Milline optika neist???

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Milline optika neist???

Postitus Postitas baddmann »

Eks sa tule näita seda Sauer 202 "tohutut potentsiaali" mulle siis, mida sa minu postitusest justkui välja loed. Kui relva on võimalik kasutada ka ilma optikata ehk lahtise sihikuga ning kui enamikus suurulukijahi olukordades on lahtise sihiku kasutamine võimalik, siis järelikult ei ole optika relvale minu jaoks kohustuslik koostisosa. Aga ma jällegi rõhutan, et see ei ole selle teema küsimus, mida mina Delta vs Zeiss arvan.

BM
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Milline optika neist???

Postitus Postitas Metslane »

Ega siis alati pea kohe Ameerikasse sõitma. Saab ka neti poest. Vaata http://www.theopticzone.com/ Selles poes maksab Nightforce NXS 3.5-15x56 1425 USD!

Loe netipoenduse kohta, kus lisanduvad veel maksud ja veel nipet näpet: viewtopic.php?f=2&t=4241&start=15
Aim small, miss small!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Milline optika neist???

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Huvitab kas kellelgi on kogemust Burrise optikaga! Beretta kontsernis nad kenasti igale poole üles pandud, kas kvaliteet ka hinda väärt? :roll:
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Milline optika neist???

Postitus Postitas hendrik »

Kaupo Kindsigo kirjutas:Huvitab kas kellelgi on kogemust Burrise optikaga! Beretta kontsernis nad kenasti igale poole üles pandud, kas kvaliteet ka hinda väärt? :roll:


Ostsin 308 peale burrise 4,5-14x42, eesmärk lasketiir ja teatud puhkudel ka jaht. Hind oli mõistlik ja lastud saab ka, mingeid jamasid ei ole olnud. Reguleerimine on täpne. Valguse läbilaskmine ka hämaras oli täiesti üllatav, läätsed tunduvad tasemel olevat. Pimedas laskmine jääb pigem risti ja objektiivi suuruse taha, kui klaasitöötluse taha. Pilt on selga ja fookuse on seni kõik laskjad enda jaoks paika saanud. Mina olen rahul - aus kaup ausa raha eest.

Samas ülelahe sõbrad on testinud erinevaid ja mitu tükki "pilbasteks" lasknud st osadel on rist ära kukkunud jms - aga nii tummiseid kaliibreid (no siukseid villisetapjaid nö), mida nemad kasutasid, Eestist väga ei leia. Nii, et võib osta küll!
mag
Postitusi: 72
Liitunud: T Okt 31, 2006 7:45 pm

Re: Milline optika neist???

Postitus Postitas mag »

Meie seltskonnas on 5 Burrist kasutusel ja praegugi jälle üks tulemas. Esimestel hakkas kolmas hooaeg. Siiani keegi väljavahetamist ei plaani. Probleemidest, ühel signature selecti'l sai viga objektiivi tihend, garantiis käis Soomes edasi-tagasi 2 nädalat. Filipiinidel tehtud FF II tundub olevat natuke kehvema kvaliteediga, reguleernupud liikusid kuidagi raskelt aga rist ise liikus võrdsete vahedega, eks näis. Riste on ka valida piisavalt. Hind on minu meelest väga soodne. Mudelitest on siia toimetatud ja kasutusel Eurodiamond, Signature Select ja FF II. Kaliibritest- 3 tk on 30-06 peal, 1 .308 ja 1 7 remmag. Eurodiamondi ja SS klaas tundub olevat sama, pilt on selge ja terav, värve ei moonuta. Kõik on valgustusega, 4 on punase täpiga ja 1 ristiga. Kõik nad on paigas püsinud nii kuis peale said pandud. Esimese 2-3 aasta jooksul pole seega midagi halba öelda aga eks aeg näitab kui vastupidavaks nad osutuvad.
Vasta