S&B 3-12*50

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

S&B 3-12*50

Postitus Postitas eros »

Tere.

Kuna endal väga aktuaalne optika soetamine,siis hakkas Jaghofi lehelt silma optika S&B Zenith 3-12 *50 hinnaks 17 990-.Tundub nagu väga soodus,arvestades et enamus arvab siin et see peaks vähemalt Zeiss klassi optika olema.
jägermeister
Postitusi: 32
Liitunud: P Mär 13, 2005 5:10 pm

Re: S&B 3-12*50

Postitus Postitas jägermeister »

hind on hea, aga igal heal asjal on oma aga. antud eksemplar on mõeldud paigaldamiseks ainult weaver kinnitus jalgadega. Nii mul Tartust väideti. Kuid see tähendab lisa kulutust, olenevalt relvast 5-7 tuhat.
Tuvi lastakse kahe silmaga...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: S&B 3-12*50

Postitus Postitas kakuke »

Nii, et Waldu natuke alla 1000kr kallim optika tundub selle info kõrval suisa odav asi olema. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: S&B 3-12*50

Postitus Postitas Eik »

jägermeister kirjutas:hind on hea, aga igal heal asjal on oma aga. antud eksemplar on mõeldud paigaldamiseks ainult weaver kinnitus jalgadega. Nii mul Tartust väideti. Kuid see tähendab lisa kulutust, olenevalt relvast 5-7 tuhat.


:D Sellisel juhul peaks need weaver kinnitused küll hõbedast olema!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: S&B 3-12*50

Postitus Postitas gunnar »

zakslane kirjutas:
jägermeister kirjutas:hind on hea, aga igal heal asjal on oma aga. antud eksemplar on mõeldud paigaldamiseks ainult weaver kinnitus jalgadega. Nii mul Tartust väideti. Kuid see tähendab lisa kulutust, olenevalt relvast 5-7 tuhat.


:D Sellisel juhul peaks need weaver kinnitused küll hõbedast olema!


No jutt oli et oleneb relvast, Blaser ja Mauser relval on hind 5200-5800 vahemikus optikakinnitusel, olenemata kas on rõngad või relss.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: S&B 3-12*50

Postitus Postitas Eik »

gunnar kirjutas:
zakslane kirjutas:
jägermeister kirjutas:hind on hea, aga igal heal asjal on oma aga. antud eksemplar on mõeldud paigaldamiseks ainult weaver kinnitus jalgadega. Nii mul Tartust väideti. Kuid see tähendab lisa kulutust, olenevalt relvast 5-7 tuhat.


:D Sellisel juhul peaks need weaver kinnitused küll hõbedast olema!


No jutt oli et oleneb relvast, Blaser ja Mauser relval on hind 5200-5800 vahemikus optikakinnitusel, olenemata kas on rõngad või relss.


Sellisel juhul on hinnavahemik 2200-7000.- EEK, sest Rösslerile weaver kinnituste komplekt (latt-rõngad) 2200.-EEK, terasest.
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

Re: S&B 3-12*50

Postitus Postitas eros »

Sai siis endale lõpuks optika ära ostetud 3-12¤56 Zess Diavari Classic punatäpp.Õnnestus 20 000 eek kätte saada(aasta vana väga heas korras).Käisin ka Jagdhofis neid Smidt&Bendereid vaatamas,see eksplar mis 17 990 maksis oli tõesti alt siiniga ja oleks vajand spets kinnitusi.Ausalt öeldes oleks võind ka kallima mudeli sealt osta, aga natuke hakkas müüa jutt vastu.Esiteks oli selline jutt et peale S@B ja Swarovski pole ühtegi muud optikat mõtet osta.Zeissi nad enam ei müü kuna kvaliteet on nii alla käind(hiljem kuulsin et Zeiss neile lihtsalt enam kauppa ei tarni).Mul oleks ka võimalik old 25000 Nightforse osta,aga selle peale tuli müüal niisugune laimukõne et paraku sealt poest ma midagi ei ost ja ilmselt ei osta ka.Läksin siis Küti ärisse ja nagu ikka ainult positiivsed kogemused.Näppisin seal pool tundi Zeisse,omanik pidas mulle selle aja jooksul niisuguse loengu optikatest,et ma arvan et olen nüüd 50% selle koha pealt targem.Kuigi ma sealt uut optikat ei ost,soovitati kindlasti see kasutatud Zeiss ära osta.Õhtul veel läksin oma optikaga sinna ,mehed keerasid 100eek eest peale ka ja olid kõik õnnelikud.Ma ei kujuta ette kui oleks enda kasutatud Zessiga Jagdhofi läinud et keerake peale,arvan et oleks sealt jalaga välja löödud.Kogu selle jutuga tahtsin seda öelda et minu arust on Küti äris raudselt kõige parem suhtumine klienti ja kasutan edaspidi kindlast võimaluse korral seda poodi. (y) (y) (y)
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: S&B 3-12*50

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

mis küti äri puudutab, siis nõus. ise nende tartu mnt poodi külastanud ja ostud sealt teinud.
Ole kui leebe tuul...
Vasta