Leupold vs. Hawke

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
vanapaha
Postitusi: 5
Liitunud: N Jaan 24, 2008 4:31 pm

Leupold vs. Hawke

Postitus Postitas vanapaha »

Relv välja valitud(cz 550 lux, .308 win) ja nüüd probleem optika valikul. Praegu kipub valik Leupold'i poole, kuna paistab olevat küllaltki soodsa hinnaga, hea mainega ning korraliku garantiiga. Eksemplar siis selline http://www.trapper.ee/webshop/product.php?prod=3538&batch=12681&page=1&sort=0&back=0&menu=OPTSIHIK&keywords=
See on usa versioon, kuid kas seal on mingit vahet peale jalgade mõõdu usa ja euroopa omal, mõtlen tehniliste näitajate poolest?

Samas pakub baltic hunter Hawke optikat, mille näitajad on paremad ja lisaks veel ka punatäpp, kuid kas selliste näitajate ja lisaks veel ka punatäpiga optika jaoks pole hind liiga odav ja n.ö. poolpidune asi? Silma jäi selline-
http://www.baltichunter.ee/pood/product_info.php?cPath=40_52_71&products_id=130&osCsid=69d0515179b118063264afea5e868ea3

Mis oskate nende kohta head/halba või kuidas kogemused on nendega?
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Oman Leupoldi, küll VX-III ja veel vähe aega, aga seni väga rahul. Hawke kohta ei tea öelda, küll aga torkas silma ristide kardinaalne erinevus. Sinu valitud leupoldil tulbad liiga jämedad, hakkavad sihtimisel häirimima - väga palju loomast jääb tulpade taha peitu. See nii enda kogemus kui ka teiste jahimeeste jutt. Eelistatake peenemaid riste. Ei viitsi netist otsida, aga arvatavasti see rist suureneb suurenduse peale keerates veelgi. Ja punatäpp on kah ikkagi väga vajalik asi, kui on plaanis ka hämaras või pimedas jahti pidada.
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

See Hawke on jõle kolakas!
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Postitus Postitas Heino »

Oman kahte Leupold VX III optikat ja olen väga rahul. Eelmisel teisipäeval lasin 60 m kaugusele pukist enne alla kobimist kähriku, samas kus sõber teise valmistaja võrdse optikaga ei tabanud siga pimeduse tõttu. Samas on ta minust kindlasti mitte kehvem laskur. See German 4 rist on väga hea. Mulle meeldib pigem rohkem kui Duplex mis teisel minu optikal on.
Vasta