USA-st optika toomine

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas kraavik »

geena kirjutas:K6vad optika ja muu n2nni ostjad siin .Ma olen palju optikaid eestisse saatnud ,oma 30 vist ja veel palju muud jahin2nni.Siiani pole probleeme olnud ja kui postiteenus selle avaks ja mis siis kas v6tavad 2ra v6i?ei taha nagu uskuda seda.Mingil m22ral riski v2rk ole ,kuid asja saab siit ikka tunduvalt odavamalt k2tte koos saatekuludega ja puha.Tellimine siin umbes n2dal max ja n2dal eestisse - 2 n2dalaga umbes nodi k2es .


No me muidugi nii kõvad mehed tõesti ei ole, et sõidaksime USA-sse, üüriksime seal korteri, telliksime sinna aadressile optikaid ja muud nänni, saadaksime need siis kingituse nime all oma eesti aadressile ja sõidaksime tagasi koju pakki ootama. Kahjuks ei ole mikihiiremaal ühtegi sõpra kah ja pole muud valikut, kui ise otse internetipoest tellida koos kõigi lisakuludega. Või tahad ehk ise selleks heaks agendiks hakata?
Pealegi, mul on mitmed USA-st sadetud pakid tolli poolt avatud, pakil selgitav kleeps, et pakk on avatud tollikontrolliks. Niiet pole see maksudest pääsemine eraisiku saadetise korral sugugi garanteeritud.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas Metslane »

Poolele küsimusele vastan ise. Nightforced vaevalt USA turul kehvemad on, sest sai vähe uuritud ja paistab, et neid toodetakse Ameeriklaste maal.
Aim small, miss small!
geena
Postitusi: 2
Liitunud: N Jaan 24, 2008 9:29 am

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas geena »

Ma ei ytlegi paki mitte avamine pole garanteeritud ,siiani on paljudest pakkidest k6ik l2inud l2bi avamatta v2lja arvatud yks .Ma ei tea millega see l6ppes ,v6ib olla tuli saajal midagi maksta ,ma ei tea.Asja ta sai igatahes k2tte.Eks see risk ole.Kui midagi tahad siis v6ta yhendust benmoore@hot.ee
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas Ats »

Kas on kellegil värskeid kogemusi optika kotis toomisel USA-st?
Pole looma, pole probleemi!
jants
Postitusi: 43
Liitunud: T Veebr 09, 2010 5:45 pm

Re: USA-st optika toomine

Postitus Postitas jants »

1000 dollari väärtuses võid tuua asju maksuvabalt,see oli viimasel sügisel.
Vasta