4x jooksva märgi optika?

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
Kasutaja avatar
issf
Postitusi: 4
Liitunud: L Juul 12, 2008 3:18 pm

4x jooksva märgi optika?

Postitus Postitas issf »

Tere,
Olen siin juba pea pool aastat otsinud jooksva märgi e. nn kahe tulbaga 4x suurendusega optikaid õhkrelvale.Vene omi enam ei liigu (ja ka enam ei tehta) ja läänes kasutatuna ka pole. Ei tee ka neid Hiina. Kui uuena saksast osta maksab asi käsitööna üle 1200 EUR-i, mis on liiga soolane hind. Tean, et selliseid asju vedeleb ka siin - peamiselt nõukaajast.

Kas kellelgi kogub tolmu relvakapis või hoopiski kapi otsas? Saaks äkki ostu suhtes kokkuleppele?

Pilt

Nüüd ka juba müüa kuna pakkumisi on siiski rohkem...
Viimati muutis issf, N Sept 25, 2008 4:16 pm, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Winnetou
Postitusi: 47
Liitunud: K Veebr 21, 2007 8:55 pm

Re: 4x jooksva märgi optika?

Postitus Postitas Winnetou »

Minu kaastunne. Eestimaal selliseid lihtsalt ei leidu, põhjanaabritel mingis poes oli paar tükki letis aga nende kvaliteet oli pehmelt öeldes omapärane. Ainus variant tundub olevat Saksamaa ja Skandinaavia a-la "Kuldseid Pörsse" või mis iganes müügi asju jälgima, lootuses et kunagi trehvab. Kui venemaal on tuttavaid siis "Zenit" tehas teeb neid oma neti lehekülje andmetel ka veel täna, äkki keegi toob välja. Kivi kotti
Kasutaja avatar
issf
Postitusi: 4
Liitunud: L Juul 12, 2008 3:18 pm

Re: 4x jooksva märgi optika?

Postitus Postitas issf »

Winnetou kirjutas:Minu kaastunne. Eestimaal selliseid lihtsalt ei leidu, põhjanaabritel mingis poes oli paar tükki letis aga nende kvaliteet oli pehmelt öeldes omapärane. Ainus variant tundub olevat Saksamaa ja Skandinaavia a-la "Kuldseid Pörsse" või mis iganes müügi asju jälgima, lootuses et kunagi trehvab. Kui venemaal on tuttavaid siis "Zenit" tehas teeb neid oma neti lehekülje andmetel ka veel täna, äkki keegi toob välja. Kivi kotti



Kui mõtled seda Venemaa tehast - http://www.zenit-foto.ru/index.php?show=cat&raz=24&m=4 , siis nemad küll avalikult ei tee, kui ehk tellimuskaubana?

Sama kehtib ka selle Valgevene tehase kohta - http://zenit-belomo.com/index-ru.htm . Pole sellist kaupa seal.

Saaks Venemaalt kätte küll kui teaks kust tuua...
Kasutaja avatar
issf
Postitusi: 4
Liitunud: L Juul 12, 2008 3:18 pm

Re: 4x jooksva märgi optika?

Postitus Postitas issf »

Nonii... leidsin ühe kes soovib müüa kahte kasutatud 4x suurendusega jooksva märgi Nickel Supra optikat. Seega pole see nii lootusetu midagi. Asi kougitud välja mööda ameerika foorumeid kolades. Vene foorumites midagi pakutavast ei leidunud. Ehk siis siinkohal annan teda, et mina sain asja õnnelikult kätte ja teisegi õnnelikuks teha. Seega asjad tasuvad üritamist kui väga vaja.
Vasta