija (minu) omadest siis- tühistati ära. Mailile laekus väike vabandav kiri, kus viidatud seaduse paragrahvidele, mis keelavad sellised kaardipettused jne. Samas tean nüüd juhtumit kus tavalise postiga jõudis optika USA-st kenasti Eestisse. Mingeid U.S. Department of State lubasid ei olnud, lihtsalt suvaline ameeriklane pani posti ja märkis paki kui "kingitus". Tolliga probleeme ei tekkinud.


Kas see suvaline ameeriklane oli poe esindaja või sõber. Kui tuli otse poest siis palun anna tead poe aadress.
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas villuvih »

See oli tavaline eraisik. Nimelt venna tuttav tellis ebuy-st kasutatud leupold optika ja palus müüjal selle deklareerida kingitusena. Et ei peaks tollimakse maksma. Kui sõber saadaks peaks asi ju veel kindlam olema. Igaksjuhuks võib veel kirjutada paki sisuks monocular, lihtsalt probleemide ennetamiseks.

Olen nimelt ise ka hetkel väga huvitatud ühe optika soetamisest.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas kraavik »

Eraisikult ostes ei ole mingit probleemi, aga tundub, et läbi E-bay ostes saadavad ka netipoed sulle optika kenasti ära. Endal optikajalgadega see igatahes õnnestus. Probleemiks ainult see, et netipoed seal oma kaubaga väga tihti ei figureeri ja seega vajaliku toru leidmine raske.
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas eros »

sniper kirjutas:Olen viimastel päevadel mitmetest neti poodidest uurinud.
Plaanis tuua Zeiss Conquest 3-9x40 Z-600 Reticle (http://www.opticsplanet.net/zeiss-rifle-scopes.html ).Koos maksude ja toomisega peaks mingi 7500 EEK kätte saama (KUI KEEGI TEAB EESTI HINDA VÕIKS TEADA ANDA), kuid kogu aeg tulevad vastused, et ei saa saata. ENAMUS VASTUSEID NÄEVAD VÄLJA NII
We are sorry to inform you that the export of any riflescopes and wiipon sights outside of the United States for civilian use is strictly forbidden.
Exception to this policy can be made for members of the US Military and some other federal agencies.
For more information on our international policy, please refer to the following site http://www.opticsplanet.net/our-policy. ... ernational.

Again, we do appreciate your interest in our products. If you need anything else in the future, please do not hesitate to contact us.

Sai veel küsitud, et kui ma tellin optika sõbra aadressile ja tema saadab selle mulle kas see on lubatud? Pood ei osanud vastata
Zeiss ju seal päris nalja hinnaga,ei tea kas seal tavalises poes nad ka sellise hinnaga on?Tasuks väike USA trip ette võtta,saab ilma näha ja optika tuleb sama hinnaga kätte kui siin poes.
uniclic
Postitusi: 26
Liitunud: N Juul 31, 2008 9:06 am

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas uniclic »

http://www.theopticzone.com.
See pood saadab Eestisse. Kui nende kaubavalikus puudub kaup, mida soovid- saada kiri ja hangivad ka selle. Ise ostsin ühe VX-L Leupoldi, mida neil poes üleval ei olnud.
Hinnaks arvesta: eseme hind+2%krediitkaardi käsitlustasu+transport ( olenevalt kaalust 25-50$)+4,2%EL toll+18%km+100.- Eesti posti tollivormistus.
Tarneajaks nädalat 2-4, pakk tuleb lombi tagant 3-4 päeva, edasi on Eesti post..... :VS . Seda juhul, kui valid USPS transpordi- hinnalt soodne, natuke peab kannatust varuma just Eesti Posti tõttu.
Kullerfirmadega saab kiiremini, kuid paki hind 75-200$, läheb kalliks.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas Mart »

See et see netipood http://www.theopticzone.com Leupoldi Eestisse saadab on suht imelik. Trapper võiks sellise jutu peale kõrvu kikitada ja asja uurida.
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas laurits »

Hind hinnaks! Mina olen lugenud , et Zeiss Conquest valgusjõud on lahja!
peeter

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas peeter »

Leupoldi vôib lisaks antud kohale osta veel paljudest teistest USA kauplustest .... Ega see maaletooja staatus polegi ei tea mis hea asi ...
geena
Postitusi: 2
Liitunud: N Jaan 24, 2008 9:29 am

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas geena »

K6vad optika ja muu n2nni ostjad siin .Ma olen palju optikaid eestisse saatnud ,oma 30 vist ja veel palju muud jahin2nni.Siiani pole probleeme olnud ja kui postiteenus selle avaks ja mis siis kas v6tavad 2ra v6i?ei taha nagu uskuda seda.Mingil m22ral riski v2rk ole ,kuid asja saab siit ikka tunduvalt odavamalt k2tte koos saatekuludega ja puha.Tellimine siin umbes n2dal max ja n2dal eestisse - 2 n2dalaga umbes nodi k2es .
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas Metslane »

Mida teadjamad ütlevad. Olen kuulnud, et USA turul olevad Zeissid pidid olema kehvemad, kui Euroopa turul müüdavad? Kuidas on Nightforcega? Kaupo Kindsigo on pajatanud, et pidi hää optika olema.
Aim small, miss small!
Vasta